E-Katalog
En Uygun Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

En Uygun Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

İhtiyaç duyduğunuz her alanda en uygun özel güvenlik fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ritim Grup, alanında uzman özel güvenlik personelleri ile her alanda profesyonel özel güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Günümüz çağında güvenlik hizmetine ve güvenlik personellerine olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Çünkü yaşam alanlarımızda hem can hem de mal güvenliğimiz özel güvenlik personelleri tarafından sağlanabilmektedir. Aynı zamanda çalışanların huzur içinde çalışabilmesi ve olası kötü senaryoların önüne geçilebilmesi için özel güvenlik hizmeti olmazsa olmaz hizmetler arasında yer almaktadır.

Firma ve şirketler özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyduklarında genellikle en uygun özel güvenlik hizmetini almak istemektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus uygun fiyatlı güvenlik hizmetinde sağlanacak hizmetin kalitesidir. Öncelik her ne kadar fiyat da olsa sahada bulunacak özel güvenlik personellerinin tecrübesi, eğitimi ve profesyonelliği oldukça önemlidir. Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz alanında uzman, eğtiimli ve profesyonel kişilerden seçilmektedir.

Ritim Grup olarak başlıca,

 • Fabrika
 • Üretim Tesisi
 • Depo
 • Oto Galeri Sitesi
 • Konut ve Site
 • Özel Okul
 • Üniversite
 • Organize Sanayi Bölgesi
 • Hastane
 • Kamu Kuruluşları
 • Şirket ve Ofis
 • Alışveriş Merkezi
 • Otel
 • Konser
 • Etkinlik
 • Fuar
 • Açılış

gibi çok sayıda alanda özel güvenlik hizmeti sağlamaktayız. Özel güvenlik hizmetlerimiz için bize ulaşmanız halinde en uygun özel güvenlik fiyat teklifini hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Talebinizle ilgili adresinize gelen keşif ekibimiz ihtiyaç duyacağınız güvenlik sayısı ve güvenlik tipini sizler için belirleyebilmektedir. Yapılacak keşif işlemi sonucunda ihtiyaç duyulan silahlı ve silahsız güvenlik personel sayısı tarafınıza bildirilmektedir.

En Uygun Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

Silahlı Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

Kişi ve kurumların özel güvenlik hizmeti alabilmesi için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartların başında ise özel güvenlik izin belgesi gelmektedir. Özel güvenlik izin belgesi ile kişi ve kurumlar özel güvenlik hizmeti alabilir ya da kendi bünyesinde güvenlik birimi kurabilmektedir. Özel güvenlik hizmeti ancak bu şekilde sağlanabilmektedir. Bu izne sahip olan kişi ve kurumlar silahlı özel güvenlik hizmeti alabilmektedir. Silahlı özel güvenlik hizmeti silahsız güvenliğe göre daha riskli alanlarda tercih edilmektedir. Bundan dolayı burada ekstra dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Ritim Grup Güvenlik bünyesinde bulunan tüm personellerimiz mesleğinde tecrübeli, bilinçli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede silahlı özel güvenlik hizmeti en iyi şekilde sağlanmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kişi ve kurumlar özel güvenlik şirketlerinden fiyat teklifi alarak bu hizmetleri başlatmaktadır. Siz de en uygun silahlı özel güvenlik fiyat teklifi için bize ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Silahsız Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

Silahsız özel güvenlik fiyat teklifi de tıpkı silahlı güvenlik hizmeti gibi kişi ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda oluşmaktadır. Burada oluşan tek fark personellerin silah taşımayacak olmasıdır. Silahsız özel güvenlik personelleri risk ve tehlikenin daha az olduğu bölgelerde tercih edilmektedir. Ancak silahsız özel güvenlik hizmeti alabilmek için de özel güvenlik izin belgesi gerekmektedir. Özel güvenlik talebinizle ilgili fiyat teklifi alsanız dahi özel güvenlik personeli temini için bahsetmiş olduğunuz izni almanız gerekmektedir.

Bu izin için bulunduğunuz ilin valiliğine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Valilik tarafından yönlendirilen güvenlik komisyonu adresinizde gerekli incelemelerde bulunarak özel güvenlik izninin verilip verilmeyeceğine karar vermektedir. Bu kararı belirleyen etkenler arasında bölgenin coğrafi konumu, stratejik önemi ve kolluk kuvvetlerine olan uzaklığı etkin rol oynamaktadır. Siz de kendiniz veya şirketiniz için özel güvenlik izin belgesi aldıktan sonra teklif almak için bize ulaşabilirsiniz. Ritim Grup olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel özel güvenlik hizmetlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

İstanbul Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

Ritim Grup, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir. Firmamız alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile İstanbul’da ihtiyaç duyduğunuz her alanda özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. Özel güvenlik hizmetlerimizi sunarken her daim uygun fiyat ve profesyonel hizmet prensibi ile hareket etmekteyiz. Bu da birçok sektör ve alanda Ritim Grup’un tercih edilmesini sağlamaktadır. Siz de İstanbul’da bulunan şirketiniz veya kurumunuz için özel güvenlik hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz alanda keşif yapmaktadır. Yapılan bu keşif işleminin ardından güvenlik açıkları, yapılması gerekenler ve ihtiyaç duyduğunuz güvenlik personeli sayısı hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Tüm bu yapılacaklar belirlendikten sonra ise teklifimiz en kısa sürede tarafınıza gönderilmektedir. Teklifimizin ardından ihtiyaç duyduğunuz özel güvenlik hizmeti başlatılmaktadır. Özel güvenlik hizmetini tarafımızca almanız halinde personel görüşmesi, işe alım ve diğer tüm süreçler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu da size büyük bir zaman kazandırmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir sebeple izin kullanacak olan personel yerine personel temini yine tarafımızca sağlanmaktadır.

Siz de en uygun özel güvenlik fiyat teklifi almak için İletişim sayfamızdan veya Teklif Formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi