E-Katalog
Site ve Özel Konutlar

Site ve Özel Konutlar

Site özel güvenliği alınacak önlemler kapsamında tüm ziyaretçi giriş ve çıkışlarını koruma altına alır. Çünkü site ve apartmanlarda yaşam alanlarının daha yaşanabilir olması adına bu görevleri yerine getirmekle sorumludur.

Siteye aynı gün içinde gelenler, çıkanlar, araçlı giriş yapanlar ziyaretçiler için kimlik alınması ve durum gözetimi yapılması uygun olacaktır. Bunu şu yüzden belirtiyoruz. Çünkü site içerisine gelen misafir gerçekten bir misafir değil de tehdit ve tehlike amaçlı geliyorsa bunu bilmek ve önlemek özel güvenliğin görevidir.

Site Özel Güvenliği Neler Yapar?

Özel güvenlik görevlisi bir apartmanda sitenin tüm giriş ve çıkış kontrollerini yapar. Bulunduğu alanın güvenliğinden ve tüm giriş çıkışlarından sorumludur. Görevini en iyi şekilde yapması ile yaşanacak herhangi bir ihmalin de engelleyicisi olacaktır. Site özel güvenliğinde blokların sayısı ve oturan kişilerin sayısı fazla ise eğer güvenlik önlemleri almak oldukça yararlı olacaktır.

İyi bir site güvenliği sağlanması herkesin için işini ciddiye alınması gerekir. Çünkü korunan apartmanların, kişilerin, eşya ve mallarının tüm güvenliği oradaki güvenlik görevlisine aittir. Site ve apartmanlar için güvenlik görevlisi belirli zamanlarda ve saat dilimlerinde devriye görevi düzenleyerek alanın içerisinde güvenlik zafiyeti oluşturabilecek hal ve hareketleri analiz eder ve raporlar. Hatta güvenliği sağlanan alanlarda da 7/24 koruma ve kontrol çalışmalarının sağlanması gerekir.

Bununla birlikte büyük ya da küçük hiç fark etmez tüm hane sakinleri ile iyi ilişkiler kurarak yabancı olanların tespiti yapılıp siteye girişi engellenir.

Site Özel Güvenliği ‘nin Görevleri

  • Sitenin güvenliğini sağlayan personel, tüm site sakinlerini zaman içinde tanır. Yine zaman içerisinde yabancı kişileri ayırt etmeye başlar. Bundan dolayı site güvenliği kimlik almadan kişilerin girişini engeller.
  • Site ve apartmanlarda oturan kişilerin araçlarını tanır. Bu nedenle yabancı bir araç girişimi engellenir.
  • Gerekli görülmesi durumunda misafir geldiği daire aranır. Misafir bekleyip beklemediği isim teyidi ile doğrulanır.
  • Ayrıca yabancı kişilerin site ve apartmanların önüne araç bırakılmasını engeller.
  • Site ve apartmanlar için tüm güvenlikten sorumludur.

Site özel güvenliği hizmeti ile sağlıklı ve güvenilir bir yaşam ortamı oluşur. Çünkü rahat bir yaşam güvenli bir ortamda sağlanabilir. Bu konuda profesyonel şekilde çalışan güvenlik görevlilerimiz herhangi bir güvenlik zafiyet oluşmadan her türlü koruma alanının ve yaşam alanının güvenliğinden sorumlu olmaktadır.

Eğer sizler de Site Özel Güvenlik Personeli için hizmet istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgiler aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi