E-Katalog
Özel Güvenlik Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel Güvenlik Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel güvenlik hizmeti fiyatları talep edilecek özel güvenlik hizmetine, çalışma saatlerine ve özel güvenlik personel sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Özel güvenlik hizmeti almak isteyen kişi ve kurumlar özel güvenlik şirketlerine ulaşarak bu konuda bilgi alabilmektedir. Ancak özel güvenlik şirkerleri tarafından sunulan değişken fiyatlar hizmet alacakların kafasını karıştırabilmektedir. Bu yazımızda özel güvenlik hizmeti fiyatları ve bu fiyatların nasıl belirlendiği konusunda bilgilendirme sağlayacağız.

Özel güvenlik hizmeti fiyatlarından bahsetmeden önce özel güvenlik hizmetinin ne olduğundan ve nasıl gerçekleştiğinden bahsetmemiz daha doğru olacaktır. Özel güvenlik sektörü zaman ile gelişmiş ve kurumlar için olmazsa olmaz hizmetler arasında yerini almıştır. Güvenlik hizmetleri kapsamında kişi, kurum, can ve mal güvenliği sağlanabilmektedir. Bu hizmetler ise genellikle ziyaretçilerin çok olduğu alışveriş merkezi, hastane, fabrika ve şirketlerde tercih edilmektedir. Özel güvenlik hizmetleri güvenlik şirketleri aracılığı ile alınsa da hizmeti sahada bulunan personeller gerçekleştirmektedir. Bu sebeple sahada bulunan personellerin eğitimli, bilinçli ve dikkatli olmaları gerekmektedir. Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm personellerimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle güvenlik hizmeti en iyi şekilde sağlanabilmektedir.

Özel güvenlik hizmetleri için oluşan fiyatın belirlenmesinde en önemli unsur çalışacak personel sayısı ile doğru orantılıdır. Özel güvenlik hizmet teklifi için bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz yerinde keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Yapılan keşif sonrasında alanın büyüklüğü, çalışan personel sayısı, ortalama ziyaretçi sayısı ve güvenlik açıkları göz önünde bulundurularak bir teklif oluşturulmaktadır. Bu sayede en doğru ve etkili güvenlik hizmeti tarafımızca sağlanabilmektedir. Örneğin sizin talebiniz 5 güvenlik personeli ise yapacağımız keşif sonrası bu sayıyı azaltabilir ya da arttırabiliriz. Bu da ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte hizmet almanızı sağlayacaktır.

Özel Güvenlik Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel Güvenlik Hizmeti Fiyatları

Özel güvenlik fiyatları yukarıda da belirttiğimiz gibi hizmetin şekli ve personel sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güvenlik hizmetlerinde bulunan personeller ilk işe başladıklarında asgari ücret seviyesinde maaş almaktadır. Bu sebeple personel giderleri de asgari ücret üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak her meslekte olduğu gibi özel güvenlik sektöründe de maaşı belirleyen bazı temel unsurlar bulunabilmektedir. Örneğin silahlı özel güvenlik personeli ile silahsız özel güvenliğin maaşları aynı olmayacağı gibi yeni başlayan personel ile tecrübeli personelin de maaşları aynı olmamaktadır. Maaşlarının aynı olmaması da personellerin giderlerinin değişmesine sebep olmaktadır. Hal böyleyken özel güvenlik şirketleri hizmet teklifini hazırlarken bu detaylara da yer vermektedir. Hizmet almak isteyen şirket ve kurumlara gönderilen teklifte personel sayısı ve personellerin giderlerine ilişkin bilgilendirmeler ayrı ayrı yer almaktadır.

Siz de özel güvenlik hizmetine ilişkin fiyat teklifi ve bilgi almak için İletişim sayfamız veya Teklif Formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ritim Grup Güvenlik kurulduğu günden bu yana size en uygun özel güvenlik hizmetini en iyi fiyatlarla sunmaktadır.

Özel Güvenlik Hizmeti Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel güvenlik hizmeti almaya karar verdiğinizde hem fiyat hem de hizmet bazlı dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar alacağınız hizmeti doğrudan etkileyebileceğinden dolayı dikkatli davranılması gerekmektedir. Çünkü güvenlik hizmetleri asla hafife alınmaması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Yeri geldiğinde canımızı, malımızı ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz bu hizmet, hataya ve ihmale gelmeyecek bir hizmettir. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan ve üzücü sonuçlar ile karşılaşabilmektedir.

Aşağıda güvenlik hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken konuları sizler için hazırladık.

Kurumsal Yaklaşım

Güvenlik hizmetleri hafife alınmayacak ciddi bir hizmettir. Bu sebeple güvenlik hizmetleri kendini kanıtlamış, sektörde tecrübesi olan kurumsal şirketler tarafından sağlanmalıdır. En iyi güvenlik hizmetlerinin alınabilmesi için teklif veren şirketin kurumsal kimliğine önem verilmesi gerekmektedir.

Hizmet Kalitesi

Güvenlik hizmetinin en iyi şekilde sağlanabilmesi için sağlanacak hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Daha önce çalışmadığınız bir firmanın hizmet kalitesini iletişim becerileri ve taleplerinize olan ilgisi ile anlayabilirsiniz. Bu yüzden teklif aldığınız şirketlerin sizinle olan iletişimine dikkat etmenizi önermekteyiz.

Eğitim Düzeyi

Özel güvenlik personellerinin aldıkları güvenlik eğitimlerinin kalitesi ve düzeyi sahada aktif olarak görev yaparken işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Personellerin iyi bir güvenlik eğitiminden geçmiş olması da görev esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara müdahalesini profesyonel hale getirebilmektedir. Bu sebeple güvenlik hizmeti aldığınız şirketin personellerinin eğitimlerine dikkat etmenizi önermekteyiz.

Güvenlik Şirketine Ait Referanslar

Özel güvenlik hizmetlerinde bir diğer önemli husus şirkete ait referanslardır. Güvenlik şirketlerinden teklif aldığınızda mutlaka önceden çalıştığı firmalara ve sunduğu hizmetlere göz atmanızı önermekteyiz. Bu sayede güvenlik talebinizle ilgili daha önce hangi firmalar ile çalıştığını analiz edebilirsiniz.

Güvenlik Şirketinin Fırsat ve Avantajları

Güvenlik şirketleri her ne kadar aynı işi yapıyor gibi gözükse de aslında hepsinin kendi içerisinde farklılıkları ve sunduğu avantajları bulunmaktadır. Bu bağlamda bir özel güvenlik şirketi ile çalışmadan önce sunduğu fırsat ve avantajlar hakkında da bilgi almanızı önermekteyiz.

Siz de özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyuyor ve en iyi güvenlik hizmetini en iyi fiyatlar ile almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ritim Grup, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile en iyi özel güvenlik hizmetini sunmaktadır.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi