E-Katalog
İstanbul'da Özel Güvenlik Şirketi ve Hizmetleri

İstanbul'da Özel Güvenlik Şirketi ve Hizmetleri

İstanbul’da özel güvenlik şirketi kişi ve kurumların güvenliğe ihtiyaç duyduğu anlarda en çok araştırma yaptıkları konuların başında gelmektedir. İstanbul’un kalabalık nüfusu ve buna bağlı olarak artan güvenlik ihtiyacında özel güvenlik şirketleri hizmet sağlamaktadır. Özel güvenlik şirketleri bünyesinde bulunan silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlileri ile ihtiyaç duyulan her alanda en iyi özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Hepimizin bildiği üzere güvenlik hizmeti oldukça ciddi bir iştir ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü güvenlik personellerinin tamamı çoğu zaman canımızı ve malımızı korumakla görevlendirilmektedir. Güvenlik personelleri bu konuda bilinçsiz ve dikkatsiz olması durumunda da geri dönüşü olmayan ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ritim Grup, tam da bu noktada kendi yetiştirdiği uzman personelleri ile en iyi özel güvenlik hizmetini sunmaktadır.

İstanbul’da hizmet sunan şirketimiz sektör ayrımı yapmaksızın ihtiyaç duyulan tüm alanlarda özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’da özel güvenliğe ihtiyaç duyulan yerlerin başında avm, hastane, şirket ve fabrika gibi alanlar gelmektedir. Şirketimiz tüm bu alanlarda sayısız referansı ile uzun yıllardır profesyonel özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

Özel güvenlik şirketi ve hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan şehirlerin başında şüphesiz İstanbul gelmektedir. İstanbul, 15 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehridir. İstanbul’un bu denli kalabalık olması da olası güvenlik ihtiyaçlarının artmasına sebep olmaktadır. Kalabalık nüfusun beraberinde getirdiği suç oranındaki artış da İstanbul’da özel güvenlik şirketi ihtiyacını belirlemektedir.

İstanbul, genel itibariyle çok sayıda üretim tesisi, fabrika, organize sanayi bölgesi ve şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Başta üretim tesisleri, fabrikalar ve organize sanayi bölgeleri düzenli olarak üretim yaptıklarından dolayı bu alanlarda özel güvenlik şirketine olan ihtiyaç da bir hayli fazla olmaktadır. Çünkü bu alanlarda çalışanların, makinelerin ve üretim sonucu ortaya çıkan ürünün korunması ve olası kötü senaryoların önüne geçilmesi gerekmektedir. Ritim Grup, alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile ihtiyaç duyulan tüm alanlarda en iyi özel güvenlik hizmetini sağlamaktadır.

İstanbul, üretim ve sanayi sektörünün haricinde eğitim, sağlık ve turizm sektöründe de özel güvenliğe oldukça ihtiyaç duyulan şehirlerin başında gelmektedir. İstanbul’da bulunan üniversite, lise, hastane ve oteller gün içerisinde çok sayıda kişinin bir arada bulunduğu ve ziyaret ettiği yerlerdir. Bu alanlarda sağladığımız özel güvenlik hizmetleri ile kişilerin can ve mal güvenliğini koruma altına almaktayız.

İstanbul'da Özel Güvenlik Şirketi ve Hizmetleri

Ritim Grup Tarafından İstanbul’da Özel Güvenlik Hizmeti Sunulan Alanlar

  • Site ve Konutlar
  • Fabrika ve Üretim Tesisleri
  • Organize Sanayi Bölgeleri
  • Eğitim Kurumları
  • Hastaneler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Ofis ve Şirketler
  • Oteller
  • Konser ve Etkinlikler

başlıca hizmet verdiğimiz sektörler arasında yer almaktadır. Firmamız tüm bu sektörlerde en iyi güvenlik hizmetini en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Siz de daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Site ve Konut Güvenliği

Site ve konut güvenliği yaşam alanlarımızı kapsadığı için en önemli güvenlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Bu alanlarda sağlanacak güvenlik hizmeti kişilerin bizzat can ve mal güvenliğini ilgilendirdiğinden dolayı alanında uzman özel güvenlik şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Ritim Grup tarafından site ve konutlar için sağladığımız özel güvenlik hizmetleri giriş çıkış kontrolü, misafir giriş çıkış kontrolü, otopark kontrolü ve kargo/kurye araçlarının kontrolü kapsamaktadır. Bu hizmetimiz dahilinde site ve konut alanına girmeye çalışan her kişi ve araç kontrol edilmektedir. Aynı zamanda kamera sistemi üzerinden sürekli olan alanı izleyen ekibimiz, olası bir tehlike anında olaya profesyonel şekilde müdahale etmektedir.

Siz de sorumlusu olduğunuz site ve konut için özel güvenlik hizmeti almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika ve Üretim Tesisi Güvenliği

Fabrikalar gün içerisinde çok sayıda ziyaretçinin uğradığı ve çok sayıda personelin bir arada çalıştığı yerlerin başında gelmektedir. Fabrikalar aynı zamanda üretim faaliyetleri de gerçekleştirdiğinden dolayı çoğu zaman ham madde ve nakliye araçları da fabrikalara giriş yapmaktadır. Hal böyleyken güvenlik ihtiyacı da oldukça artmaktadır.

Ritim Grup, alanında uzman ve eğitimli güvenlik personelleri ile fabrikalar ve üretim tesislerinin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Personel giriş çıkış kontrolü, araç giriş çıkış kontrolü ve gezici devriye hizmetlerimiz sayesinde sorumluluk alanında yaşabilecek olumsuz duruma anında müdahale edilmektedir. Personellerimiz aynı zamanda kamera sistemi üzerinden alanın düzenli olarak izlenmesi ve raporlama hizmetlerini de en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Organize Sanayi Bölgesi Güvenliği

Organize sanayi bölgeleri çok sayıda işletmenin bir arada bulunduğu ve çoğu zaman üretim işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlardır. Aynı zamanda gün içerisinde çok sayıda ziyaretçinin de giriş çıkış yaptığı organize sanayi bölgelerinin güvenliği de bu konuda oldukça önem arz etmektedir. Çünkü bu alanlarda hırsızlık gibi kötü olayların yaşanma ihtimali çok daha fazladır.

Ritim Grup alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile organize sanayi bölgelerinde ihtiyaç duyulan tüm özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz gezici devriye hizmetleri ve düzenli giriş çıkış kontrolleri ile alanın güvenliğini komple ele almaktadır.

Siz de sorumlusu olduğunuz organize sanayi bölgesi için özel güvenlik hizmeti almak adına İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim Kurumu Güvenliği

İstanbul içerisinde eğitim kurumu olarak çok sayıda üniversite ve lise bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarında hem öğrencilerin hem de eğitmenlerin güvenli bir şekilde eğitim faaliyetlerini sürdürmesi oldukça önemlidir. Eğitim kurumlarında her ne kadar öğrenciler bulunsa da dışardan erişime açık alanların başında gelmektedir. Bu da eğitim kurumlarında güvenlik açığına sebep olabilmektedir.

Ritim Grup, alanında uzman kadrosu ile eğitim kurumlarında en iyi özel güvenlik hizmetini sağlamaktadır. Personellerimiz öğrencilerin giriş çıkış kontrollerini, eğitmenlerin giriş çıkış kontrollerini ve aynı zamanda öğrenci velilerinin giriş çıkış kontrollerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Personellerimiz aynı zamanda kamera sistemleri üzerinden alanın düzenli olarak izlenmesini de sağlamaktadır.

Siz de eğitim kurumu güvenliği hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hastane Güvenliği

Hastaneler gün içerisinde çok sayıda kişinin giriş çıkış yaptığı yerlerin başında gelmektedir. Bu da bu alanlarda sağlanacak olan özel güvenlik hizmetinin önemini göstermektedir. Hastanelerde bulunan kişiler genel olarak sağlık sorunları sebebiyle bulunduğundan dolayı aşırı hassas ve gergin olabilmektedir. Bu da özel güvenlik personellerinin hastaya ve hasta yakınınına daha bilinçli yaklaşmasını gerektirmektedir. Ritim Grup bünyesinde bulunan tüm özel güvenlik personellerimiz hasta ve hasta yakını psikolojisi konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede olası bir tehlike anında daha yapıcı tavırlar sergileyerek olayı kontrol altına almaktadır.

Personellerimiz aynı zamanda düzenli devriye hizmetleri ile yaşanması muhtemel sorunların da önüne geçmektedir. Özel güvenlik görevlilerimiz aynı zamanda sağlık çalışanlarının güven içinde çalışmaları konusunda da profesyonel hizmet sağlamaktadır. Her an tetikte olan ekibimiz sağlık çalışanları tarafından yapılacak acil durum çağrılarına da en kısa sürede yanıt vermektedir.

Siz de sorumlusu olduğunuz hastane ile ilgili özel güvenlik hizmeti almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Alışveriş merkezleri özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çok fazla ziyaret alan yerlerin başında gelmektedir. Kişiler çoğu zaman alışveriş yapmak, yemek yemek ve gezmek için tercih ettikleri bu alanlarda rahat ve güvenli vakit geçirmek istemektedir. Ritim Grup olarak alışveriş merkezlerinde profesyonel özel güvenlik hizmetleri sunmaktayız.

Personellerimiz alışveriş merkezi girişi ve otopark girişlerinde gelen ziyaretçileri karşılamaktadır. Otopark girişinde yapılan kontrol sonucunda aracı kapalı otoparka uygun olmayan araçların açık otoparka yönlendirilmeleri yine tarafımızca sağlanmaktadır. Aynı zamanda alışveriş merkezine giriş yapan ziyaretçilerin de üst ve çanta kontrolleri de yine tarafımızca sağlanmaktadır. Bu sayede alışveriş merkezine girmesi yasak olan madde ve cisimlerin içeri alınmamasını sağlamaktadır.

Siz de alışveriş merkezi güvenliği hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis ve Şirket Güvenliği

Ofis ve şirketler hem çok sayıda personelin bir arada çalıştığı hem de çok sayıda ziyaretçinin giriş çıkış yaptığı yerlerin başında gelmektedir. Bu yoğunluk da çoğu zaman güvenlik açıklarına sebep olabilmektedir. Firmamız İstanbul’da bulunan şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm güvenlik taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Sunduğumuz hizmetler kapsamında personel giriş çıkışı, misafir giriş çıkışı ve araç giriş çıkışları düzenli olarak kontrol altına alınmaktadır.

Personellerimiz aynı zamanda kamera sistemleri üzerinden alanın düzenli kontrolünü sağlarken, gezici devriye hizmetleri ile de önleyici güvenlik hizmeti sunmaktadır. Siz de sorumlusu olduğunuz ofis ve şirketin güvenlik talebi için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Otel Güvenliği

İstanbul’da yer alan oteller hem yerli hem de yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen konaklama alanlarıdır. Bu alanlarda sağlanacak özel güvenlik hizmetleri de bu sebeple bir hayli önem taşımaktadır. Ritim Grup alanında uzman kadrosu ile otellerde ihtiyaç duyulan tüm özel güvenlik hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır. Personellerimiz gelen ziyaretçinin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda hassas davranırken, otel girişinde çanta va bagaj kontrollerini de yine son teknoloji cihazlarla gerçekleştirmektedir.

Personellerimiz aynı zamanda kamera sistemleri üzerinden de otelin giriş çıkışlarını ve katlarını düzenli kontrol etmektedir. Bu sayede yaşanabilecek olumsuz bir durumda hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir. Siz de sorumlusu olduğunuz otel için özel güvenlik hizmeti almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Konser ve Etkinlik Güvenliği

İstanbul, yıl içerisinde yapılan konserler ve etkinlikler bakımından oldukça kalabalık bir takvime sahiptir. Yapılan etkinlik ve konserler ise aynı anda binlerce kişinin katılımı ile sağlanmaktadır. Hal böyle olunca konser ve etkinlik alanlarında sağlanacak özel güvenlik hizmetinin de önemi bir hayli artmaktadır. Konser ve etkinlik alanında bulunan kişilerin rahat eğlenmesi ve anı yaşayabilmeleri için kendilerini güvende hissetmeleri gerekmektedir. Tüm bu sorumluluğun farkında olan Ritim Grup, alanında uzman personelleri ile konser ve etkinlik alanında ihtiyaç duyulan özel güvenlik hizmetini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Personellerimiz konser ve etkinlik girişlerinde kurulan alanlarda hem üst kontrol hem de bilet ve giriş kontrollerini sağlamaktadır. Sağlanacak kontrollerde girişi yasak olan madde ve cisimlerin alana alınmaması sağlanmaktadır. Aynı zamanda konser ve etkinlik esnasında yaşanacak olumsuz bir durumda kişilerin alandan uzaklaştırılması yine tarafımızca sağlanmaktadır.

Siz de sorumlusu olduğunuz konser ve etkinlik alanlarının özel güvenlik hizmetleri için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi