E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Güvenlik Danışmanlığı

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı, küçük, orta ve büyük çaplı şirketlerin güvenlik ihtiyaçlarının belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Güvenlik danışmanlığı ile işletmenin ihtyaç duyduğu ve duyabileceği tüm güvenlik hizmetleri belirlenmektedir. Bu sayede şirket, güvenlik ihtiyaçlarını öğrenirken firmamızdan da bu konuda profesyonel destek alabilmektedir.

Ritim Grup, özel güvenlik danışmanlığı hizmetlerinde öncelikli olarak firmalara risk analiz raporu oluşturmaktadır. Bu rapor hazırlanırken işletmenin büyüklüğü, personel sayısı, ziyaretçi sayısı, konumu ve işletmeye ait birçok bilgi göz önüne alınmaktadır. Firmamız tarafından oluşturulan bu rapor ile ilgili işletmenin ihtiyaçları kolayca belirlenebilmektedir. Oluşan bu ihtiyaçlar doğrultusunda firmamızdan dilediğiniz konuda özel güvenlik hizmeti alabilmektesiniz.

İhtiyaçlarınızı belirliyor oluşumuz size tahsis edeceğimiz özel güvenlik personel sayısını ve güvenlik ekipmanlarını da belirlememize yardımcı olmaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza uygun sayıda personel ve ekipman ile işletmenizin güvende olmasını sağlamaktayız. Alanında uzman kadromuz güvenlik danışmanlık hizmetlerinde profesyonel tutum sergilemektedir. Öncelikli olarak şirketinizi yerinde ziyaret eden ekibimiz, keşif ve incelemelerde bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan güvenlik hizmetleri doğru bir şekilde belirlenebilmektedir.

Güvenlik Danışmanlığı

5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında özel güvenlik biriminizin kurulması, personel temini, işe alım süreci ve sonrasında tüm özlük işlemlerinin yerine getirilmesi, vardiya düzeni, ikame personel temini, personelin kıyafet ve teçhizat zimmeti, personelleri gece/gündüz, sırasız ve zamansız denetlenmesi, denetim raporlarının sunulması, personel puantajlarının, hakedişlerinin hesaplanması, bordrolarının oluşturulması, SGK bildirgelerinizin ödemeye hazır hale getirilmesi tarafımızca yapılır. Böylelikle siz sadece kendi işinizle ilgilenir, tüm prosedürleri biz yerine getiririz.

Ritim Grup, güvenlik danışmanlığı sunmuş olduğu tüm işletmelere uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Çünkü biz, işimizi severek yapıyor, tüm personellerimizi de bu kriter doğrultusunda seçiyoruz. Firmamız tarafından sağlanan danışmanlık hizmeti sonrası işletmenize tahsis edilecek ekibimiz işini seven, dürüst ve ahlaklı personellerden oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm personellerimiz de bu doğrultuda eğitim almaktadır.

Güvenlik Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar

Firmamızdan danışmanlık hizmeti aldığınızda her aşamada profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz güvenlik ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve çözüm üretilmesinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Ritim Grup, işletmenizin küçük, orta veya büyük ölçekli olmasına bakmadan güvenlik ihtiyaçlarınızı a’dan z’ye belirlemektedir. Bu doğrultuda,

  • Risk analiz raporu oluşturulması
  • Güvenlik politikalarının oluşturulması
  • Risk ve tehdit düzeylerine göre yapısal güvenlik önlemlerinin tasarlanması
  • Güvenlik hizmeti planlanması
  • Genel ve acil durum prosedür ve planlarının hazırlanması
  • Kriz yönetimi
  • Güvenlik hizmet ve şartnamelerinin oluşturulması
  • Uygulamaların denetlenmesi

hizmetlerinin tamamı firmamız tarafından yürütülmektedir.

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı hizmetleri küçük, orta ve büyük işletme fark etmeden tüm işletmeler için sağlanabilmektedir. Eğer siz de işletmeniz ile ilgili risk analiz raporunun oluşturulması ve güvenlik ile ilgili neler yapılabileceğini öğrenmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ritim Grup, sunmuş olduğu güvenlik hizmetleri ile İstanbul’da özel güvenlik şirketi olarak faaliyetlerine devam ederken aynı zamanda özel güvenlik eğitimleri de sunmaktadır. Böylelikle güvenlik hizmeti sunduğumuz işletmelere eğitimini bizzat sağladığımız personelleri yönlendirmekteyiz. Bu sayede tüm güvenlik hizmetlerinde Ritim Grup kalitesi sunulmaktadır.

Siz de profesyonel danışmanlık hizmetleri için hemen bizi arayabilir veya güvenlik danışmanlığı için özel güvenlik formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti Sunan Özel Güvenlik Şirketi

Ritim Grup Özel Güvenlik, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel özel güvenlik personellerimiz ile özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaktayız. Şirketimizi diğer özel güvenlik şirketlerinden ayıran önemli özelliklerinden biri de özel güvenlik eğitimi sunmasıdır. Bu sayede özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler için özel güvenlik eğitimi hizmeti sunarken özel güvenliğe ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara da çözüm ortağı olmaktayız.

Şirketimiz, tarafından sunulan güvenlik danışmanlığı hizmetleri büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilmektedir. bu sayede işletmenizin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetleri profesyonelce belirlenmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz giriş çıkış kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri konusunda üstün eğitime sahiptir. Bu sayede güvenlik hizmetlerimiz büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Güvenlik danışmanlığı ile ilgili teklif ve bilgi almak için bize arayabilirsiniz. Dilerseniz de güvenlik danışmanlığı için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi