E-Katalog

Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri gerçek ya da tüzel kişilerin yaşam hakkı, işletme yönetimi hakları, zilyetlik hakkı ve mülkiyet hakkı gibi haklarının korunması amacı ile verilen hizmetleri ifade etmektedir. Bu hizmetleri gerçekleştiren kişilere ise özel güvenlik personeli denilmektedir. Ritim Grup olarak kurulduğumuz günden bu yana özel güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Günümüz şartlarında özel güvenliğe duyulan ihtiyaç git gide artmaktadır. Bu sebeple güvenlik hizmetleri de bir hayli önem arz etmektedir. Güvenlik sektörüne artan bu talep güvenlik hizmeti veren firmaların da çoğalmasına sebep olmaktadır. Ancak burada en önemli husus güvenlik hizmetinin profesyonel şekilde sağlanmasıdır. Ritim Grup Güvenlik olarak kurulduğumuz günden bu yana profesyonel özel güvenlik hizmetleri sağlamaktayız. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamız güvenlik hizmetlerine ek olarak güvenlik eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Bu özelliğimiz ile sektörün her alanında sorunsuz hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Hem özel güvenlik hizmeti hem de özel güvenlik kursu olarak faaliyet gösteren nadir özel güvenlik şirketi olan Ritim Grup, sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz özel güvenlik hizmetlerinde eğitimini de şirketimiz bünyesinde eğitim almış personelleri tercih etmekteyiz. Bu sayede hem özel güvenlik hizmeti hem de özel güvenlik personellerinin sektör içerisinde istihdam edilmesini sağlamaktayız.

Firmamız her geçen gün gelişen teknolojiyi de yakından takip edip, tüm güvenlik hizmetlerinde gelişen teknolojiden faydalanmaktadır. Bu bağlamda kişilerin ve kurumların güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasında da aktif olarak teknolojiden faydalanmaktayız.

Özel Güvenlik Hizmetleri Neleri Kapsar

Özel güvenlik hizmetinin en temel kapsamı kişilerin mal ve can güvenliğini sağlamak şeklinde açıklanabilir. Bu doğrultuda özel güvenlik hizmetleri kapsamında özel güvenliklerin görev süreleri boyunca güvence altına aldıkları ve korudukları gerçek ya da tüzel kişiler bulunmaktadır. Bu güvenlik hizmetleri bazen can güvenliğine yönelik olurken bazen ise mal güvenliğine yönelik olabilmektedir. Bazen ise hem mal hem de can güvenliği koruması gerçekleştirilebilmektedir.

İnsanların can ve mal güvenliğinin korunması için verilen özel güvenlik hizmetleri kapsamında birtakım yasalarında bulunduğunu ifade edebilmek mümkündür. Özel güvenliklerin görev ve sorumlulukları söz konusu yasa ile düzenlenmiştir.

Özel güvenlik hizmetlerinin düzenlenmesi ile ilgili kanunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun,
  • Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik,
  • 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, Adli ve Önleme Aramaları Yönetmeliği, Yakalama, Gözaltına Alma ve İfade Alma Yönetmeliği,
  • 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanunu, ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun.

Ritim Grup Kalitesi ile Özel Güvenlik Hizmetleri

Yukarıda da bahsedildiği gibi özel güvenlik hizmetleri can ve mal güvenliği için oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız Ritim Grup, müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Site ve Konut Özel Güvenlik Hizmetleri

Site ve özel konut güvenlik hizmetleri yaşam alanlarımızın güvenlik hizmetlerini kapsamaktadır. Ritim Grup Güvenlik olarak bu anlamda sizlere profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktayız. Tamamı alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşan ekibimiz, site ve konutlarda can ve mal güvenliğinizin sağlanması adına hizmet vermektedir. Personellerimizin tamamı geçiş sistemleri, izleme sistemleri ve raporlama sistemlerini aktif olarak kullanabilmektedir. Bu sayede alanın güvenlik hizmetleri profesyonel şekilde sağlanmaktadır.

Siz de Ritim Grup ayrıcalığıyla site ve konut özel güvenlik hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hastane Özel Güvenlik Hizmetleri

Hastanede bulunan personellerin, hastaların ve hasta yakınlarının güvenlik hizmetlerini kapsamaktadır. Hastaneler yapısı gereği günlük çok fazla kişinin ziyaret ettiği alanların başında gelmektedir. Bu özellliği de dikkat edilmediği taktirde ciddi güvenlik sorunlarının yaşanmasına sebep olmaktadır. Ritim Grup, hastanede bulunan hem personellerin hem de hastaların olası bir olumsuz duruma karşı güvenliğini sağlamaktadır.

Alanında uzman kadromuz hastane özel güvenlik hizmetleri konusunda oldukça tecrübelidir. Böylelikle hastanede ihtiyaç duyulan tüm güvenlik hizmetlerini A’dan Z’ye firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eğitim Kurumları Özel Güvenlik Hizmetleri

Eğitim kurumlarında sağlanan özel güvenlik hizmetleri öğrenciler ve eğitmenlerin özel güvenlik hizmetlerini karşılamaktadır. Böylelikle eğitim kurumunda yaşanacak herhangi bir olumsuz durumun önüne geçilirken aynı zamanda da kişilerin can ve mal güvenliği korunmaktadır. Ritim Grup bünyesinde bulunan özel güvenlik personellerimiz eğitim kurumlarının tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Personellerimiz eğitim kurumları özel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirirken geçiş sistemleri, izleme sistemleri ve raporlama sistemlerini de aktif olarak kullanmaktadır. Bu sayede güvenlik hizmeti her anlamda profesyonel şekilde tarafımızca sağlanmaktadır.

Fabrika ve Tesis Özel Güvenlik Hizmetleri

Fabrika ve tesislerin güvenlik hizmetleri herkes tarafından sağlanabilecek bir hizmet olmayıp, alanında uzman firmalar tarafından sağlanması gerekmektedir. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile fabrika ve tesislerin tüm güvenlik ihtiyaçlarını bilmekte ve ona yönelik hizmet sunmaktadır. Güvenlik personellerimiz araç giriş çıkışları, personel giriş çıkışları ve nakliye araç giriş çıkışlarını düzenli olarak kontrol etmektedir. Böylelikle güvenlik hizmeti her aşamada profesyonel şekilde sağlanmaktadır.

Güvenlik hizmetleri sağlanırken önleyici devriye hizmetleri de sunan firmamız olası bir olumsuz durumun yaşanmaması için tedbiri elden bırakmamaktadır. Siz de fabrika ve tesis özel güvenlik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

OSB Özel Güvenlik Hizmetleri

Organize sanayi bölgeleri gün içerisinde yoğun ziyaretçi akışının olduğu alanların başında gelmektedir. Bu özelliği sayesinde de güvenlik hizmetinin profesyonelce sağlanması gerekmektedir. Firmamız alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile organize sanayi bölgelerinin tüm güvenlik ihtiyaçlarını profesyonelce karşılamaktadır. Personellerimiz güvenlik hizmetleri kapsamında önleyici devriye hizmetleri de sunarak bölgenin devamlı olarak kontrol edilmesini sağlamaktadır. 7/24 sunulan önleyici devriye hizmetleri bölgede yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmektedir. Aynı zamanda alanın devamlı olarak izlenmesi de olası bir olumsuz durumun yaşanmasını engellemektedir.

Ritim Grup olarak tüm osb güvenlik hizmetlerini büyük bir titizlik ve profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Siz de bu hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kamu Özel Şirket Özel Güvenlik Hizmetleri

Kamu özel şirketlerinin güvenlik hizmetleri çalışanların huzur ve güven içerisinde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu alanlarda sağlanacak profesyonel güvenlik hizmetleri çalışanların kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlayacaktır. Buna ek olarak gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi de büyük önem taşımaktadır. Aksi taktirde gelen kişiler bilinçsizce şirket içerisinde dolaşabilecektir. Bu da kamu ve özel şirketler için büyük bir güvenlik açığı oluşturmaktadır.

Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile kamu ve özel güvenlik şirket güvenlik hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede çalışanların ve kurumun güvenliği, ziyaretçilerin karşılanması ve yönlendirilmesi firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Otel Özel Güvenlik Hizmetleri

Oteller hem sezonda hem de normal zamanda yoğun ziyaretçi girişinin olduğu alanlar arasında yer almaktadır. Bu yoğun ziyaretçi akışı kontrol edilmediğinde çeşitli güvenlik sorunlarına yol açabilmektedir. Bu bağlamda gelen ziyaretçilerin kapı dedektörleri ile üst kontrolü ve x-ray cihazları ile bagaj kontrollerinin yapılması bir hayli önem taşımaktadır. Aksi taktirde hem otel personelleri hem de otel içerisinde bulunan diğer ziyaretçiler için olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Ritim Grup bunun bilince olup, otellerin A’dan Z’ye tüm güvenlik hizmetlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Firmamız personelleri otel özel güvenlik hizmetlerinde geçiş sistemleri, izleme sistemleri, raporlama sistemleri ve önleyici devriye hizmetlerini bir arada kullanmaktadır. Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

AVM Özel Güvenlik Hizmetleri

Alışveriş merkezleri özel güvenlik ihtiyacının en fazla olduğu alanların başında gelmektedir. Gerek hafta sonu gerek hafta içi ziyaretçiler tarafından ciddi anlamda kişinin geldiği bu alanda güvenlik kaynaklı birçok problem yaşanabilmektedir. Bu problemlerin yaşanmaması adına güvenlik hizmetinin profesyonelce sağlanması gerekmektedir. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile alışveriş merkezi güvenliği konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda ziyaretçilerin ve araçların giriş kontrolleri, kapı ve el dedektörü ile üst kontrolünün yapılması yine tarafımızca sağlanmaktadır.

Bu hizmetlere ek olarak alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalarda herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasının da önüne geçilmektedir. Bu sayede hem ziyaretçiler hem de mağazalar için güvenli bir alan oluşturulması amaçlanmaktadır.

Organizasyon Özel Güvenlik Hİzmetleri

Organizasyon ve etkinlikler bir anda çok fazla kişinin iç içe bulunduğu alanlar arasında yer almaktadır. Çok sayıda kişinin bir arada belirli bir süre beraber bulunması da çeşitli güvenlik sorunlara yol açabilmektedir. Ritim Grup, alanında uzman personelleri ile organizasyon ve etkinlikler için özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında gelen kişilerin üst aramalarının yapılması, çanta aramalarının yapılması ve alana güvenli bir şekilde alınması işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu hizmetlere ek olarak organizasyon ve etkinlik esnasında olası bir olumsuz durumda olaya direkt olarak müdahele edilmektedir. Bu da oluşan olumsuzluğun bir an önce sonlandırılmasında ve diğer kişilerin etkilenmemesi için büyük önem taşımaktadır. Ritim Grup tarafından sağlanan organizasyon özel güvenlik hizmetlerine ilişkin daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek! Çevrimiçi