E-Katalog
Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Nedir? Özel Güvenlik Hizmeti Neleri Kapsar?

Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Nedir? Özel Güvenlik Hizmeti Neleri Kapsar?

Özel güvenlik hizmet teklifi, mevcut işletmeniz, fabrikanız veya sorumlusu olduğunuz sitenin güvenliği için özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda karşınıza çıkmaktadır. Güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz alan ile ilgili alacağınız teklifler doğrultusunda da doğru firma ile çalışmanız büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple teklifleri alırken teklifin hangi hizmetleri kapsayacağını bilmeniz gerekmektedir. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile ihtiyacınız olan her sektörde profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Konu kişi ve ortam güvenliği olduğunda her zamankinden biraz daha temkinli davranmanız gerekmektedir. Çünkü güvenlik hizmetleri hafife alınacak bir hizmet değildir. Bu bağlamda güvenlik şirketleri hem canımızı hem de malımızı korumakla görevlendirilmektedir. İhtiyacınız olan tüm alanlarda özel güvenlik talepleriniz için bize ulaşabilir, en uygun teklifi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ritim Grup, sunmuş olduğu özel güvenlik hizmetleri ile İstanbul’da özel güvenlik şirketi denildiğinde ilk akla gelen firmalardandır.

Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Nasıl Alınır?

Son dönemde güvenlik ihtiyacının artması sektöre olan ilginin de artmasına sebep olmuştur. Bu ilgi sonucunda güvenlik hizmet teklifleri de daha kolay alınabilir hale gelmektedir. Kişiler artık güvenlik şirketlerini aramamakta, güvenlik şirketleri tarafından sunulan teklifleri değerlendirmektedir. Şirketimiz alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile ihtiyacınız olan tüm sektörlerde özel güvenlik hizmet sağlamaktadır.

Ritim Grup tarafından özel güvenlik hizmeti sunulan alanlar aşağıda yer almaktadır.

 • Site ve Konut
 • Hastane
 • Eğitim Kurumu
 • Fabrika ve Tesis
 • Organize Sanayi Bölgesi
 • Kamu ve Özel Şirket
 • Otel
 • Alışveriş Merkezi ve Mağaza
 • Organizasyon ve Etkinlik

Yukarıda bahsettiğimiz alanlarda özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duymanız halinde hemen bize ulaşabilir, teklif formu sayfamız üzerinden form doldurabilirsiniz. Eğer daha önce hiç teklif almadıysanız bu konuda endişe etmenize gerek yok. Çünkü şirketimiz güvenlik hizmeti sağlanacak alan için sizleri yönlendirmektedir. Bu sayede ihtiyaç fazlasından oluşabilecek yüksek maliyetin önüne geçilmektedir.

Özel güvenlik ihtiyacınızla ilgili en doğru teklifi alabilmek adına bize ulaşabilirsiniz. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile sizlere güvenlik hizmetleri profesyonel hizmet sunmaktadır.

Özel Güvenlik Hizmet Teklifi

Özel Güvenlik Hizmet Teklifi İçeriği

Özel güvenlik talebinizle ilgili hizmet teklifi aldığınızda ilk incelemeniz gereken alan, maliyetlerin olduğu alandır. Çünkü oluşan maliyet tabloları ilgili hizmetin devam ettirilmesinde de büyük önem taşımaktadır. Oluşan bu maliyet tablolarının içeriğinde personellerin yasal giderleri, fon giderleri ve bazı diğer giderler bulunmaktadır.

Özel güvenlik personelleri her ne kadar özel güvenlik şirketi bünyesinde çalışsa da oluşan yasal maliyetler hizmet alan tarafından karşılanmaktadır. Oluşan yasal maliyetler personelin aylık brüt ücretinden hesaplanmaktadır. Özel güvenlik sektöründe yer alan personellerin asgari ücret seviyesinde çalıştığını düşünürsek, tüm maliyetler de buna göre hesaplanmaktadır.

Maliyet tablosunda yer alan yasal fonları yıllık izin fonu, kıdem tazminatı fonu ve ihbar tazminatı fonu olarak sıralayabiliriz. Fon ödemeleri ile ilgili oluşan maliyetler ise personelin brüt ücretinden hesaplanmaktadır. Oluşan ücretlendirme ise 12 aya bölünerek tahsil edilmektedir. Bu bağlamda bir personelin kıdem fonu 3.577,60 TL ise maliyet tablosunda aylık 296,45 TL olarak yansıtılmaktadır. Ancak oluşan bu ücret, 2021 yılı asgari ücret baz alınarak hesaplanmıştır. Bu sebeple asgari ücrette yapılacak değişiklikler oluşan maliyetlerin de değişmesine sebep olacaktır.

Tüm bu ödemelerin dışında maliyet tablosunda yer alabilecek diğer ücretlendirmeler ise şu şekildedir.

 • Yol Ücreti
 • Yemek Ücreti
 • Kıyafet ve Teçhizat Ücreti
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Ücreti
 • Eğitim Ücreti
 • Operasyonel Ücretler

Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Özel güvenlik hizmeti almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı önemli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler alacağınız hizmeti doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple aşağıda belirttiğimiz kriterleri karşılayan firmalar ile çalışmanız daha iyi bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Kurumsallık

Güvenlik hizmetleri asla hafife alınacak bir hizmet değildir. Bu sebeple bu hizmetler kendini kanıtlamış, kurumsal şirketler tarafından sağlanmalıdır. Bu sebeple güvenlik hizmetlerini alırken teklif veren firmanın kurumsal kimliğine önem vermelisiniz.

Hizmet Kalitesi

Sağlanacak olan hizmetin kalitesi güvenlik şirketinin iletişim becerisi ile doğru orantılıdır. Bu sebeple teklif aldığınız şirketin sizinle olan iletişimine ve sizi taleplerinize yönelik ilgisine dikkat etmelisiniz. Çünkü bir hizmetin kalitesi nasıl başlarsa öyle devam etmektedir.

Eğitim

Güvenlik hizmeti hakkında teklif aldığınız firmanın eğitim uygulama faaliyetlerine önem vermeniz gerekmektedir. Eğitim uygulamaları konusunda eksik tutum sergileyen firmaların personelleri de hizmet esnasında eksik tutumlar sergileyebilmektedir.

Referanslar

Güvenlik şirketlerinin sunduğu referans listeleri büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple teklif aldığınız firmanın daha önce çalıştığı firmaları iyi incelemeniz gerekmektedir. Güvenlik şirketinin daha önce çalıştığı firmalar ve firmalara sunduğu hizmetler, karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Avantaj ve Fırsatlar

Güvenlik hizmeti sunan şirketler temelde aynı işi yapıyor gibi gözükse de şirketleri birbirinden ayıran çok fazla etken bulunmaktadır. Bu sebeple hizmet alacağınız şirketlerin hizmet farklılıklarından oluşan fırsatları iyi analiz etmeniz, doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kriterleri bünyesinde bulunduran Ritim Grup, tüm güvenlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi