E-Katalog
Zemin Cilalama Firması

Zemin Cilalama Firması

Zemin cilalama firması olarak cilalama işlemlerinde öncelikle zemini toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Bu işlem son teknoloji cihazlar ile kaliteli ürünlerin kullanılması durumunda daha da etkili sonuçlar vermektedir.

Zemin cilalamasında makinesinin içerisine doldurulan suda çözülebilen kimyasallar ile cilalama işlemleri yapılır. Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır.

Gerekli malzemelerin kalitesinden kaçınmak zeminlere zarar verir. Çünkü gerektiği gibi yapılmayan cilalamalar da parlaklıklarını çabucak kaybedebilmektedir. Bu yüzden cila yapacak personelin yeterli bilgi ve tecrübesi olması her zaman bir artıdır. Bu gibi durumlarda firmamız alanında uzman yıllar boyunca bu sektörde çalışmış her zemini tanıyan personeller ile çalışmaktadır.

Zemin Cilalama Hangi Zeminlere Yapılır?

Zemin cilalama işlemleri her zeminde olmamaktadır. Bu yüzden aşağıda belirteceğimiz zemin türlerinde cilalama işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

  • Mermer
  • Granit
  • Taş
  • Çini
  • Seramik
  • Vinil
  • Epoksi gibi zeminlere cilalama işlemi yapılmaktadır.

Cilanın daha uzun süre zeminde kalabilmesi için temizlik işlerinizde mutlaka kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.

Firmamız, zemin cilalama işlemine başlamadan önce cila makinesine uygun olan aparatları takmaktadır. Cila makinesi ile zemindeki kiri çözüyoruz. Burada önemli olan zeminin detaylıca temizlenmesi ve sonrasında cilalama işleminin başlatılmasıdır.

Zemin cilalama firması olarak sizlere tüm alanlarda cilalama hizmeti veriyoruz.

Zemin durumuna göre gerekirse birkaç kat daha cila atarız. Parlatma, istenilen seviyeye ulaştığında çalışmayı tamamlarız. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz kristalize yöntemleri zemindeki cilanın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Plaza Zemin Cilalama

Plazalar yoğun iş ortamının ve ziyaretçinin olduğu alanlardır. Yoğun olarak her gün kullanılan ve çoğu insanın ayak bastığı yerler zamanda yıprana bilir. Sizi ziyarete gelen ziyaretçiler zemini eski ve bakımsız görüp iyi bir izlenim edinmeyebilirler.

Bir iş merkezinin her şeyden önce çok dikkat çeken yerlerinden biri zeminidir. Sonuç olarak kullanımdan kaynaklı olarak belirli düzende plaza ve ya iş hanı girişlerinden zemin cilalama yapılmasını öneriyoruz.

Otel Zemin Cilalama

Oteler yoğun olarak turistik amaçlarla konaklayan insanlar ile dolu olduğu için zemin ve iç temizlik oldukça önemlidir. Resepsiyon ve giriş kapılarının zemini yoğun kullanıldığı için parlak kalması oldukça önemlidir. Zamanla yıpranan zemin parlaklığını kaybedip bulanık bir hal almaya başlar.

Her tür otelde cilalamaya uygun olan zeminleri hızlıca cilalıyor sizlere daha parlak ve yeni gibi duran zeminler sunuyoruz. Otel veya pansiyon zemini cilalama işlemlerinde bizleri arayın gelip cilalama işlemlerinizi gerçekleştirelim.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi