E-Katalog
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Tozdan, yağmur lekelerinden ve çamurdan arınmış temiz camlar dünyaya daha pozitif bir bakış açısıyla bakmanızı sağlar. Ekiplerimiz “Yüksekte Çalışma Belgesi”ne sahip, iş sağlığı eğitimlerini almış, iş sağlığı güvenliği ekipmanları ile donatılmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İki katlı binalara vinç olmadan, özel aparatlar ve malzemeler yardımıyla, iki kattan fazla binalarda ise vinç yardımıyla temizlik yapmaktayız. Vinç kurulması mümkün olmayan yerlerde ise endüstriyel dağcılık olarak da bilinen, uluslararası literatürde "rope access" yani "iple erişim" olarak tanımlanan özel ip teknikleri ile temizlik hizmeti vermekteyiz.

Dış cephe cam temizliği yapılmadan önce oluşan toz, kir ve lekeler içeri ve dışarı arasındaki net farkı ortaya koymaktadır. Bu yüzden dış cepheler tozu, çamuru, yağmuru ve güneş ışığını çekerek camda derin lekelerin oluşmasını sağlar. Bu gibi etmenler dolayısıyla camlar kirlenmektedir.

Kirlenme sonrası cam üzerinde bakteri ve mikroplar oluşmakla beraber oradaki cam lastikleri güneşin verdiği etki ile erimeye ve zamanla yıpranmaya neden olur.

Bu kirlilik, evinizde veya işletmenizde ağarladığınız müşteriniz için kötü bir imaj ortaya koymaktadır. Yaz ve kış dönemlerinde cam temizliği ihtiyacınıza karşılık firmamız hizmet vermektedir. Çamur ve toz gibi su ile karıştıktan sonra iz oluşturabilecek çevresel faktörler neticesinde camın göründüğünden daha kirli durduğu ortaya çıkar.

Bu nedenle işyerinize ofisinize veya evinize gelen misafir dış cephenizdeki camın ne kadar kirli olduğunu görüp dışarıdaki manzarayı bile göremeyecek kadar kötü bir durumla karşı karşıya gelebilir.

Dış Cephe Cam Temizliği Firması

Kaliteli cam temizliği ürünlerimiz ile yüksek binaların camlarında bulunan kirleri firmamız uzman kadrosu ile temizliyor. Eskiden sadece erişebildiğimiz yerleri silebiliyorduk. Tüm temizlik personellerimiz gerekli güvenlik önlemlerini sağlayıp temizliğe başlamaktadır. Kumanda merkezi vinçlerimiz vasıtasıyla temizlik işlerine başlayan personeller kolay ve hızlı bir şekilde çalışabilmektedir. Temizlik işlerinin sorunsuz ve başarılı olması için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Dış cephe temizliğinde yükseklik, silinecek alanın büyüklüğü, ek kullanılacak malzemeler fiyatları belirliyoruz. Profesyonel dış cephe cam temizliği hizmeti veren ritim grup firması olarak kullandığımız araçların ithal ve profesyonel araçlar olduğunu belirtmek isteriz. Kullanılan malzemelerin kalitesi hem silinen alan için hem de kirlerin daha kolay temizlenebilmesi için önemli bir kriterdir.

Eğer sizler de Dış Cephe Cam Temizliği için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi