E-Katalog

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim danışmanlığı hizmetleri Ritim Grup’un müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerin arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok kurum ve şirketin yönetim konusunda problem yaşadığı görülmektedir. Bunun sebepleri arasında kurum ve şirketlerin bu hizmetlere ayıracak vakit ve iş gücünün olmamasından kaynaklanmaktadır. Çoğu zaman da kişilerin yönetim danışmanlığı konusunda tecrübesinin olmaması çeşitli sorunlara yol açmaktadır. 

Yönetim danışmanlığı hizmetleri ortak yaşam alanlarımızda karşılanması gereken talep ve sorunlara uygun çözümlerin sunularak, baştan sona yönetim ve danışmanlığının yapılmasıdır. Ritim Grup, alanında uzman yönetim kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda yönetim danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Peki, Ritim Grup hangi yönetim hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır? Gelin birlikte inceleyelim.

Yönetim Danışmanlığı Hizmet Kapsamı

Yönetim danışmanlığı hizmetleri kapsamında güvenlik hizmetleri, bahçe bakım hizmetleri, havuz bakım hizmetleri, teknik bakım hizmetleri ve yönetim danışmanlığı hizmetleri şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler yaşam alanları için yüksek öneme sahiptir. Sunduğumuz bu hizmetler ile yaşam alanlarında yaşanan ve yaşanabilecek tüm durumlara müdahale edebilmekteyiz. Bu sayede ihtiyacınız olan hizmet hangisi olursa olsun profesyonel bir yönetim hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ritim Grup olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz hizmetleri isterseniz tek tek isterseniz de komple talep edebilirsiniz.

Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile bu hizmetleri kesintisiniz olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde yönetim kurulu ve bağlı bulunduğu birimi sürekli olarak bilgilendirmektedir. Böylelikle yapılan tüm hizmetlerde adım adım bilgilendirme sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, yönetim hizmetleri kapsamında kişi ve kurumların ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Bu hizmet kapsamında kişilerin can ve mal güvenliği koruma altına alınmaktadır. Güvenliğe sıkça ihtiyaç duyulan bu günlerde kişi ve kurumların güvenlik ihtiyacı da bir hayli artmış durumdadır. Ritim Grup olarak alanında uzman ve eğitimli güvenlik kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Güvenlik hizmetleri, yönetim hizmetleri arasında en fazla tercih edilen hizmetlerin arasında yer almaktadır. Bu da güvenlik hizmetine olan talebin bir göstergesidir. Alanında uzman güvenlik kadromuzun, bulunduğu alandaki kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamak, özel güvenlik firması olarak sunduğumuz en temel görevidir. Ritim Grup, kişilerin ve kurumların korunmasıyla birlikte çalışanların güven içinde işlerini yapabilmelerini sağlamaktadır.

Temizlik Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan temizlik hizmetleri ile talep ettiğiniz ortamın çok daha temiz bir görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. Ritim Grup, başlıca kurum temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği ve inşaat sonrası temizliğine kadar birçok alanda temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan temizlik personellerimiz düzenli olarak eğitimlerden geçmektedir. Böylelikle zeminlere özel müdahale yöntemleri ile zemine zarar vermeden ve çizmeden temizlik çalışmaları yapmaktadır.

Temizlik hizmetleri başlıca hastane, otel, apartman, ofis ve iş yeri gibi alanlarda tercih edilmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunan firmamız bu alanların temizlik hizmetleri konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Temizlik hizmetlerine ek olarak zemin temizliği de yapan firmamız, zeminde oluşan kalıcı kirlerin de temizliğini gerçekleştirmektedir. Bu konuda öncelikli olarak zeminin tipi ve türünü analiz eden firmamız, zemine zarar gelmeden temizliğini gerçekleştirmektedir.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe bakım hizmetleri herkes tarafından yapılabilecek bir iş değildir. Bu sebeple bahçe bakım hizmetlerinin alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile bahçe bakım hizmetleri konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Eğer siz de bahçeli bir sitede veya bahçeli bir iş yerine sahipseniz bahçe bakım hizmetleri konusunda bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz bahçenizin düzenli ve bakımlı olması konusunda oldukça titiz çalışmaktadır. Bu sayede yaz kış fark etmeden bahçenizin bakımlı ve düzenli olması sağlanmaktadır.

Bahçelerin düzenli bakımlarının yanı sıra ilaçlamalarının da düzenli yapılması gerekmektedir. Personellerimiz bu konuda oldukça profesyonel olup, kaliteli hizmet sunmaktadır. Bahçenizde bulunan ağaçlar ve bitkilerin sebep olacağı böcek ve haşerelerin zamanında ilaçlanması gerekmektedir. Böylelikle bahçenin daha düzenli olması sağlanmaktadır. Personellerimiz bu konuda gerekli kontrol ve takibi yaparak zamanında ilaçlama faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik bakım hizmetleri, ev ya da iş yerlerinde çeşitli sebeplerle teknik bir problem meydana gelmesi durumunda başvurulan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında elektrik, su, asansör veya teknik herhangi bir sorun olduğunda bu sorunun giderilmesi sağlanmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ile ev ve iş yerlerinde yaşanan teknik sorunların çözülmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda teknik bakım hizmetleri ile var olan problemi çözebilmek mümkündür. Potansiyel teknik arızaları önceden tespit edip, önleyici bakım ve arıza giderme için gerekli malzemelerin sağlanması yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Buna ek olarak hizmete dair raporlama gibi hizmetler sunarak yapılardaki sorunları çözüyoruz. Ev veya iş yerinde oluşan ısıtma, soğutma, aydınlatma, asansör, jeneratör veya tesisat kaynaklı arızalarını gideriyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim danışmanlığı, kişilere yönetim noktasında verilen bir hizmettir. Ritim Grup yukarıda sıralanan tüm danışmanlık hizmetlerini müşterilerine profesyonel şekilde sunmaktadır. Problem çözme yeteneğine sahip kadromuz ile iletişim kurabilmek, planlanan işlere sadık kalarak gerçekleştirmek ve bu konuda verimli çalışmak için yönetim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. 

Sunduğumuz yönetim danışmanlığı hizmetleri ile firmalar ve kurumlar için fark oluşturma konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu noktada eğer siz de söz konusu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.

Canlı Destek! Çevrimiçi