E-Katalog
Profesyonel Temizlik ve Dezenfeksiyon Uygulamaları

Profesyonel Temizlik ve Dezenfeksiyon Uygulamaları

Bireysel alanda ve kurumsal firmalara temizlik personeli sağlayan Ritim Grup, tüm temizlik ihtiyaçlarına tek yerden çözüm olmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar ve temizlik ürünleri modern ve son teknoloji malzemelerdir. Temizlik alanında birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel temizlik denince aklınıza gelen ilk soru, acaba gerçekten temiz olacak mı... sorusudur. Hiç şüpheniz olmasın. Biz bu işi 7 yıldan uzun süredir güvenle ve itinayla yapıyoruz. Sunduğumuz geniş temizlik personeli datalarımız ile dilediğiniz bölgede temizlik personelimizi sizlere yönlendiriyoruz. Temizlik günümüzde oldukça önemli bir hizmet alanı sayılmaktadır. 2020 yılı itibariyle temizlik talep eden kişi sayılarında yüksek oranda artış görülmektedir. Bu verilerin ışığında insanların yer aldığı her alanda daha fazla temizliğin ön plana çıktığı bir dönem yaşadık. Bu yüzden sunduğumuz temizlik hizmetleri hakkında sizlere de hizmet vermek istiyoruz.

Sizlere kısaca sunduğumuz hizmetlerimizden bahsedelim.

İnşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, endüstriyel temizlik, zemin cilalama ve havuz temizleme gibi farklı sektörlere müşteri memnuniyetinin en zor olduğu işlerde bile %100 memnuniyet oranına eriştik. Temizlik sektöründe ileri seviye teknikler ile ithal temizlik maddeleri kullanarak yaşam alanlarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Temizlik hizmetlerimizi sunarken her zaman işini en iyi yapan doğru personel, malzeme ve ürünlerle sizlere hizmet gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik Firması

Yeni bir ev almak için gelen müşterinize temiz bir ev ortamı sunmak satış oranınıza etki etmektedir. Bu nedenle inşaat esnasında ustaların istemeden döktüğü veya kazara etrafa sıçrayan fayans dolguları ve çimento gibi kazıması zor olan kirleri görmek müşterinizin ev hakkındaki düşüncelerini olumsuz yönde etkileyecektir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti istiyorsanız eğer, bizlere ulaşıp profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca yeni tamamlanmış oturmaya hazır bir ev aldıysanız veya bu evi tutan ilk kiracıysanız eğer temizlik sizin için hobi veya bir eğlenceden çok yorucu bir hal almaya dönecektir. İnşaatlar tamamlanırken kimse şurayı da temiz bırakalım demez. Ustası ayrı, fayansçısı ayrı, duvarcısı ayrı, elektrikçisi ayrı bir iş yapar. Etraf kirlenir çimento yere dökülür veya kullanılmayan elektrik kabloları yere atılmış halde bulursunuz. Camlara yapışan beton, bant ve alçıdan da bahsedelim. Bunların hepsini yapmak sizleri yoracaktır.

Nihayetinde etrafın ince temizliği evi ilk tutan kişiye kalır. Bu süreçlerde yıpranmamanız ve yorulmamanız için inşaat sonrası temizliği işlerini biz sunarız. Siz eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda karar verirken ekibimiz evinizin tüm temizliğini yanlarında bulunan profesyonel temizlik gereçleri, özel temizlik maddeleri ve inatçı lekelere derinlemesine çözüm sunan ürünleriyle tek seferde temizleyecektir.

Ev almaya gelen kişiler, inşaat sürecinden kalan toz, kir, pas, boya ve alçı kalıntılarını görüp fikrinden cayabilmekte ya da reklamlarda gördükleri bitmiş ev görüntüsünden uzak olduğu için fiyat konusunda beklentileri değişebilmektedir.

Profesyonel temizlik ekibimiz inşaatınızdaki malzemelere zarar vermeden isteğinize göre kaba, ince ve detay temizlik yapmaktadır. Siz de lansman döneminde, müşterilerinize inşaat sürecinin kalıntılarından uzak, albenisi yüksek, hayallerindeki evi göstermiş olursunuz. Tertemiz bir ev hanımların satınalma kararını önemli ölçüde etkileyecektir.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi