E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Alışveriş Merkezi Güvenliği

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Alışveriş Merkezi Güvenliği

Alışveriş Merkezi Güvenliği, yoğun giriş çıkış olan alışveriş merkezleri için hayati önem taşımaktadır. Alışveriş merkezleri, gerek hafta içi gerek hafta sonu çok sayıda ziyaretçinin giriş çıkış yaptığı alanların başında gelmektedir. Giriş çıkışların bu kadar yoğun olduğu bu alanların güvenlik ihtiyaçları da profesyonelce yapılmalıdır. Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alışveriş merkezi güvenliği konusunda uzman olan firmamız, güvenlik ile ilgili tüm ihtiyaçları bilerek hareket etmektedir. Bu bağlamda gerekli gördüğü durumlarda ek güvenlik tedbirleri de yine firmamız personelleri tarafından alınmaktadır. Alışveriş merkezi güvenliği hizmetlerinde öncelikli olarak avm yönetiminin ihtiyaçları belirlenmektedir. Tespit edilen eksikler ve yapılması gerekenler yönetime sunulduktan sonra avm yönetiminin talepleri doğrultusunda güvenlik hizmetleri başlatılmaktadır.

Alışveriş merkezlerinin hem otopark hem de giriş kapılarında bulunan güvenlik noktalarımız giriş yapan ziyaretçilerin tüm kontrolünü sağlamaktadır. Özel güvenlik personellerimiz otoparka giriş yapan araçların bagajlarını ve alt aramalarını gerçekleştirdikten sonra otoparka girişine izin vermektedir. Ek olarak araçta lpg bulunması durumunda aracın açık otoparka yönlendirilmesini sağlamaktadır. Giriş kapıları üzerinde bulunan güvenlik noktalarımızda ise gelen ziyaretçilerin çanta ve üst aramaları son teknoloji cijhazlarımız ile gerçekleştirilmektedir.

Böylelikle alışveriş merkezine giriş yapan tüm ziyaretçiler her aşadama güvenlik kontrolünden geçerek içeri alınmaktadır. Şüpheli davranışlarda bulunan veya üzerinde yasaklı madde bulunan kişilerin içeri girişlerine izin verilmemektedir. Şirketimiz tarafından sağlanan güvenlik hizmetlerinin bu seviyede olması ziyaretçilerin ve avm içinde bulunan mağaza personellerinin güvende olmasını sağlamaktadır.

Şirketimiz, alanında uzman ve deneyimli personelleri ile alışveriş merkezlerinin ihtiyacı olan tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ritim Grup, avm güvenlik hizmetlerinde fiziksel ve teknolojik altyapıyı bir arada kullanmaktadır. Böylelikle üst düzey güvenlik hizmetleri şirketimiz tarafından büyük bir özenle sağlanmaktadır. Şirketimizin sunduğu fiziksel ve teknolojik güvenlik sistemleri ile hem ihtiyacınız olan özel güvenlik personeli hem de teknolojik güvenlik altyapısı bir bütün olarak sunulmaktadır.

Alışveriş merkezi güvenliği konusunda uzman olan firmamız, güvenlik hizmetlerinde el dedektörü, kapı dedektörü ve x-ray cihazları gibi teknolojik cihazlar ile düzenli kontrol sağlamaktadır.

Alışveriş merkezi güvenlik hizmetleri şunları kapsamaktadır.

  • Otopark giriş çıkışlarının kontrol edilmesi
  • Gelen ziyaretçilerin denetleme cihazları ile aranması
  • Alışveriş merkezi içerisinde oluşabilecek kargaşalara müdahale edilmesi
  • Doğal afet gibi durumlarda kişilerin doğru yönlendirilmesi
  • Şüpheli davranış gösteren ziyaretçilerin girişine izin verilmemesi
  • Hırsızlık veya dolandırıcılık olayları yaşanmaması adına önlem alınması
  • Harekat merkezi üzerinden alanın 7/24 izlenmesi, olumsuz bir durumda gezici personellere durumun bildirilmesi
  • Gezici devriye ile alışveriş merkezi içerisinde sürekli güvenliğin sağlanması

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Alışveriş merkezlerinde sağlanan özel güvenlik hizmetleri büyük dikkat ve profesyonellik gerektirmektedir. Ek olarak avm içinde oluşabilecek olumsuz durumların da önlenmesi bu konuda büyük önem taşımaktadır. Alışveriş merkezlerinde dikkat edilmesi gereken birçok durum bulunmaktadır. Bunların başında ise hırsızlık olayları gelmektedir. Girişte yapılan güvenlik kontrolünü geçen kişi mağaza içerisinde istenmeyen durumların yaşanmasına sebep olabilmektedir. Şirketimiz bu konuda profesyonel hizmet sunmakta, herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için titiz davranmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu yoğun ziyaretlerin olması alışveriş merkezinde istenmeyen başka olaylara da davetiye çıkarabilmektedir. Özellikle indirim günlerinde mağaza içerisinde birçok sebeple kargaşa çıkabilmektedir. Bu da hem mağaza personellerini hem de mağazada bulunan ziyaretçileri olumsuz bir durumla karşı karşıya bırakmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumların yaşanmasını ve kişilere zarar gelmesini önlemek herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Özel güvenlik personellerimiz kanunen sağlanan hakları ile bulunduğu bölgede oluşacak durumlara direkt müdahele yetkisine sahiptir. Mağaza içerisinde yaşanabilecek olumsuz bir durumda ilgili kolluk görevlileri gelene kadar alanın güvenliğinin sağlanması özel güvenlik personelleri tarafından sağlanmaktadır. Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personelleri her türlü olaya profesyonel şekilde müdahale edebilecek nitelikte eğitim almaktadır.

Güvenlik personellerimiz çalışacağı sistemler ve kullanacağı teknolojiye uygun bir eğitimden geçmektedir. Eğitim neticesinde giriş kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri konusunda tüm yetkinliklere sahiptir. Bu sayede alışveriş merkezleri için sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri fiziksel olarak sağlanırken, teknolojik olarak da tüm kontrolü üstlenmekteyiz.

Alışveriş merkezi güvenlik hizmetlerinin sağlanması konusunda bize ulaşmanız durumunda ihtiyacınıza en uygun güvenlik hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Özel güvenlik hizmeti sağlanacak bölgenin aldığı izne göre silahlı veya silahsız özel güvenlik personeli yönlendiren şirketimiz, güvenlik ile ilgili her konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İstanbul’da profesyonel özel güvenlik hizmeti sunan sayılı özel güvenlik şirketinden biri olan firmamız, sunduğu özel güvenlik hizmetleri ile rakiplerinin önüne geçmektedir.

Alışveriş merkezlerinin güvenliğini sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Personellerimiz bu konuda tüm ciddiyetin farkında olup, her anlamda profesyonel hareket etmektedir. Personellerimiz bu doğrultuda düzenli olarak önleyici devriye hizmetleri sunmaktadır. Ek olarak güvenlik alanı içerisinde oluşan olumsuz davranışları ve güvenlik sınırlarını aşma girişimlerini düzenli olarak rapor etmektedir. Böylelikle olumsuz bir durum oluşması durumunda anlık olarak müdahale edebilmektedir. Özel güvenlik personellerimiz avm güvenlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Özel güvenlik hizmeti sağladımız alışveriş merkezleri, özel güvenlik personellerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Personellerimiz çalışanlar ve ziyaretçiler tarafından yapılan acil çağrılara en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Bu sayede oluşabilecek olumsuzluklara anında müdahale edilmektedir. Avm güvenliği konusunda bizimle çalışmanız durumunda özel güvenlik hizmetleri her aşamada Ritim Grup Güvenlik tarafından sağlanmaktadır. Tamamı eğitimli ve belgeli olan personellerimiz karşılaşabilecekleri tüm durumlara uygun olarak eğitim almaktadır. Gelişen teknolojiyi de yakından takip eden şirketimiz, güncel teknolojik cihazların kullanımı konusunda da personellerine eğitim sunmaktadır.

Deneyimli personellerimiz alışveriş merkezlerinin güvenlik aşamalarında fiziksel güvenliğin yanı sıra teknolojik güvenlik hizmetleri de sağlamaktadır. Bu bağlamda kapalı devre kamera sistemleri üzerinden güvenlik bölgesi 7/24 sürekli izlenmektedir. Ekran başında yer alan personelimiz olumsuz bir durumla karşılaşması durumunda gezici güvenlik personellerine anında durumu iletmektedir. Böylelikle herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Alışveriş merkezlerinin her türlü güvenlik ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz. Tamamı alanında uzman personellerden oluşan kadromuz özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilmektedir. Avm güvenliği hakkında teklif almak için alışveriş merkezleri için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri için Özel Güvenlik Hizmeti Sunan Özel Güvenlik Şirketi

Ritim Grup Özel Güvenlik, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel özel güvenlik personellerimiz ile özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaktayız. Şirketimizi diğer özel güvenlik şirketlerinden ayıran önemli özelliklerinden biri de özel güvenlik eğitimi sunmasıdır. Bu sayede özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler için özel güvenlik eğitimi hizmeti sunarken özel güvenliğe ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara da çözüm ortağı olmaktayız.

Şirketimiz, tarafından sunulan alışveriş merkezi güvenlik hizmetleri büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz giriş çıkış kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri konusunda üstün eğitime sahiptir. Bu sayede avm güvenliği büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Alışveriş merkezi güvenlik hizmetleri ile ilgili teklif ve bilgi almak için bize arayabilir veya alışveriş merkezleri için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi