E-Katalog
Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik danışmanlığı sağladığımız küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara profesyonel güvenlik hizmeti sunuyoruz. Sizlere en iyi güvenlik hizmetini sunmak için risk analizi yapıyor, ihtiyaçlarınızı beraber değerlendiriyoruz. Bu şekilde risklerin tespit edilen riskleri giderecek şekilde en iyi güvenlik hizmeti tarafımızca sunulmaktadır. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen gözlem ekibimiz çeşitli riskleri ve tehditleri yerinde gözlemlemektedir. Yerinde gözlem sonucunda tüm hususlar tarafımızca not edilmektedir. Risklerin belirlenmesi ve analiz edilmesi de bu aşamada oldukça önemlidir. Tespit edilen risk ve sorunlar rapor haline getirilerek yapılması gereken ile ilgili toplantı düzenlenmektedir. Bu toplantı neticesinde sağlanacak güvenlik hizmeti, güvenlik personel sayısı ve kullanılacak güvenlik ekipmanları en doğru şekilde belirlenmektedir. Bu sayede Ritim Grup tarafından ihtiyaçlarınıza en uygun güvenlik hizmetinin sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Özel Güvenlik Danışmanlığı Neden Önemlidir

Özel güvenlik danışmanlığı güvenlik hizmetlerinin eksiksiz ve profesyonel şekilde yürütülebilmesi için oldukça önemlidir. Danışmanlık hizmeti kapsamında kurum veya kuruluşun tüm güvenlik ihtiyaçları belirlenmekte ve ihtiyaca yönelik hizmet gerçekleştirilmektedir. Bu sayede en doğru özel güvenlik hizmetinin verilmesi amaçlanmaktadır.

Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda özel güvenlik danışmanlığı hizmetleri gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz bu hizmet neticesinde ihtiyacınıza yönelik güvenlik sistemlerinin kurulması ve uygulanması konusunda da profesyonel hizmet yine tarafımızca sağlanmaktadır. İhtiyaç duyulan sayıda güvenlik personelinin işe alım süreçleri, mülakatları ve evraklarının hazırlanması yine tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Siz de özel güvenlik danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak tüm sürecin bizim tarafımızdan yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Size de sadece işinize odaklanmak kalacaktır.

Sunduğumuz güvenlik danışmanlığı hizmetinde öncelikli olarak güvenlik hizmetinin sağlanacağı alanda bulunan eksikler tespit edilmektedir. Yapılan denetleme sonucunda eksiklerin giderilmesi ve bu eksiklerin tamamlanması için profesyonel hizmet tarafımızca sağlanmaktadır. Alanda yapılan incelemelerde güvenlik seviyesinin arttırılması adına geçiş sistemleri, bariyer sistemleri, kapı dedektörleri ve el dedektörlerinin kurulumları yine tarafımızca sağlanmaktadır.

Özel Güvenlik Danışmanlığı

Fiziki olarak sağlanan güvenliğin yanında elektronik güvenlik önlemleri de günümüzde büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle kapalı devre kamera kayıt sistemlerinin kurulmasından erişim kontrollerine, acil kapıların kurulmasından yol kapan ve bariyer sistemlerine, elektronik denetleme ve dedektörleri ile çevrenin güvenliğini sağlamaktayız.

Bu nedenle güvenlik danışmanlığı sunduğumuz kurumlara ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak risk faktörlerini değerlendirip güncel hizmet kalitemizi devam ettiriyoruz.

Ayrıca kurumunuzda eksik olan güvenlik ekipmanlarını sizlerle paylaşmaya hazırız. Bu nedenle girişlerde kullanılan el dedektörü, kapı dedektörü, X-Ray cihazı ve kapalı devre güvenlik kamera sistemleri için teklif oluşturuyoruz. Uygun maliyetlere güçlü ve kararlı bir güvenlik danışmanı ile çalışmak için Ritim Grup ‘u tercih edebilirsiniz. 2014 yılında beri sektörde yüzlerce firmaya özel güvenlik danışmanlığı veren bu büyük aileye katılmanızı bekleriz.

Kurum veya kuruluşlara sunduğumuz özel güvenlik danışmanlığı ile tek noktadan tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

  • Risk analizleri.
  • Kurumsal güvenlik politikası oluşturulması.
  • Risk ve tehdit düzeylerine göre yapısal güvenlik önlemleri tasarımı.
  • Güvenlik hizmeti planlaması.
  • Rutin ve acil durum prosedür ve planlarının hazırlanması.
  • Kriz yönetimi.
  • Güvenlik sistem ve hizmetleri şartnamelerinin hazırlanması.
  • Uygulamaların denetlenmesi.

Güvenlik kadromuz sergilediği görev ile çalıştığı markanın veya kuruluşun imajını temsil ettiğini asla unutmamaktadır.

Eğer sizler de Güvenlik Danışmanlığı İçin hizmet istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgiler aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi