E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketi Ne İş Yapar

Özel Güvenlik Şirketi Ne İş Yapar

Özel güvenlik şirketi, valiliklerden özel güvenlik izni almış kişi ve kurumlara güvenlik hizmeti sunan, bu hizmetleri de bünyesinde bulunan özel güvenlik görevlileri vasıtasıyla yapan tüzel kişilerdir. Özel güvenlik şirketleri bu hizmetleri gerçekleştirirken kişi ve kurumun aldığı izin büyük önem taşımaktadır. Çünkü özel güvenlik şirketleri de bu izne bağlı olarak kişi veya kuruma silahlı/silahsız güvenlik görevlisi görevlendirmektedir. Özel güvenlik şirketlerinden güvenlik hizmeti almak isteyen kişiler ise genellikle en iyi özel güvenlik şirketi ile çalışmak istemektedir. Ritim Grup, alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile en iyi özel güvenlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. 

Ritim Grup Güvenlik başlıca,

 • Site ve Konut Güvenliği
 • Hastane Güvenliği
 • Eğitim Kurumu Güvenliği
 • Fabrika Güvenliği
 • Şirket Güvenliği
 • Otel Güvenliği
 • Alışveriş Merkezi Güvenliği
 • Organizasyon ve Etkinlik Güvenliği

hizmetleri alanında uzman kadrosu ile sunmaktadır. Siz de bu alanlarda özel güvenlik hizmeti almak için bize ulaşabilir veya teklif formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Site ve Konut Güvenliği

Site ve konutlar sevdiklerimizle beraber yaşadığımız alanların başında gelmektedir. Bu da bu alanların güvenliğinin önemini bir hayli arttırmaktadır. Ritim Grup Güvenlik, alanında uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile site ve konut güvenlik hizmetlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Site ve konut güvenliği hizmetinde görevlendirilen personellerimizin tamamı eğitimli ve sertifikalı personellerdir. Bu sayede bizimle çalışmanız durumunda profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğitimli personellerimiz özel güvenlik ile ilgili tüm bilgi birikimine sahip olup, kullanacağı tüm teknolojik sistemlere de hakimdir. Böylelikle sorumluluk alanında bulunan geçiş sistemleri, raporlama ve izleme sistemlerini aktif olarak kullanabilmektedir.

Özel güvenlik personellerimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak çalışmaktadır. Böylelikle site ve konut alanında yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlem, tarafımızca alınmaktadır. Özel güvenlik personellerimiz yabancı araçları, yabancı misafirleri, kargo ve kurye personellerini profesyonelce yönlendirmektedir. Böylelikle yabancı kişilerin rastgele içeri alınmaması sağlanmaktadır. Güvenlik personellerimiz buna ek olarak daire sakinin onayı olmadan gelen ziyaretçiyi içeri almamaktadır.

Siz de site ve konut güvenliği konusunda profesyonel hizmet almak için bizi arayabilir, dilerseniz site ve konut özel güvenlik teklif formu sayfamızdan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Şirketi Ne İş Yapar

Hastane Güvenliği

Gün içerisinde çok fazla ziyaretçinin olduğu hastaneler güvenliğe fazlasıyla ihtiyaç duyulan yerlerin başında gelmektedir. Hastanelerde sağlanan özel güvenlik hizmetleri hem sağlık çalışanları hem de hasta yakınları için büyük önem taşımaktadır. Çünkü gün içerisinde yoğun ziyaretçilerin getirebileceği birçok olumsuz durum bulunmaktadır. Ritim Grup Güvenlik, alanında uzman kadrosu ile profesyonel özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız hastane özel güvenlik hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmekte, yaşanabilecek tüm olumsuzluklara anında müdahalede bulunmaktadır.

Özel güvenlik şirketimiz bünyesinde çalışan tüm güvenlik personellerimiz yasal olarak sağlanan hakları ile sorumluluk bölgesinde yaşanabilecek tüm olaylara direkt müdahale yetkisine sahiptir. Personellerimiz ayrıca düzenli devriye hizmetleri sağlayarak oluşabilecek olumsuz durumları önlemeye yönelik adımlar atmaktadır. Güvenlik personellerimiz tüm bunlara ek olarak çalışacağı ve kullanacağı sistemler konusunda eğitim alarak göreve başlamaktadır. Almış oldukları eğitim ile giriş kontrol sistemleri, kartlı giriş sistemleri, izleme sistemleri ve raporlama sistemleri konusunda tüm yetkinliğe sahiptir.

Siz de hastane güvenlik hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, dilerseniz de hastane özel güvenlik teklif formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Kurumu Güvenliği

Eğitim kurumu güvenliği, öğrenci ve eğitmenlerin her anlamda güvenliğini kapsamaktadır. Başlıca ilköğretim, lise, özel eğitim kurumları ve üniversitelerde sağlanan özel güvenlik hizmetleri öğrenci ve eğitmenler için büyük önem taşımaktadır. Ritim Grup Güvenlik, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile tüm eğitim kurumları için özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Firmamız özel güvenlik hizmetlerini sağlarken fiziksel ve teknolojik altyapıyı beraber kullanmaktadır. Bu sayede hem fiziksel hem de teknolojik kontrol şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Eğitim kurumlarında sağlanacak olan güvenlik hizmetleri herkes tarafından yapılacak bir hizmet değildir. Bu sebeple eğitim kurumu güvenlik hizmetlerinde deneyimli ve profesyonel özel güvenlik şirketi ile çalışmanız bir hayli önem taşımaktadır. Siz de eğitim kurumu güvenlik hizmetlerinde profesyonel ve güvenilir hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Özel güvenlik personellerimiz sağladığı güvenlik hizmetlerini büyük bir dikkat ile gerçekleştirmektedir. Personellerimiz eğitim kurumuna misafir olarak gelen yabancı kişilerin içeri alınmasında da profesyonel şekilde hareket etmektedir. Eğitim kurumuna gelen kişinin ilk etapta kime ve niçin geldiği öğrenilmekte, okul idaresinin onayı olmadan içeri girmesine izin verilmemektedir. Buna ek olarak güvenlik personellerimiz izleme sistemleri üzerinden düzenli olarak eğitim kurumunu izlemekte, herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasını önlemektedir.

Siz de eğitim kurumu adına özel güvenlik hizmet teklifi almak için iletişim sayfamız üzerinden veya eğitim kurumları özel güvenlik teklif formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika Güvenliği

Fabrika güvenliği, güvenlik hizmetlerinin büyük dikkat ve profesyonellik istediği alanların başında gelmektedir. Firmamız fabrika özel güvenlik hizmetlerinde bunun bilincinde olup, ekstra güvenlik tedbirleri almaktadır. Fabrika güvenliği hizmetinde önemli husus işletmenin ihtiyaçlarına yönelik adımlar atılmasıdır. Firmamız bu konuda öncelikli olarak fabrika yönetimi ile görüşmekte ve ihtiyaçlarının belirlenmesinde yönlendirme sağlamaktadır. Bu da firmamızdan en doğru şekilde güvenlik hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır.

Özel güvenlik şirketimiz bünyesinde bulunan tüm personellerimiz fabrika ve tesislerin tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tarafımızca yönlendirilen tüm personeller işletmenin ihtiyacına yönelik silahlı veya silahsız olarak belirlenmektedir. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz güvenlik hizmetini profesyonel bir şekilde firmamız tarafından sunulmaktadır.

Özel güvenlik şirketimiz tarafından sunulan fabrika güvenlik hizmetleri şunlardır,

 • Personel giriş çıkış kontrolü
 • Misafir giriş çıkış kontrolü ve yönlendirilmesi
 • Personellere ve misafirlere ait araçların uygun alanlara park edilmesi için yönlendirilmesi
 • Malzeme getiren araçların giriş ve yükleme kontrollerinin yapılması
 • Fabrika içerisinde ve çevresinde düzenli devriye hizmeti sağlanması
 • Olası hırsızlık ve saldırı gibi durumlara karşı önlem alınması
 • İzleme sistemi üzerinden 7/24 fabrika ve çevresinin izlenmesi

Siz de fabrika ve tesisler için özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız İletişim sayfamız üzerinden veya fabrika ve tesisler için özel güvenlik teklif formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Şirketi Ne İş Yapar

Şirket Güvenliği

Şirketler aynı anda çok fazla kişinin çalıştığı ve gün içerisinde yoğun giriş çıkışların olduğu alanların başında gelmektedir. Bu yoğunluk beraberinde özel güvenlik ihtiyacını da olmazsa olmaz hale getirmektedir. Çünkü bu alanlarda çalışan kişilerin ve ziyaretçilerin güvenliğinin profesyonel olarak sağlanması gerekmektedir. Ritim Grup Güvenlik, eğitimli ve uzman kadrosu ile şirket güvenliği konusunda kesintisiz hizmet sunmaktadır. Şirket güvenlik hizmetleri konusunda bize ulaşmanız halinde öncelikli olarak şirketinizin ihtiyaç duyacağı güvenlik hizmetleri belirlenmektedir. Bu da güvenlik hizmetini ihtiyaçlarınız dahilinde almanızı sağlamaktadır.

Ritim Grup, şirketler için özel güvenlik hizmetlerini sağlarken fiziksel ve teknolojik altyapıyı beraber kullanmaktadır. Buna bağlı olarak firmamız bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz eğitimli ve sertifika sahibi olarak çalışmaktadır. Çünkü biliyoruz ki şirket güvenlik hizmetleri herkes tarafından sağlanabilecek bir hizmet değildir. Bunun bilincinde olan firmamız, tüm personellerini eğitimli ve deneyimli personellerden seçmektedir.

Şirketiniz için özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız hemen bizi arayabilir veya şirketler için özel güvenlik teklif formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Otel Güvenliği

Otel güvenlik hizmetleri otellerin her aşamada tüm güvenlik hizmetlerinin sağlanmasını kapsamaktadır. Hepimizin bildiği üzere oteller yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun bir şekilde bulunduğu ortamların başında gelmektedir. Bu yoğunluk otel içerisinde olumsuz birçok durumun yaşanmasına da sebep olabilmektedir. Otelde bulunan misafirlerin tatillerini rahatça ve huzur içerisinde geçirebilmeleri için güvenliğin profesyonelce sağlanması gerekmektedir. Ritim Grup, tam da bu noktada oteller için profesyonel özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

Ritim Grup Güvenlik, otellerin özel güvenlik hizmetlerine başlamadan önce ilk olarak otel yönetiminin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Burada en önemli husus, ortalama ziyaretçi sayısının bilinmesidir. Çünkü sağlanacak olan özel güvenlik hizmetinin profesyonel şekilde yapılabilmesi için kişi sayısının bilinmesi gerekmektedir. Sezon içerisinde çok fazla ziyaretçi alan bir otelde yetersiz sayıda özel güvenlik personeli bulunması özel güvenlik hizmetinin aksamasına sebep olacaktır. Bunun önüne geçmek adına hizmet başlangıcında tüm talepler ve istekler profesyonel şekilde tarafımızca belirlenmektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan özel güvenlik personellerimiz eğitimli ve özel güvenlik sertifikasına sahip olarak çalışmaktadır. Özel güvenlik personellerimizin tamamı izleme sistemleri, geçiş sistemleri, kapı dedektörleri, el dedektörleri ve x-ray cihazları gibi tüm teknolojik sistemlere hakimdir. Bu da otel güvenliğinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Siz de otel güvenliği konusunda bilgi almak için bizi arayabilir veya oteller için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Alışveriş merkezleri gerek hafta içi gerek hafta sonu çok fazla ziyaretçinin giriş çıkış yaptığı alanların başında gelmektedir. Yaşanan bu yoğun giriş çıkışlar bu alanların güvenliğinin ciddi öneme sahip olduğunu göstermektedir. Firmamız alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile alışveriş merkezi güvenlik hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Alışveriş merkezlerinin güvenlik hizmetleri otopark ve ziyaretçi giriş çıkışlarını içeriyor olsa da çoğu zaman yönetimin ihtiyaçları ve talepleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Alışveriş merkezinin otopark girişlerinde bulunan güvenlik noktalarımız gelen araçların sorunsuz şekilde içeri alınmasını sağlamaktadır. İçerde bulunan personellerimiz ise x-ray cihazı, kapı dedektörü ve el dedektörünü bir arada kullanmaktadır. Bu sayede giriş yapan kişilerin çanta, poşet ve üstleri teknolojik cihazlar ile kontrol edilmektedir.

Özel güvenlik personellerimiz aynı zamanda alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda yaşanabilecek olumsuzluklara da müdahale etmektedir. Bu sayede mağaza içerisinde yaşanabilecek anlaşmazlık veya hırsızlık gibi olaylara kısa sürede müdahale gerçekleştirilmektedir.

Siz de alışveriş merkezi güvenliği konusunda profesyonel bir özel güvenlik şirketi arıyorsanız alışveriş merkezleri için özel güvenlik formu sayfamız üzerinden bizden teklif alabilirsiniz.

Organizasyon ve Etkinlik Güvenliği

Organizasyon ve etkinlik güvenliği özel güvenlik ihtiyacının fazlasıyla olduğu alanların başında gelmektedir. Çünkü hepimizin bildiği üzere organizsayon ve etkinlik alanlarında yüzlerce hatta binlerce kişi aynı anda bulunabilmektedir. Bu kadar kişinin bir arada olması da bazı sorunlara yol açabilmektedir. Firmamız, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile organizasyon ve etkinlik alanının tüm güvenlik hizmetlerini üstlenmektedir.

Organizasyon güvenlik hizmetlerinin öncesinde organizasyon yönetimi ile ön görüşme firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu görüşmenin amacı, katılacak kişi sayısına ve yönetimin taleplerine yönelik özel güvenlik planının oluşturulmasını amaçlamaktadır. Bu sayede özel güvenlik hizmetleri bilinçli ve doğru şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır. Ön görüşmenin ardından belirlenen plan neticesinde alanın giriş noktalarına güvenlik personellerimiz yerleştirilmektedir. Personellerimiz kapı dedektörleri, el dedektörleri ve x-ray cihazları ile ziyaretçilerin tamamen kontrollü şekilde giriş yapmalarını sağlamaktadır.

Özel güvenlik personellerimiz aynı zamanda organizasyon ve etkinlik esnasında ilginç tavırlar sergileyen, diğer katılımcıları rahatsız eden ve taşkınlık çıkartan kişi ve kişilerin alandan çıkartılmasını sağlamaktadır. Ritim Grup Güvenlik tarafından yönlendirilen personellerimiz katılımcı sayısı ile orantılı olduğundan herhangi bir sorunda tüm kontrol tarafımızca sağlanmaktadır.

Organizasyon Güvenlik Hizmetleri şunları kapsamaktadır

 • Ziyaretçilerin giriş çıkış kontrolünün sağlanması
 • Ziyaretçilerin giriş öncesi çanta ve üst aramalarının yapılması
 • Otoparka giriş yapan ziyaretçilerin giriş çıkışlarını kontrol edilmesi
 • Organizasyon esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara müdahale edilmesi
 • Şüpheli ve ilginç tavır gösteren kişilerin alana alınmaması ve alandan uzaklaştırılması
 • Hırsızlık, dolandırıcılık ve taciz gibi olayların önüne geçilmesi

Siz de her türlü organizasyon, etkinlik, konser ve spor müsabakası ile ilgili özel güvenlik hizmeti almak için organizasyonlar için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Siz de tüm bu güvenlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir, teklif formu sayfamız üzerinden ihtiyacınıza yönelik güvenlik hizmeti için teklif alabilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi