E-Katalog
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir ev almak için gelen müşterinize temiz bir ev ortamı sunmak satış oranınıza etki etmektedir. Bu nedenle inşaat esnasında ustaların istemeden döktüğü veya kazara etrafa sıçrayan fayans dolguları ve çimento gibi kazıması zor olan kirleri görmek müşterinizin ev hakkındaki düşüncelerini olumsuz yönde etkileyecektir. İnşaat halindeki tüm binalarınızı temizletmek istiyorsanız eğer, bizlere ulaşıp profesyonel inşaat temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca yeni tamamlanmış oturmaya hazır bir ev aldıysanız veya bu evi tutan ilk kiracıysanız eğer temizlik sizin için hobi veya bir eğlenceden çok yorucu bir hal almaya dönecektir. İnşaatlar tamamlanırken kimse şurayı da temiz bırakalım demez. Ustası ayrı, fayansçısı ayrı, duvarcısı ayrı, elektrikçisi ayrı bir iş yapar. Etraf kirlenir çimento yere dökülür veya kullanılmayan elektrik kabloları yere atılmış halde bulursunuz. Camlara yapışan beton, bant ve alçıdan da bahsedelim. Bunların hepsini yapmak sizleri yoracaktır.

Nihayetinde etrafın ince temizliği evi ilk tutan kişiye kalır. Bu süreçlerde yıpranmamanız ve yorulmamanız için inşaat sonrası temizliği işlerini biz sunarız. Siz eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda karar verirken ekibimiz evinizin tüm temizliğini yanlarında bulunan profesyonel temizlik gereçleri, özel temizlik maddeleri ve inatçı lekelere derinlemesine çözüm sunan ürünleriyle tek seferde temizleyecektir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neden Önemlidir?

İnşaat sonrası temizliklerde evler daha temiz ve oturulabilir olmaktadır. Çünkü ev almaya gelen kişiler, inşaat sürecinden kalan toz, kir, pas, boya ve alçı kalıntılarını görüp fikrinden cayabilmekte ya da reklamlarda gördükleri bitmiş ev görüntüsünden uzak olduğu için fiyat konusunda beklentileri değişebilmektedir.

Profesyonel temizlik ekibimiz inşaatınızdaki malzemelere zarar vermeden isteğinize göre kaba, ince ve detay temizlik yapmaktadır. Siz de lansman döneminde, müşterilerinize inşaat sürecinin kalıntılarından uzak, albenisi yüksek, hayallerindeki evi göstermiş olursunuz. Tertemiz bir ev kadınların satın alma kararını önemli ölçüde etkileyecektir. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında inşaat sonrası temizlik oldukça önem kazanmaktadır. Evlerin ilk sahibi olacak kişiler her zaman temiz ev beklemektedirler. Bu beklentilere karşılık olarak yapımı tamamlanmış evleriniz varsa mutlaka bizlere ulaşıp inşaat sonrası temizlik hizmeti talep ediniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Firması

İnşaat sonrası temizlik; çelik, seramik, ahşap ve granit gibi çizilmeye müsait maddeler özel temizlik maddeleri ve kullanılan araçlar ile herhangi bir tahriş veya bozulma olmadan tarafımızca temizlenmektedir. İnşaat sonrası temizlik firması olarak özel araçlar ve ithal temizlik malzemeleri kullanarak inşaat sonrasında kalan beton, alçı, cam bantları, boya, vernik ve lekeler de olmak üzere zeminde, duvarda veya camda oluşan her türlü inşaatı profesyonelce temizlemektedir. Zemin temizlenirken sert ve tel içeren hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Özel çözücü temizlik maddeleri ve kullanılan profesyonel temizlik araçları ile temizlik işlemleriniz sağlanmaktadır. Pendik'teki inşaat sonrası temizlik işlemlerinizi yapmak için tercih edebileceğiniz güvenilir firmadır.

Temizlik personellerimiz sürekli olarak düzenli eğitimlerden geçmekte olupe zeminlere özel müdahale yöntemleri ile çizmeden ve zarar vermeden temizlik çalışmalarını yapmaktadır. Pendik temizlik firması olarak tüm zeminlere öncesinde bir ön çalışma yapılarak zemin ihtiyacına göre temizlik maddeleri sağlanmaktadır. Tadilat ve inşaat çalışması sırasında oluşmuş atıklar zamanla kalıcı lekelere dönüşebilmektedir. Bu lekelerin çıkarılması zorlu ve uğraştırıcı bir işlemdir. Temizlik süresi boyunca tüm personellerimiz iz ve bakteri oluşumlarını temizlemeye yönelik özenli çalışmaktadır. Bizlerden hizmet alan kişi ve kurumlar hizmetimizde %100 memnun kalmıştır.

Eğer sizler de İnşaat Sonrası Temizlik için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

 

Canlı Destek! Çevrimiçi