E-Katalog
Toplu Alanlarda Özel Güvenlik Hizmeti Sağlanması

Toplu Alanlarda Özel Güvenlik Hizmeti Sağlanması

Organizasyon ve konser alanları için sizlere özel güvenlik ekibi sunuyoruz. İnsanların yoğunluğunun olduğu tüm alanlarda güvenlik önlemleri alıyoruz. Toplu alanlarda güvenliklerinin sağlanması kurum ve kuruluşlar için en temel koşullardandır. Bu nedenle bir alışveriş merkezinde bulunuyorsanız özel güvenlik olarak iyiyi ve kötüyü ayırt edebilmeniz gerekmektedir. Ayrıca silahlı ve cana kast etmeye müsait kişileri de caydırıcı davranışlarla amacından uzaklaştırabilmelisiniz. İşte bu ve bunun gibi birçok zorlu eğitimden geçen ekibimiz sizleri açık alanlarda korumaktadır.

Bir kurum veya kuruluş olarak bizlerden alışveriş merkezi güvenliği hizmetihastaneler için özel güvenlik hizmetieğitim kurumları için özel güvenlik hizmetioteller ve organizasyonlar için özel güvenlik hizmeti teklifi talep edebilirsiniz.

Kalabalık insan topluluklarının olduğu yerlerde güvenliğin sağlanması gerekmektedir. Bu güvenlik önlemleri genişletilen alanlarda sıkı şekilde yayılarak sağlanmalıdır. İnsanların rahatça gezebileceği açık alanlar ve kapalı alanlar içinde güvenlik görevlilerimiz güvenliğinizi sağlamaktadır. Tüm kapı girişlerinde bulunan X-Ray cihazları kişilerin girişlerini sıkı kontrollerden geçmektedir. Daha sonra kişiler güvenlik birimlerimizin onayıyla kapalı alanlara kabul edilmektedir.

Ancak, insan yoğunluğundan dolayı halka açık yerlerin güvenliğini sağlamak kapalı alan güvenliğine oranla çok daha zordur olmaktadır. Bu iki görevi yerine profesyonel olarak getirebilmek için iyi bir eğitimden geçmek, dikkatli ve titiz davranılmalıdır.

Alışveriş Merkezlerinde Özel Güvenlik

Alışveriş merkezi içinde özel güvenlik görevlilerinin bulunması ve insanların yaşadığı korunma hissi oldukça önemlidir. Bu durum insanların daha fazla güven duymasına ve tüketicilerin daha iyi alışveriş yapmasını sağlayacaktır. Bu nedenle misafirler isteklerini tek çatı altında güvenle alabildiğini görüp devamlı olarak aynı alışveriş merkezine gelecektir. Alışveriş merkezi için özel güvenlik görevlisi olmak oldukça zorlu eğitimlerden geçme anlamına gelmektedir. Eğer alışveriş merkeziniz için bir güvenlik ekibi kurmak istiyorsanız alışveriş merkezleri için özel güvenlik hizmet teklif formu doldurmanız gerekmektedir.

Alışveriş merkezleri gerek içerisinde bulunan sektör çeşitliliği, gerekse sunduğu çalışma imkanları dolayısıyla her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Yoğun bir insan topluluğuna ev sahipliği yapan AVM’lerde güvenliğin sağlanması zordur. Bu nedenle binlerce kişinin güvenliğini almak zorlu bir sürece neden olmaktadır.

Kalabalık bir ziyaret akışına sahip olan alışveriş merkezleri hem insan sayısı hem de görev alanının büyüklüğü sayesinde yoğun tedbirler alınması gerekmektedir. Titiz ve profesyonel çalışma sergileyen güvenlik personellerimiz güvenliğin üst düzeyde olması adına yoğun çaba sarf etmektedir. Bu nedenle görev alanının büyüklüğü ve ziyaretçi sayısının artması durumları görev alan personel sayısıyla doğru orandadır.

Hastaneler İçin Özel Güvenlik

Hergün birçok kişi gün içindeki yaralanmalar, trafik kazaları ve iş kazaları için hastanelere gelmektedir. Ayrıca hastanelere bu olayların sonucunda hasta yakınları da yoğun bir izdiham oluşturmaktadır. Çoğu zaman istemediğimiz olaylar da gerçekleşebilmektedir. Örneğin kurum içinde sağlık çalışanlarına karşı uygulanan şiddet de buna dahildir. Bu tarz durumlar yaşanmasını istemediğimiz olaylardır. Bunun için alınması gereken önlemler bellidir.

Toplu Alanlarda Özel Güvenlik Hizmeti Sağlanması

Hastane güvenliğinin sağlanması bu konuda oldukça ciddi bir rol üstlenmektedir. Hastanelerde uzun kuyruklar oluşması yoğun bir karmaşa ve hengameye neden olabilmektedir. Bu kargaşa ortamında iki tarafın aynı hastanede bir araya gelmesi durumunun önüne geçilmelidir. Bu tür durumların ortaya çıkmaması için geniş güvenlik önlemleri alınması zorunludur.

Özel güvenlik önlemi alınmayan hastanelerde kargaşa, kavga ve yaralama olayları olması muhtemeldir. Bu nedenle hastanelerde görev yapmaya hazır olan ekibimiz; sağlık çalışanlarını, hasta ve hasta yakınları korumakla görevlidir. Firmamız sağladığımız hizmetler ile 2011 yılından günümüze kadarki süreçte başta hastaneler olmak üzere birçok alanda özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Verdiğimiz hizmetler neticesinde;

  • Hastanelerde oluşması muhtemel tehlikelere karşı tetikte oluyoruz.
  • Titiz, profesyonel ve aynı zamanda dikkatli olan personellerimizi yönlendiriyoruz.
  • Hastanelerde güvenlik görevlilerinin kişileri tutuklama yetkisi yoktur.
  • 7/24 kesintisiz kameralarla takip edilmelidir.
  • Tüm güvenlik personelleri tam teçhizatla çalışmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey hastaneler için özel güvenlik fiyat teklif formunu doldurmak ve bizlere göndermektir. Aynı gün içerisinde sizleri arıyoruz. Aynı zamanda hizmet talebinizi detaylandırarak size en uygun teklifimizi sunmaktayız.

Organizasyonlar ve Konserler İçin Özel Güvenlik

Organizasyonlar için özel güvenlik personeli oldukça önemlidir. Çünkü organizasyonlar insan kalabalığının olduğu yoğun alanlardır. Binlerce hatta milyonlarca kişinin güvenliğini sağlamaktayız. Gerek organizasyonlar gerekse konserler için geniş çaplı önlemler alınması şarttır. Bu önlemler yoğunluk açısından özel olarak planlanması gereken noktalardır. Çalışan personel sayısı da bununla doğru orantılıdır.

Organizasyonlar insanların araçlarıyla veya yaya olarak gelebilecekleri ortamlardır. Bu nedenle güvenlik personellerimiz otopark alanında gerekli araç güvenliğini sağlandıktan sonra yönlendirmelerini yapacaktır. Araçların güvenli şekilde taramadan geçmeleri sahışların giriş noktalarında aranması en temel güvenlik önlemleri olmaktadır. Konser özel güvenlik hizmetlerimiz ile insanların birbirleri arasındaki tartışmalara veya sahneye atlamalarına engel olmak yine özel koruma hizmetlerimiz için geçerlidir. Bizler burada her insanın sağlığını önemsediğimizi belirtmek isteriz.

Ekibimiz tarafından kurulan güvenlik bölgelerinde olası bir tehlike durumu yaşandığında bu kişiler tespit edildikten sonra güvenlik güçlerine teslim edilmektedir. Bu tarz durumların yaşanmaması adına caydırıcı yaklaşımlarda bulunulması gerekmektedir. Ayrıca hırsızlık veya dolandırıcılık gibi kavga ve kargaşaya sebep olması muhtemel olayların oluşumunda özel güvenliğin yaklaşımı oldukça önem ifade etmektedir.

Organizasyon ve konser alanlarının güvenliği için hemen fiyat teklifi alın.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi