E-Katalog
Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

Zemin cilalama firması olarak cilalama işlemlerinde öncelikle zemini toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Bu işlem son teknoloji cihazlar ile kaliteli ürünlerin kullanılması durumunda daha da etkili sonuçlar vermektedir. Mermer, granit, taş, çini, seramik, vinil ve epoksi gibi yüzeylerde sürtünme kaynaklı olarak zarar görebilmektedirler.

Ayrıca mermer, granit, taş, çini, seramik, vinil ve epoksi gibi yüzeylerde sürtünme yoğunluğuna bağlı olarak yüzeydeki kirlerin zemin üzerinde bozulmaya neden olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü her kirin zemini bozma evresi ve türü farklıdır. Her birine uygulanması gereken ayrı işlemler bulunmaktadır. Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır.

Zemin Cilalama Nerelere Yapılır?

Zemin aşınması genel olarak yoğun giriş ve çıkışa sahip olan alanlarda gerçekleşir. Zemine aşınmayı önlemek üzere halı ve benzeri ürünlerin serilmesi iyi bir yöntem değildir. Çünkü ortamın havası yerden yansıyan tavan ışıkları ile ortaya çıkamaktadır. Bu nedenle bir ziyaretçiniz sizleri ziyarete geldiğinde ilk dikkat çeken alan zeminleriniz olacaktır. Çünkü aşınmış zeminler spot ışık altında parlama yapmamaktadır.

Cilaların uygulanabileceği alanlar;

  • Mermer
  • Granit
  • Taş
  • Çini
  • Seramik
  • Vinil
  • Epoksi gibi zeminlere cilalama işlemi yapılmaktadır.

Zemin Cilalama

Profesyonel ekibimiz ile yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Zemininizin ilk günkü parlaklığa kavuşmasını kim istemez ki? Bu nedenle bizi aradığınızda sizleri en iyi araçlarımız ve cila malzemelerimiz ile ziyaret ederiz. Yapılan ön çalışma ile kullanılması gereken malzemeler ve araçların temini yapılıp çalışmalara başlanır.

Zemin Cilalarken Nelere Dikkat Edilmektedir?

Öncelikle zemine göre malzeme seçilmesi gerekmektedir. Çünkü bu seçilen malzemeler ile zemindeki maddenin zarar verilmeden çıkarılması denenir. Bu işlemden sonra temizlenen kirin yerine özel cila araçlarımız yardımıyla her alana eşit olarak cila işlemi uygulanır. Son olarak dikkat edilmesi gereken alanlardan biri de zemini daha fazla aşındırmadan yeterli ölçüde cila uygulamaktır.

Eğer plaza ve otel sektöründeyseniz ve cilalama işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız muhakkak bize ulaşmanızı öneririz. Alanında yüzlerce markanın mağazasına ve yedi farklı zemin türüne özel olarak yaptığımız uygulamalarda edindiğimiz tecrübeye güvenebilirsiniz.

Eğer sizler de Zemin Cilalama için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi