E-Katalog
Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Yönetim danışmanlığı hizmetleri, şirketlerin güncel durumlarında veya gelişmekte olan şirket yapılarında bir takım düzensizlikler görebilir. Bunlara örnek vermek gerekirse ilgili departmandaki görev tanımlarının belirlenmesi, yeni görev tanımları veya altyapı yetersizliği gibi. Bu gibi konularda profesyonel yönetim hizmeti veren firmamız sizlere yardımcı olur.

Yönetim danışmanlığı, firmalar için oldukça önemli bir hizmet alanıdır. Siz işlerinize odaklanırken sizin için arkaplanda kalan işleri toparlayacak ve sizlere güç katacak profesyonel bi destek mi istiyorsunuz?

Sonuç olarak tüm bu konularda sizlere yardımcı olarak işinizi büyütmenizdeki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Mesela siz işinizi odaklanırken gerisini biz hallediyoruz. Yönetim danışmanlığı hizmetimizle aşağıdaki sektörlerde sizlere çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.

Güvenlik Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

Güvenlik yönetim danışmanlığı hizmetleri günümüzde yoğun bir ilgi ve ihtiyaç duyulan konuların başında gelir. Günümüzde kamu dairelerinden özel firmalara kadar bir çok alanda güvenlik personeline ihtiyaç duymaktadır. Ancak konu insan güvenliği veya firma güvenliği ise tecrübe bu hizmette en önemli husustur.

Güvenlik personelleri kanunda belirtilen esaslar çerçevesinde eğitim ve sınav aşamalarından geçerek özel güvenlik personelinin yetkilerine sahip olması gerekir. Ayrıca bu eğitimde günlük hayatta ihtiyaç duyulan tüm bilgiler kurslar tarafından aktarılmaktadır. Her şeyden önce güvenlik görevlileri insanların mal ve can güvenliğini sağlar.

Yönetim hizmetleri danışmanlığı alanında firmanıza en uygun güvenlik hizmeti için sizlere destek oluyoruz.

Yönetim hizmetleri alanında firmanıza en uygun güvenlik hizmeti için sizlere destek oluyoruz.

Güvenlik Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir firmanın güvenlik ihtiyacı karşılanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır. Bunlar;

 • Güvenlik personeli için gerekli altyapı
 • Güvenlik ekipmanları
 • Risk – tehdit analizinin yapılması
 • Güvenlik personelinin tecrübesi
 • İhtiyaç duyulan görevli sayısı
 • Güvenlik görevlisinin sağlık durumu

Bu konular güvenlik hizmetinde profesyonel bir çalışma için dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bahçelerimiz uzun bir kış döneminden sonra tekrar o güzel görüntüsüne kavuşmak için profesyonel bakım hizmetlerine ihtiyaç duyar.

Bahçeler şiddetli kış aylarında bile yaz ayı ile karşılaştırıldığında düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar tecrübeli kişiler ve kaliteli ekipmanlar ile yapılmadığı taktirde istemediğimiz sonuçlar ortaya çıkar. Bahçe bakım hizmetlerinde bahçenin yapısına göre en uygun bakım çalışmaları uygulanarak daha sağlıklı ve huzurlu bir ortam elde edebilirsiniz.

Bahçe bakımı herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu nedenle bahçeli eve ya da iş yerine sahip olan kişiler bahçe bakımı ile ilgili profesyonel bir destek almaktadır. Söz konusu profesyonel destek kapsamında kişiler bahçelerini oldukça bakımlı bir hale getirebilirler.

Profesyonel bahçe bakım ve düzenleme hizmetimiz ile sizlere daha huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

Profesyonel bahçe bakım ve düzenleme hizmetimiz ile sizlere daha huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz.

Peyzaj Uygulama

Peyzaj; bir noktadan bakıldığında görüş çerçevesi içerisinde doğal ve kültürel varlıkların bir arada meydana getirdikleri görünüştür. Peyzaj tasarımından önce bilimsel veriler doğrultusunda iklim şartları, arazi ve çevresel yapıya göre incelemeler doğrultusunda uygulanır.

Otomatik Sulama Projeleri

Bitkilerin ve çimin iklim şartlarına göre düzenli araklıklarla ve düzenli miktarda sulanmasını sağlamak amacıyla yapılan işlemlerdir.

Bahçe Aydınlatma Projeleri

Düzenlenecek alanın kullanıcılar tarafından 24 saat aktif kullanılabilmesi için gece aydınlatmaları amacıyla yapılan projelerdir. 

Aplikasyon Projeleri

Bahçe yada park düzenleme projesinin alana uygulanabilmesi için belli noktaların belirlendiği projeleridir.

Havuz Bakım Yönetim Hizmetleri

Havuz bakımı insan sağlığı için önemli konulardan biridir. Çünkü insan vücuduna bire bir temasta bulunan havuz suları temiz ve bakımlı olmadığı taktirde sağlık açısından tehdit oluşturur. Havuz bakımı yapılırken kullanılan malzemeler özenle seçilerek kaliteli ürünleri kullanmak gerekir. Her ne kadar havuz temizliğinin nasıl yapılması gerektiği sizler için zor ve zahmetli bir iş olarak görünse de profesyonel kişiler gerekli ekipmanlar ile sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunar.

Yönetim danışmanlığı hizmetlerimizdnen olan üzenli havuz bakımları ile havuzlarınız daha sağlıklı ve daha şık bir görüntüye sahip olur.

Düzenli havuz bakımları ile havuzlarınız daha sağlıklı ve daha şık bir görüntüye sahip olur.

Havuz Bakımından Yapılan İşlemler Nedir ?

 • Havuz temizleyicileri havuz kullanımına bağlık olarak en az haftada bir kez kullanılmalıdır. Bu işlem havuza eklenmesi gereken kimyasal miktarınızı azaltır.
 • Havuz filtresinin bakım ve temizliği düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Havuz güvenli seviyelerde klorlanmalıdır. Bu seviye 1 ila 4 ppm arasında olmalıdır.
 • Havuz şoklanmalıdır.
 • Alg ve yosun önleyici kullanılmalıdır.
 • Havuz çevresi temiz tutulmalıdır.
 • Yüzey kontrolü yapılmalıdır.
 • Kenarlar fırçalanmalıdır.

Teknik Bakım Yönetim Hizmetleri

Teknik bakım hizmetleri, ev ya da iş yerlerinde teknik bir problem meydana gelmesi durumunda başvurulan bir hizmettir. Bu kapsamda teknik bakım hizmetleri ile var olan problemi çözebilmek mümkündür.

Binaların ve site tarzındaki yapıların tüm bilgi ve teknolojileri, altyapı ve işletim sistemlerini projelendiriyor, yapılandırıp geliştiriyor ve devamlılığını sağlıyoruz. Alanında uzman tüm gerekli sertifikasyonu sağlamış en az 5 yıl boyunca bu işi başarıyla üstlenmiş personellerimiz ile sizlere hizmet sağlamak istiyoruz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi