E-Katalog
Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik danışmanlığı sağladığımız küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizlere en iyi güvenlik hizmetini sunmak için risk analizi yapıyor. İhtiyaçlarınızı beraber değerlendiriyoruz. Bu şekilde risklerin oluşmamasına katkıda bulunuyoruz. Çeşitli riskleri ve tehditleri yerinde gözlemliyoruz. Çünkü risk ve tehdit analizlerimizi tüm detayları ile birlikte, kullanılması gereken ekipmanlara kadar sizlerle belirliyoruz. Oluşan rapor sonucunda alınması gereken önlemlerin seviyelerini planlayıp sizlerin daha güvenli bir alanda yaşamınızı sürdürmenize olanak sunuyoruz.

5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında özel güvenlik biriminizin kurulması, personel temini, işe alım süreci ve sonrasında tüm özlük işlemlerinin yerine getirilmesi, vardiya düzeni, ikame personel temini, personelin kıyafet ve teçhizat zimmeti, personelleri gece/gündüz, sırasız ve zamansız denetlenmesi, denetim raporlarının sunulması, personel puantajlarının, hakedişlerinin hesaplanması, bordrolarının oluşturulması, SGK bildirgelerinizin ödemeye hazır hale getirilmesi tarafımızca yapılır. Siz sadece kendi işinize zaman ayırırsınız.

Özel Güvenlik Danışmanlığı

Fiziki olarak sağlanan güvenliğin yanında elektronik güvenlik önlemleri de günümüzde büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle kapalı devre kamera kayıt sistemlerinin kurulmasından erişim kontrollerine, acil kapıların kurulmasından yol kapan ve bariyer sistemlerine, elektronik denetleme ve dedektörleri ile çevrenin güvenliğini sağlamaktayız.

Bu nedenle güvenlik danışmanlığı sunduğumuz kurumlara ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak risk faktörlerini değerlendirip güncel hizmet kalitemizi devam ettiriyoruz.

Ayrıca kurumunuzda eksik olan güvenlik ekipmanlarını sizlerle paylaşmaya hazırız. Bu nedenle girişlerde kullanılan el dedektörü, kapı dedektörü, X-Ray cihazı ve kapalı devre güvenlik kamera sistemleri için teklif oluşturuyoruz. Uygun maliyetlere güçlü ve kararlı bir güvenlik danışmanı ile çalışmak için Ritim Grup ‘u tercih edebilirsiniz. 2014 yılında beri sektörde yüzlerce firmaya özel güvenlik danışmanlığı veren bu büyük aileye katılmanızı bekleriz.

Kurum veya kuruluşlara sunduğumuz özel güvenlik danışmanlığı ile tek noktadan tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

  • Risk analizleri.
  • Kurumsal güvenlik politikası oluşturulması.
  • Risk ve tehdit düzeylerine göre yapısal güvenlik önlemleri tasarımı.
  • Güvenlik hizmeti planlaması.
  • Rutin ve acil durum prosedür ve planlarının hazırlanması.
  • Kriz yönetimi.
  • Güvenlik sistem ve hizmetleri şartnamelerinin hazırlanması.
  • Uygulamaların denetlenmesi.

Güvenlik kadromuz sergilediği görev ile çalıştığı markanın veya kuruluşun imajını temsil ettiğini asla unutmamaktadır.

Eğer sizler de Güvenlik Danışmanlığı İçin hizmet istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgiler aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi