E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Kamu Özel Şirket Güvenliği

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Kamu Özel Şirket Güvenliği

Kamu Özel Şirket Güvenliği, kamu özel şirketlerin tüm güvenlik hizmetlerini kapsamaktadır. Bilindiği üzere kamu özel şirketler çok sayıda insanın beraber çalıştığı ve yoğun ziyaretçi girişi olan alanların başında gelmektedir. Bu nedenle bu alanlara giriş ve çıkışların ve kurum içi güvenliği sağlanması büyük önem taşımaktadır. Gün içinde binlerce kişinin girip çıktığı bu alanlar güvenlik açısından yüksek öneme sahiptir. Yüksek öneme sahip olması firmamızın da bu alanlarda ekstra güvenlik önlemleri almasını sağlamaktadır. Kamu özel şirket güvenliği hizmetlerinde öncelikli olarak yönetimin ihtiyaçları belirlenmektedir. Tespit edilen eksikler ve yapılması gerekenler yönetime sunulduktan sonra işletme yönetiminin talepleri doğrultusunda güvenlik hizmetleri başlatılmaktadır.

Şirketimiz, alanında uzman ve deneyimli personelleri ile kamu özel şirketlerin tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ritim Grup, kamu özel şirketlerin güvenlik hizmetlerinde fiziksel ve teknolojik altyapıyı bir arada kullanmaktadır. Böylelikle üst düzey güvenlik hizmetleri şirketimiz tarafından büyük bir özenle sağlanmaktadır. Şirketimizin sunduğu fiziksel ve teknolojik güvenlik sistemleri ile hem ihtiyacınız olan özel güvenlik personeli hem de teknolojik güvenlik altyapısı bir bütün olarak sunulmaktadır.

Kamu özel şirket güvenliği konusunda uzman olan firmamız, her aşamada üst düzey güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Bu bağlamda el dedektörü, kapı dedektörü ve x-ray cihazları gibi teknolojik cihazlar ile düzenli kontrol firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kamu Özel Şirket güvenlik hizmetleri şunları kapsamaktadır.

  • Personel giriş çıkışlarının düzenli kontrolü
  • Gelen ziyaretçilerin giriş çıkışlarının sürekli kontrolü ve yönlendirilmesi
  • Gelen araçların belirlenen alanlara park edilmesi konusunda yönlendirme sağlanması
  • Kamu özel şirket içerisinde önleyici devriye ile düzenli kontrol sağlanması
  • Saldırı ve hırsızlık gibi durumlara karşı gerekli tedbirlerin alınması
  • Olumsuz bir durum ve bunun sonucunda yaşanabilecek paniğin önüne geçilmesi
  • Personeller arası yaşanabilecek olumsuz bir duruma müdahale edilmesi

Kamu Özel Şirket Güvenliği

Kamu özel şirketlerde sağlanan özel güvenlik hizmetleri büyük dikkat ve profesyonellik gerektirmektedir. Şirket içinde oluşacak olumsuz durumların önlenmesi bu konuda büyük önem taşımaktadır. Kamu özel şirket güvenliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus giriş çıkışların düzenli olarak kontrol edilmesidir. Çünkü kamu özel şirketler, ziyaretçi giriş çıkışlarının yoğun olduğu bölgeler arasında yer almaktadır.

Kamu özel şirketlerde istenmeyen durumların yaşanmasını ve kişilere zarar gelmesini önlemek herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Özel güvenlik personellerimiz yasa tarafından sağlanan hakları ile bulunduğu bölgede oluşacak durumlara direkt müdahele yetkisine sahiptir. Kamu özel şirketlerde yaşanabilecek olumsuz bir durumda ilgili kolluk görevlileri gelene kadar bölgenin güvenliğinin sağlanması özel güvenlik personelleri tarafından sağlanmaktadır. Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personelleri her türlü olaya profesyonel şekilde müdahale edebilecek nitelikte eğitim almaktadır.

Güvenlik personellerimiz çalışacağı sistemler ve kullanacağı teknolojiye uygun bir eğitimden geçmektedir. Eğitim neticesinde giriş kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri konusunda tüm yetkinliklere sahiptir. Bu sayede şirketler için sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri fiziksel olarak sağlanırken, teknolojik olarak da tüm kontrolü üstlenmekteyiz.

Kamu özel şirketlerin güvenlik hizmetlerinin sağlanması konusunda bize ulaşmanız durumunda ihtiyacınıza en uygun güvenlik hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Özel güvenlik hizmeti sağlanacak bölgenin aldığı izne göre silahlı veya silahsız özel güvenlik personeli yönlendiren şirketimiz, güvenlik ile ilgili her konuda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İstanbul’da profesyonel özel güvenlik hizmeti sunan sayılı özel güvenlik şirketinden biri olan firmamız, sunduğu özel güvenlik hizmetleri ile rakiplerinin önüne geçmektedir.

Kamu özel şirketlerin güvenliği sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Personellerimiz bu konuda tüm ciddiyetin farkında olup, her anlamda profesyonel hareket etmektedir. Personellerimiz bu doğrultuda düzenli olarak önleyici devriye hizmetleri sunmaktadır. Ek olarak güvenlik alanı içerisinde oluşan olumsuz davranışları ve güvenlik sınırlarını aşma girişimlerini düzenli olarak rapor etmektedir. Böylelikle olumsuz bir durum oluşması durumunda anlık olarak müdahale edebilmektedir. Özel güvenlik personellerimiz şirketlerin güvenlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Kamu Özel Şirket Güvenliği

Kamu özel şirketler, özel güvenlik personellerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Personellerimiz çalışanlar tarafından yapılan acil çağrılara en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Bu sayede oluşabilecek olumsuzluklara anında müdahale edilmektedir. Şirket güvenliği konusunda bizimle çalışmanız durumunda özel güvenlik hizmetleri her aşamada Ritim Grup Güvenlik tarafından sağlanmaktadır. Tamamı eğitimli ve belgeli olan personellerimiz karşılaşabilecekleri tüm durumlara uygun olarak eğitim almaktadır. Gelişen teknolojiyi de yakından takip eden şirketimiz, güncel teknolojik cihazların kullanımı konusunda da personellerine eğitim sunmaktadır.

Deneyimli personellerimiz kamu özel şirketlerin güvenlik aşamalarında fiziksel güvenliğin yanı sıra teknolojik güvenlik hizmetleri de sağlamaktadır. Bu bağlamda kapalı devre kamera sistemleri üzerinden güvenlik bölgesi 7/24 sürekli izlenmektedir. Ekran başında yer alan personelimiz olumsuz bir durumla karşılaşması durumunda gezici güvenlik personellerine anında durumu iletmektedir. Böylelikle herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Şirketlerin her türlü güvenlik ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz. Tamamı alanında uzman personellerden oluşan kadromuz özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilmektedir. Kamu özel şirket güvenliği hakkında teklif almak için kamu özel şirketler için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kamu Özel Şirket için Özel Güvenlik Hizmeti Sunan Özel Güvenlik Şirketi

Ritim Grup Özel Güvenlik, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel özel güvenlik personellerimiz ile özel güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaktayız. Şirketimizi diğer özel güvenlik şirketlerinden ayıran önemli özelliklerinden biri de özel güvenlik eğitimi sunmasıdır. Bu sayede özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler için özel güvenlik eğitimi hizmeti sunarken özel güvenliğe ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara da çözüm ortağı olmaktayız.

Şirketimiz, tarafından sunulan kamu özel şirket güvenlik hizmetleri büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz giriş çıkış kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri konusunda üstün eğitime sahiptir. Bu sayede şirketlerin güvenliği büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Kamu özel şirket güvenlik hizmetleri ile ilgili teklif ve bilgi almak için bize arayabilir veya kamu özel şirketler için özel güvenlik formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi