E-Katalog
Silahsız Yenileme Eğitimi (Y2)

Silahsız Yenileme Eğitimi (Y2)

Ders Adı Ders Saati
Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları  10 saat
Güvenlik Tedbirleri 10 saat
Güvenlik Sistem ve Cihazları  3 saat
Temel İlk Yardım 4 saat
Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı 4 saat
Etkili İletişim  8 saat
Kalabalık Yönetimi  4 saat
Kişi Koruma 4 saat
Genel Kollukla İlişkiler 2 saat
Uyuşturu Madde Bilgisi 1 saat
TOPLAM  50 saat

 

Silahsız Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi

Silahsız özel güvenlik personelinin silahsız özel güvenlik kimlik kartının bitiş sürelerine en az 6 ayen fazla 1 yıl kala alabileceği yenileme eğitimidir. Bu eğitimin amacı bilgileri tazeleyip eğitimde yeni bilgiler edinmek üzerine verilmektedir. Toplamda 50 saatlik bir eğitim programı belirlenmektedir. Bu silahsız kimlik kartı yenileme eğitimleri sadece silahsız özel güvenlik olmuş ve kartının kullanım süresi dolmak üzere olan kişiler tarafından alınması içindir.

Silahsız Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi İçin İstenen Belgeler

  1. T.C. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (1 Adet -  Arkalı-Önlü)
  2. Resim - Biyometrik (4 Adet)
  3. İkametgah (E-Devletten Çıkartılabilir.)
  4. Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı Fotokopisi

NOT: Kayıt işlemlerinin başlaması için eğitim kurumumuza T.C. Nüfus Cüzdanınız ile başvurabilirsiniz. Kayıt işlemi alınıp daha sonradan diğer evrakları eğitim başlayana kadarki süreçte tarafımıza iletebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa mutlaka bize sorunuz.

Silahsız Özel Güvenlik Kartı Ne Zaman Yenilenmelidir?

Özel güvenlik kartı almaya daha önceden hak kazanmış kişler kart kullanım sürelerinin bitimine en az 6 ay ve en fazla 1 yıl kadar süre kaldığında yineleme işlemleri yapabilirler. Silahsız özel güvenlik yenileme eğitiminin 50 saati teorik ders ve bilgi yenileme eğitimlerinden oluşmaktadır. Silahsız kimlik kartı yenileme eğitimde geçme veya kalma gibi durumlar bulunmamaktadır.

Yukarıdaki tabloda belirtildiği üzere uzman eğitmenlerimiz toplam 50 saatlik eğitim programından oluşmaktadır. Bu eğitim, teorik olarak bilgi tazeleme ve yeni bilgiler edinme amacıyla için verilmektedir. Eğitimlerde dersten geçme veya kalma durumu söz konusu değildir.

Canlı Destek! Çevrimiçi