E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketi İş Başvurusu

Özel Güvenlik Şirketi İş Başvurusu

İş başvurusu, özel güvenlik personellerinin sektörde aktif olarak görev almalarının ilk adımı olarak tanımlanmaktadır. Özel güvenlik sektöründe çalışmak için ise bazı zorunluluklar bulunmaktadır. Bu zorunlulukların başında sertifika ve özel güvenlik kimlik kartı sahibi olunması gelmektedir. Özel güvenlik personelleri özel güvenlik eğitimi veren kurslara katılarak bu belge ve kimliği almaya bir adım daha yaklaşmaktadır.

Özel güvenlik kursları 5188 sayılı kanun kapsamında güvenlik personeli adaylarının eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Adayın tercihine göre, silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi alması özel güvenlik kursları tarafından gerçekleştirilmektedir. Kursların verecekleri eğitim konuları ve eğitim programı ise ilgili kanun çerçevesinde belirlenmektedir. Bu bağlamda adayın asgari 100 saat özel güvenlik eğitimi alması gerekmektedir. Silahlı özel güvenlik adayları için 20 saatlik ek silah eğitimi de yine özel güvenlik kursları tarafından sağlanmaktadır.

Ritim Grup, deneyimli kadrosu ve kaliteli eğitim ortamı ile uzun yıllardır özel güvenlik eğitimi vermektedir. Ritim Grup aktif olarak özel güvenlik hizmetleri de sunduğundan dolayı eğitim verdiği personellerine aktif projelerinde istihdam da sağlamaktadır. Bu bağlamda kursumuzu başarıyla bitirip, özel güvenlik sertifikası alan adaylarımız hiçbir iş arayışına girmeden şirketimiz bünyesinde çalıştırılabilmektedir.

İstanbul’da sayılı özel güvenlik şirketlerinden birisi olan Ritim Grup, hem eğitim hem de güvenlik hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz bu özelliği ile hem adaylar hem de özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan kurumlar için özel güvenlik şirketi denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olmuştur. Siz de özel güvenlik kursumuza kayıt olup, özel güvenlik görevlisi olmak ve projelerimizde aktif görev almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik İş Başvurusu

Özel Güvenlik Şirketine İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Özel güvenlik şirketleri güvenlik personellerine ihtiyaç duyduğunda genellikle kariyer siteleri üzerinden ilan paylaşımında bulunmaktadır. Sizler de özel güvenlik sertifikasına ve özel güvenlik kimlik kartına sahipseniz bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Şirketimiz özel güvenlik hizmeti sunduğu tüm projelerde kendi personellerine öncelik tanımaktadır. Bu bağlamda kursumuza katılıp özel güvenlik personeli olan personellerimiz sertifikasını aldıktan sonra aktif göreve başlayabilmektedir.

Eğer siz de Ritim Grup Güvenlik bünyesinde çalışmak ve projelerimizde aktif olarak görev yapmak istiyorsanız İş Başvuru Formu sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurmanız halinde bilgileriniz tarafımıza ulaşmaktadır. Bilgileriniz doğrultusunda ise projelerimizde ihtiyaç duyulması halinde tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Sağlıklı bir dönüş gerçekleştirebilmemiz için form üzerinden doldurduğunuz bilgilerin doğrulunudan emin olmalısınız. Form üzerinden tarafımıza gönderdiğiniz bilgilerde yanlışlık ve hata olması durumunda başvurunuz olumsuz sonuçlandırılmaktadır.

Özel Güvenlik Şirketinde Çalışma Koşulları

Özel güvenlik görevlileri projeden projeye değişiklik gösterse de genellikle vardiya sistemi ile çalışmaktadır. Bazı durumlarda ise sadece gündüz veya sadece gece çalışmaktadır. Bu koşullar tamamen proje göre belirlenmektedir. Ritim Grup, özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen personellerimizin tercihlerine önem vermektedir. Personellerimiz aktif olarak görev yaptığımız projelerden kendine uygun olanı seçebilmektedir.

Aktif olarak özel güvenlik hizmeti sunduğumuz projeler

 • Site ve Konut
 • Plaza
 • İş Merkezi
 • Alışveriş Merkezi
 • Fabrika
 • Tersane ve Sanayi Siteleri
 • Havaalanı
 • Liman/Marina
 • Okul
 • Otel
 • Hastane
 • Sosyal Alanlar

Özel güvenlik personellerimiz bu projelerden kendine en uygun proje veya projeleri seçebilmektedir. Personellerimiz buna ek olarak vardiya tercihlerini de kendileri belirleyebilmektedir. Başlıca 8/16, 12/24, 12/36 ve part time seçeneklerimizden kendisine en uygun çalışma saatini seçebilmektedir. Güvenlik hizmeti şirketimiz tarafından sağlanan projelerde personellerimize kendisine uygun projeye başlandığında bu konuda bilgilendirme yapılmaktadır.

Şirketimiz her konuda olduğu gibi personel konularında da daima profesyonel hareket etmektedir. Bu bağlamda projede oluşan güvenlik personeli ihtiyacı personellerimizin tercihlerine göre belirlenebilmektedir. Çalışma şekli konusunda esnek davranabilen personellerimiz ise uygun proje olduğunda aktif olarak göreve başlatılmaktadır.

Özel Güvenlik Personeli İş Başvurusunda Bulunmak için Tıklayın

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi