E-Katalog

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim danışmanlığı hizmetleri Ritim Grup’un müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok kişinin yönetim konusunda problem yaşadığı göz önüne alındığında yönetim hizmetlerine başvuran kişi sayısının da fazla olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Yönetim danışmanlığı hizmetleri ortak yaşam alanlarımızda karşılanması gereken taleplerin uygun çözümler ile sunulup, baştan sona yönetim ve danışmanlığının yapılmasıdır. Peki, Ritim Grup hangi yönetim hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır? Gelin inceleyelim.

Yönetim Danışmanlığı Hizmet Kapsamı

Yönetim danışmanlığı hizmeti kapsamında güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, bahçe bakım hizmetleri, havuz bakım hizmetleri, teknik bakım hizmetleri ve yönetim danışmanlığı hizmetleri yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetler yaşam alanları için oldukça yüksek öneme sahiptir. Yönetim anlamında yapılan her adımımızda yönetim kurulunu ve bağlı olduğumuz birimi devamlı olarak bilgilendirmekteyiz. Söz konusu hizmetleri aşağıdaki gibi detaylandırabilmek mümkündür.

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, yönetim hizmetleri kapsamında kişilere sunulmaktadır. Güvenlik hizmetleri ile kişilerin can ve mal güvenliği koruma altına alınmaktadır. Bu kapsamında güvenlik hizmetleri yönetim hizmetleri arasında en fazla tercih edilen olma özelliğine de sahiptir. Kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamak, özel güvenlik firması olarak sunduğumuz en temel hizmetlerdendir. Kişilerin ve kurumların korunmasıyla birlikte çalışanların güven içinde işlerini yapabilmelerini sağlıyoruz.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetleri kapsamında kişiler ev ya iş yerlerinin çok daha temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilmektedir. İnşaat temizliğinden iş yeri temizliğine kadar çeşitli temizlikler bu hizmet kapsamında gerçekleştirilebilmektedir. Temizlik personellerimiz sürekli olarak düzenli eğitimlerden geçmekte olup zeminlere özel müdahale yöntemleri ile çizmeden ve zarar vermeden temizlik çalışmalarını yapmaktadır.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe bakımı herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu nedenle bahçeli eve ya da iş yerine sahip olan kişiler bahçe bakımı ile ilgili profesyonel bir destek almaktadır. Söz konusu profesyonel destek kapsamında kişiler bahçelerini oldukça bakımlı bir hale getirebilirler. Hayalini kurduğunuz bir bahçe dekorasyonu varsa uzman bahçe bakım personellerimiz ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Dokunduğumuz alanları yeşillendirdiğimiz gibi yeşil olan alanların da daha sağlıklı ortamlara dönüşebilmesi için çalışıyoruz.

Havuz Bakım Hizmetleri

Havuzlu evlerde düzenli bir şekilde havuz bakımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde havuzlarda ciddi bir mikroplanma meydana gelebilir. Çünkü havuz birden fazla kişinin sürekli kullandığı bir alandır. Bu noktada alınan profesyonel bir havuz bakım hizmeti ile havuzları daha sağlıklı hale getirebilmek mümkündür. İnsanların ortak olarak kullandığı havuzlar genellikle otellerde bulunmaktadır. Özel mülkler ve villalarda ise her ziyaretçiden sonra temizlik işlemi yapılmaktadır. Bu gibi temizleme işleri yapılırken havuz suyu komple boşaltılmaktadır. Sağlıklı bir yüzme havuzu için, zemin temizliği ve filtrasyonların uygulanması oldukça önemlidir.

Teknik Bakım Hizmetleri

Teknik bakım hizmetleri, ev ya da iş yerlerinde teknik bir problem meydana gelmesi durumunda başvurulan bir hizmettir. Bu kapsamda teknik bakım hizmetleri ile var olan problemi çözebilmek mümkündür. Potansiyel teknik arızaları önceden tespit edip önleyici bakım ve arıza giderme için gerekli malzemelerin sağlanmasıyla birlikte raporlama gibi hizmetler sunarak yapılardaki sorunları çözüyoruz. Isıtma, soğutma, aydınlatma, asansör, jeneratör ve tesisat arızalarını gideriyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim danışmanlığı, kişilere yönetim noktasında verilen bir hizmettir. Ritim Grup yukarıda sıralanan tüm danışmanlık hizmetlerini müşterilerine vermektedir. Problem çözme yeteneğine sahip kadromuz ile iletişim kurabilmek, planlanan işlere sadık kalarak gerçekleştirmek ve bu konuda verimli çalışmak için yönetim danışmanlığı sunuyoruz. Firmalar ve kurumlar için bir fark oluşturmaya niyetliyiz. Bu noktada eğer siz de söz konusu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.

Canlı Destek! Çevrimiçi