E-Katalog
Site ve Özel Konutlar

Site ve Özel Konutlar

Site ve özel konut, kişilerin yaşadığı ve barındığı alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanların güvenliği de bu alanda yaşayan kişiler için büyük önem arz etmektedir. Ritim Grup bünyesinde bulunan özel güvenlik personellerimiz site ve özel konutların a’dan z’ye tüm güvenlik hizmetlerini üstlenmektedir. Personellerimiz hem önleyici devriye hizmetleri hem de kapalı devre izleme sistemleri üzerinden alanı devamlı olarak kontrol altında tutmaktadır. Bu sayede sorumluluk bölgesi içerisinde olumsuz bir durumun yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Ritim Grup bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede söz konusu güvenlik olduğunda üst düzey hizmet tarafımızca sağlanmaktadır. Personellerimiz başlıca giriş çıkış kontrolleri, misafirlerin karşılanması yönlendirilmesi, kurye ve kargoların karşılanması gibi birçok konuda profesyonel hizmet sağlamaktadır. Personellerimiz bu bağlamda her gelen kişinin kimlik kontrolünü ve adres teyidini mutlaka yapmaktadır. Gerekli gördüğü durumlarda site sakini ile de teyitleşen ekibimiz, işini şansa bırakmamaktadır.

Özel güvenlik personellerimiz hem devriye hizmeti sunmakta hem de izleme sistemlerini aktif olarak kullanmaktadır. Bu sayede ekran başında bulunan personelimiz olumsuz bir durum gördüğünde gezici devriye ekibini anında bilgilendirmektedir. Bu sayede sorumluluk alanımız içerisinde hiçbir olumsuz durum yaşanmaması için elimizden gelenin en iyisi yapmaktayız. Site ve özel konutlar için sunduğumuz özel hizmetler hakkında bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden veya Hizmet Talep Formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Site ve Özel Konut Güvenliği Neler Yapar?

Özel güvenlik görevlisi bir sitede ve konutta yapılan tüm giriş ve çıkış kontrollerini yapmaktadır. Buna ek olarak sorumluluk alanının güvenliğinden ve tüm giriş çıkışlarından da özel güvenlik personeli sorumludur. Güvenlik personellerinin sorumluluk bilincinde olması ve gözünü dört açması da bu konuda oldukça önem arz etmektedir. Personellerin bu şekilde dikkatli davranmaları oluşabilecek tüm olumsuz durumların önüne geçebilmektedir.

Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz işinin ve mesleğinin getirdiği sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Bu sayede sorumluluk alanında bulunan kişilerin can ve mal güvenliğini en iyi şekilde korumaktadır. Ekibimiz bu hizmetleri gerçekleştirirken tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. Şirketimiz sorumluluk alanının büyüklüğüne ve daire sayısını da göz önünde bulundurarak personel görevlendirmesi sağlamaktadır. Bu sayede personellerimiz yeterli sayısı ile en iyi hizmeti sağlamaktadır.

İyi bir site güvenliğinin sağlanabilmesi için herkesin işini ciddiye alınması gerekmektedir. Çünkü korunan apartmanların, kişilerin, eşya ve mallarının tüm güvenliği oradaki güvenlik görevlisine aittir. Site ve apartmanlar için güvenlik görevlisi belirli zamanlarda ve saat dilimlerinde devriye görevleri düzenleyerek alanın içerisinde güvenlik zafiyeti oluşturabilecek hal ve hareketleri analiz edip, raporlamaktadır. Bu sayede alan düzenli olarak personellerimizin kontrolü altında tutulmaktadır. Bu da apartman ve sitede bulunan kişilerin can ve mal güvenliğinin en iyi şekilde korunmasına olanak sağlamaktadır.

Personellerimiz bununla birlikte büyük ya da küçük hiç fark etmez tüm hane sakinleri ile iyi ilişkiler kurarak yabancı olanların tespitinin yapılmasını sağlayabilmektedir. Böylelikle yabancı kişilerin alana girişleri engellenmektedir.

Site ve Özel Konut Güvenliğinin Görevleri

  • Sitenin güvenliğini sağlayan personel, tüm site sakinlerini zaman içinde tanımaktadır. Yine zaman içerisinde yabancı kişileri ayırt etmeye başlamaktadır. Bu sayede kimlik almadan kişilerin girişini engellemektedir.
  • Site ve apartmanlarda oturan kişilerin araçlarını tanır, yabancı bir araç girişi engellenmektedir.
  • Gerekli görülmesi durumunda misafir gelinen daire aranır. Misafir bekleyip beklemediği isim teyidi ile doğrulanır.
  • Ayrıca yabancı kişilerin site ve apartmanların önüne araç bırakılmasını engeller.
  • Site ve apartmanlar için tüm güvenlikten sorumludur.

Firmamız tarafından görevlendirilen tüm güvenlik personellerimiz yukarıda belirttiğimiz tüm görevleri en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Personellerimiz yukarıda belirttiğimiz görevlere ek olarak gelen kurye ve kargoların da doğru yönlendirilmesi sağlamaktadır. Sitede bulunan kişilerin güvenliği için gelen kuryenin kimliği alınmaktadır. Eğer daire sakini tarafından kargo beklendiğine dair bilgilendirme verilmemişse daire sakinini arayıp kargo bekleyip beklemediği de tarafımızca sorulmaktadır.

Personellerimiz tarafından sunulan tüm bu hizmetler site ve apartman içerisinde sağlıklı ve güvenilir bir yaşam ortamı oluşturmaktadır. Çünkü rahat bir yaşam güvenli bir ortamda sağlanabilir. Bu konuda profesyonel şekilde çalışan güvenlik görevlilerimiz herhangi bir güvenlik zafiyeti oluşmadan her türlü koruma alanının ve yaşam alanının güvenliğinden sorumlu olmaktadır.

Eğer sizler de Site Özel Güvenlik Personeli için hizmet istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgiler aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi