E-Katalog

Biz Kimiz

2014 yılında kurulan Ritim Grup, özel güvenlik hizmeti, güvenlik sistemleri, temizlik ve yönetim hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda, artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunabilmek için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye yöneltmiştir.

Ne Yapıyoruz?

Hizmete başlamadan önce yapılan risk analizi sonucuna göre ihtiyaç duyulan personel sayısı, çalışma sistemi ve gerekli ekipmanlar belirlenir. Belirlenen ihtiyaca göre gündüz/gece, yaya/motorize ve nokta/devriye görevine göre hizmetin ana akışı şekillenir.

Özel güvenlik görevlilerimiz 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve Kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler. Sırasız, zamansız denetlenir ve raporlanırlar. Çalışanlarının gelişim ve motivasyonunu yüksek seviyede tutarak sürekli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefleyen RİTİM GRUP, müşteri ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler üretmektedir.

Ayrıca;

Misafirlerinizi ve çalışanlarınızı karşılayacak güleryüzlü, diksiyonu düzgün, eğitimli Ritim Grup personeli sizleri ve kurumsal yapınızı pozitif yansıtacaktır. Personel giriş-çıkış kontrolleri, ziyaretçi karşılamaları, devriye tur kontrol sistemi, CCTV kamera sistemi ile görev alanı içinde ve çevresinde sistemli bir güvenlik ağı kurmak, oluşabilecek acil durumlara müdahale etmek, eylem ve sabotajlara karşı caydırıcılığı sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

Canlı Destek! Çevrimiçi