E-Katalog
Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik özellikle fabrikalarda üretim sırasında etrafa dökülen kimyasalların zamanla toz ve talaş ile karışması sonucu oluşmaktadır. Sıradan temizlik ekiplerinin çözemeyeceği kirler ve lekeler olarak ortaya çıkmaktadır. Hijyenin sağlanması, üretimin devam edebilmesi için, ekibimiz öncelikle dökülen kimyasalın ya da maddenin analizini yapmakta, döküldüğü yere zarar vermeden sorunu ortadan kaldıracak özel kimyasal temizlik maddelerini seçmektedir.

Bu tarz durumlarda fabrikanın ve üretim merkezinin çalışma düzeninin bozulmaması bizim için birinci kuraldır. Üretimin aksaması hem ekonomik olarak zarar verirken hem de işçilerin dikkatini dağıtacağından dolayı kazalara sebep olur. Bu temizlikte önemli olan diğer bir husus da nerelere uygulanacağı yönündedir.

Endüstriyel Temizlik Nerelere Uygulanabilir?

Okullar, uygulama alanları, kimya laboratuarları, tekstil firmaları, torna tesviye yerleri gibi birçok makinenin kullanıldığı alanlarda kullanmak daha doğru olacaktır.

Endüstriyel temizlik sadece bu tarz kriz anlarında ihtiyaç duyulan bir hizmet değildir. Özel günlerden önce bu hizmetten faydalanarak; yapılacak toplantılar, açılışlarda, denetimlerde ya da fabrika içi ziyaretlerde, etrafın daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Endüstriyel temizlik firması

Temzlik işlemleri uygulanırken asla marketlerde satışa sunulan ürünler kullanılmamaktadır. Büyük makinelerin yağ veya boya depoları dolum esnasında taşma gerçekleştirir. Zamanla bu durum kullanım kaynaklı olarak zemine yapışmaya ve işlemeye başlar. Ayrıca makinelerin malzemeleri işlerken dışarıya saçtığı tortular da zamanla bu madde üzerinde yerleşmektedir. Bu tür durumlardan sonra mutlaka zemin temizliği ve cilalama yapılması gerekir.

Ekibimiz son yıllarda birçok sanayi kuruluşuna bu şekilde endüstriyel temizlik hizmeti sunmuştur. Hizmetlerimizi yoğun olarak sanayi ve üretim tesisleri için gerçekleştiriyoruz.

Eğer sizler de Endüstriyel Temizlik için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi