E-Katalog
Fuar ve Sergi Güvenliği

Fuar ve Sergi Güvenliği

Fuar ve sergi güvenliği üst düzey koruma isteyen yapı alanlarıdır. Ülkemiz fuar ve sergi alanında son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Hem yerel markalar hem de uluslararası markalar fuar ve sergilere yoğun rağbet göstermektedir. Bu durumlarda fuar merkezlerinin güvenliği de son derece önem arz eden konuların başında yer almaktadır.

Fuar Özel Güvenlik Hizmeti

Fuar özel güvenlik pesoneli tüm yetkilerini kanunda belirtildiği üzere kullanmaktadır. Geçiş ve iç alanların kontrolü sayesinde sizlere güvenli bir fuar ortamı sağlanmaktadır. Ekibimiz, aktif olarak birçok projede görev alan bir ekipten oluşmaktadır.

Güvenli tanıtım ve ticaret ortamının sağlanması adına denetimler yapan Ritim Güvenlik ekibi; sağladığı hizmetler ile alanında en çok projede istihdam sağlayan ender kuruluşlardan biri olmaktadır. Dışarıdan gelebilmesi muhtemel tüm tehlikeler karşı hazırlıklı olan ekibimiz şüpheli şahısları kesinlikle bina içerisine almamaktadır.

Fuar ve sergi güvenliğinde ileri düzey hizmet sunuyoruz.

Uzun yıllar boyunca özel güvenlik eğitim kurumu ve özel güvenlik firması olarak hizmet veren firmamız sizlere fuarlarda özel güvenlik personeli desteği sağlamaya hazırdır.

Sergi Özel Güvenlik Hizmeti

Sergiler birçok eserin alıcılar tarafından görülmesi-seçilmesi için dizilen ve bu nesnelerin serildiği yer olarak bilinmektedir. Bu nedenle çok değerli ve özel emek verilmiş çalışmaların yer aldığı yerlerden biri olmaktadır. Tüm eserlerin korunaklı şekilde taşınmasından sergi alanına kurulmasına kadarki süreçte güvenliğin sağlanması adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yine sergi için sağlanan alanın belli olması halinde gerekli görülmesi durumunda özel güvenlik ekipmanlarımızı kurup gelen kişilerin içeride güvenle vakit geçirebilmesini sağlıyoruz. Potansiyel tehlikeli davranışlar sergileyen ve şüpheli davranışlar gösteren kişilerin içeriye alınmasına müsaade etmiyoruz. Ayrıca sergi özel güvenliği konusunda iç mekan güvenliğinizi sağlıyoruz. Bunun için gerekli kamera takip ve izleme cihazlarımızla ortamın güvenliğini sergi bitene kadar sağlıyoruz.

Fuar ve Sergi İçin Özel Güvenlik Personelinin Önemi

Fuar ve sergi; belli zamanlarda belli süre mal sergilemek, ürün tanıtmak ve ticaret bağlantıları kurmak gereğiyle açılmaktadır. Alıcı ve satıcıların bir araya gelerek iş anlaşmaları yaptıkları bu pazarlar genellikle aynı yerlerde ve düzenli aralıklarla yapılamaktadır. Ayrıca her yıl aynı tarihte birkaç haftalığına kurulmaktadır. Bu tanımlardan da anlaşılacağı üzere ticari bağlantılar kurmak için en ideal nokta olmaktadır.

Bizler Ritim Grup Güvenlik olarak kurulacak bir fuar ve sergi organizasyonunda uzman ve deneyimli kadromuz ile sizleri korumaya hazırız.

Çünkü fuarlar ve sergiler hem ticaretin gerçekleştiği, güvenli ortamın sağladığı etki ve ziyaretçilerin kendini ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi almasını sağlamalıdır. Bu durumların dışında ise bu kalabalık ortama; güven vermeyen, potansiyel tehlikeli veya şüpheli şahısların girmesini önlemek bizim görevimizdir. Sonuçta fuar ortamına alınması ve alınmaması gereken kişiler ekibimizin gözünden geçmektedir. Kapılarda kurduğumuz X-Ray cihazları ve HES kodu kontrolü yapıyoruz. Bu sayede mümkün olduğunca sağlıklı ve tehlike oluşturmayacak kişilerin içeriye giriş yapmasını sağlıyoruz.

Ritim Grup güvenlik olarak diğer aktif hizmet verdiğimiz sektörler; alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, kamu özel şirketler, organizasyonlar, oteller, site ve özel konutlar, vip yakın koruma, güvenlik danışmanlığı, eğitim kurumları ve organize sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Özel güvenlik personellerimize sağladığımız eğitim hizmetleri sayesinde çağın gerekliliklerine uygun ve tam kapsamlı kanunen sorumluluklarını bilen bir ekipler oluşturuyoruz.

Hemen fuar ve sergi özel güvenliği konusundaki çözümlerimizi konuşmak için bizleri arayabilirsiniz. Talebinize istinaden hazırlayacağımız tekliflerimiz ile sizlere en uygun özel güvenlik çözümlerini sunmaya hazırız.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi