E-Katalog
Özel Güvenlik Kurs Fiyatları (GÜNCEL)

Özel Güvenlik Kurs Fiyatları (GÜNCEL)

Özel güvenlik kursu fiyatları bu mesleği yapmak için araştırma halinde olanların araştırdığı bir konudur. Bu araştırma içinde olanlar en uygun fiyatlara kurs almak istemektedirler. Fiyatlar kurs türünden, ilden ile, kurumun eğitim kadrosu ve sunduğu gelişmiş eğitim araç gereçleri sayesinde ufak farklarla değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu nedenle fiyatların değişken olmasının en önemli sebebi, seçilecek özel güvenlik eğitim modelidir. Çünkü, silahlı özel güvenlik tercihinde fiyat bir miktar artmaktadır. Bu sebeple, eğitim süresine +20 saatlik kullanım ve atış eğiminde kullanılan ekipmanlar kullanıldığı için fiyatlarda değişkenlik olmaktadır. Şimdi kısaca özel güvenlik kursu fiyatları ve detayları hakkında bilgi aktaralım.

Özel Güvenlik Kursu Fiyatları 2022

Özel güvenlik kursu eğitimlerinde oluşan en güncel fiyatları ve ödeme kolaylıklarını aşağıdaki tabloda sunmak isteriz.

Ödeme Kolaylıkları Silahlı Kurs Fiyatı Silahsız Kurs Fiyatı
Kurs Ücreti Taksitli ₺2500 ₺2200
Kurs Ücreti Peşin ₺2000 ₺1800
Ödeme'de Büyük Kolaylık Sunuyoruz. »  Sınav giriş belgenizi alana kadar ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

Özellikle silahlı özel güvenlik şartları ve silahsız özel güvenlik şartları karşılanmış olmalıdır. Ayrıca özel güvenlik olmak için bu koşullar sağlandığında başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Çünkü günümüzün ve geleceğin en yüksek iş ilanına sahip iş alanında mesleğinize adımınızı atabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Yenileme Fiyatları

Özel güvenlik yenileme eğitimlerinde fiyatlarımızı aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Ödeme Kolaylıkları Silahlı Yenileme & Silah Fark Eğitimi Fiyatı Silahsız Yenileme Eğitimi Fiyatı
Kurs Ücreti Taksitli ₺1000 ₺800
Kurs Ücreti Peşin ₺800 ₺600
Ödeme'de Büyük Kolaylık Sunuyoruz. »  Sınav giriş belgenizi alana kadar ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.


Ek olarak kursumuzda yenileme eğitimi verilerek kimliğinizi geçerlilik süresini uzatabilirsiniz. Bu şekilde daha uzun süreler içinde mesleğinizi yaparsınız. Son olarak en uygun fiyatlara özel güvenlik kursu yenileme fiyatı sunan Ritim Grup, sizlere silahlı yenileme eğitimi ve silahsız yenileme eğitimi sağlamaktadır.

Özel güvenlik kartı almaya daha önceden hak kazanmış kişiler kart kullanım sürelerinin bitimine en az 6 ay ve en fazla 1 yıl kadar süre kaldığında yineleme işlemleri yapabilirler.

İçerik İle İlgili Bağlantılar

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi