E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Vip Yakın Koruma Hizmeti

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Vip Yakın Koruma Hizmeti

Vip Yakın Koruma hizmeti, son derece önemli ve hayati önem taşıyan güvenlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Yakın koruma hizmetleri ile bu hizmete ihtiyaç duyulan kişilerin güvenliği büyük bir ciddiyet ile sağlanmaktadır. Bu bağlamda vip yakın koruma hizmetleri herkes tarafından yapılabilecek bir hizmet değildir. Vip koruma olarak tahsis edilecek kişilerin özel eğitim alması gerekmektedir. Yakın korumanın,

  • Özel koruma eğitimi
  • Kişi güvenliğine yönelik keşif ve gözlem eğitimi
  • İlk yardım ve ilk müdahale eğitimi
  • Silah kullanma eğitimi
  • Silahsız yakın savunma ve saldırı eğitimi
  • İleri sürüş eğitimi

gibi eğitimleri başarıyla tamamlamış ve sertifikalı olması gerekmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz eğitimler koruma talebinde bulunacak kişi için oldukça önemlidir. Bu sebeple bu eğitimleri tamamlamış olmak büyük önem arz etmektedir. Ritim Grup, vip yakın koruma hizmetlerinde tamamı eğitimli ve belgeli personelleri sizler için tahsis etmektedir. Bu sayede güvenliğinizi asla riske atmamış olursunuz.

Şirketimiz özel güvenlik hizmetlerinin yanında özel güvenlik eğitimi de sunduğundan dolayı rakiplerinin her zaman önünde bulunmaktadır. Ritim Grup tarafından tahsis edilen personellerin tamamı yakın koruma eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Çünkü biz işimizi önemsiyor, konu kişi güvenliği olunca asla taviz vermiyoruz.

Vip Yakın Koruma talepleriniz için bize ulaşabilir, bilgi ve teklif alabilirsiniz. Ancak hatırlatmak isteriz ki vip koruma hizmetleri valilikten alınan izin ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu sebeple öncelikli olarak izin alınmış olması gerekmektedir. Alınan izin neticesinde kısa süreli, uzun süreli, tam zamanlı, yarı zamanlı, silahlı veya silahsız yakın koruma temini şirketimiz tarafından sağlanabilmektedir. Tarafınıza yapılacak her türlü saldırı ve şiddet olaylarına karşı koruma, önlem alma ve gözlem yapma yakın koruma hizmetleri içerisinde bulunmaktadır. Bu bağlamda personellerimiz işinin ciddiyetinde, sorumluluk sahibi ve zeki kişilerden oluşmaktadır. Bu da herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanızı önlerken, sizi güvende tutmaktadır.

Vip yakın koruma hizmetleri alınan izin doğrultusunda iş adamları, sanatçılar, futbolcular, siyasiler ve bürokratlar tarafından tercih edilebilmektedir. Sizlerin güvenliğini sağlamak adına yaptığımız tüm çalışmalar alanında uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek bir tehlike durumunda önceliğimiz her zaman sizin zarar görmemenizden yana olmaktadır.

Vip koruma taleplerinizle ilgili vip yakın koruma için teklif formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Formu doldurarak bize ulaşmanız halinde tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Vip Yakın Koruma Hizmeti

Katılacağınız bir toplantı, etkinlik, davet veya yemek öncesi güvenliğinizin üst seviyelere çıkartılmasını istiyorsanız bu konuda bize ulaşmanız yeterlidir. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz profesyonel hizmet sunmaktadır. Konu kişi güvenliği olduğunda deneyim oldukça önem arz etmektedir. Çünkü bu işi daha önce yapmış birisi oluşabilecek durumlar hakkında ve yapması gerekenler konusunda oldukça tecrübeli davranmaktadır. Ritim Grup, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeleri personellerine de aşılamaktadır. Böylelikle güvenliğinizi asla riske atmadan profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bulunacağınız ortamda,

  • Size karşı saldırı veya şiddet olayı yaşanacağını düşünüyorsanız
  • Kalabalığın size karşı girişim veya kalkışma yapabileceğini düşünüyorsanız
  • Size karşı saldırma hatta öldürme girişimi olacağını düşünüyorsanız
  • Ortamın sizin için güvensiz olduğunu düşünüyorsanız

bize ulaşabilir, yakın koruma talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile üst düzey güvenlik hizmetleri sağlamaktadır. Personellerimiz can güvenliğinizin sağlanabilmesi adına gerektiğinde silahına da başvurabilmektedir. Yakın korumalarımız aldığı eğitimler neticesinde herhangi bir olumsuz durumda sizi en kısa sürede alandan uzaklaştırmaktadır.

Vip Yakın Koruma Hizmeti Fiyat Teklifi Alma

Firmamız bünyesinden yakın koruma hizmeti almanız durumunda personellerimiz size karşı oluşabilecek tüm saldırılara karşı önleyici tutum sergilemektedir. Böylelikle sabotaj, kesici ve delici alet kullanımı, sözlü veya silahlı saldırı girişimlerinde kişinin etkisiz hale getirilmesi en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Tamamı alanında uzman ve deneyimli olan personellerimiz böyle bir durumla karşılaşılması durumunda kişiyi en kısa sürede etkisiz hale getirerek güvenlik güçlerine teslim etmektedir.

Siz de etkili ve profesyonel vip yakın koruma hizmeti almak adına bize ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayabilmemiz için vip yakın koruma için teklif formu sayfamızı ziyaret edebilir, form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Vip Yakın Koruma Hizmeti

Yakın koruma personellerimiz çalışacağı sistemler ve kullanacağı teknolojiye uygun bir eğitimden geçmektedir. Eğitim neticesinde kişi güvenliği, gözlem, keşif, silah kullanma, silahsız savunma, silahsız saldırı, yakın dövüş ve ileri düzey sürüş teknikleri konusunda tüm yetkinliklere sahiptir. Bu sayede yakın koruma için tahsis ettiğimiz personel her konuda tam donanımlı olup, profesyonel koruma sağlamaktadır. Yakın koruma personellerimiz üstlerinde bulunan telsiz ile birbiriyle sürekli olarak haberleşmekte ve organize hareket etmektedir. Böylelikle koruma hizmetleri fiziksel olarak sağlanırken, teknolojik olarak da tüm kontrolü üstlenmekteyiz. İstanbul’da profesyonel vip yakın koruma sunan sayılı özel güvenlik şirketinden biri olan firmamız, sunduğu yakın koruma hizmetleri ile rakiplerinin önüne geçmektedir.

Vip Yakın Koruma Hizmeti Sunan Özel Güvenlik Şirketi

Ritim Grup Özel Güvenlik, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel yakın koruma personellerimiz ile yakın koruma ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaktayız. Şirketimizi diğer özel güvenlik şirketlerinden ayıran önemli özelliklerinden biri de özel güvenlik eğitimi sunmasıdır. Bu sayede özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler için özel güvenlik eğitimi hizmeti sunarken özel güvenliğe ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlara da çözüm ortağı olmaktayız.

Şirketimiz, tarafından sunulan yakın koruma hizmetleri büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan yakın korumalarımız yakın koruma ve kişi güvenliği konusunda üst düzey eğitime sahiptir. Bu sayede yakın koruma hizmetleri büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Yakın koruma hizmetlerimiz ile ilgili teklif ve bilgi almak için bize arayabilir veya vip yakın koruma için teklif formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi