E-Katalog
Neden Özel Güvenlik Şirketinden Hizmet Almalıyız?

Neden Özel Güvenlik Şirketinden Hizmet Almalıyız?

Özel güvenlik şirketleri sunduğu hizmet ve sağladığı imkanlar anlamında firmalara güvenlik desteği sunmaktadır. Apartman, iş hanı, kurum ve kuruluşlar, iş binaları veya fabrikalar için güvenlik ekibinizi biz hazırlayalım. Size ise sadece profesyonel özel güvenlik hizmeti almak kalacaktır.

Ritim Grup Özel Güvenlik Şirketi, alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda en iyi güvenlik hizmetini sunmaktadır. Günümüz şartlarında güvenliğin her şeyden önemli olduğunu düşündüğümüzde güvenlik hizmetlerini alanında uzman şirketlerden almanız da bir hayli önem taşımaktadır. Tüm bu önemin farkında olan şirketimiz güvenlik hizmetlerini sunarken öncelikli olarak sizin ihtiyaçlarınızı belirlemektedir. Belirlenen ihtiyaçlarınız neticesinde silahlı veya silahsız güvenlik hizmeti alacağınıza karar verilmektedir. Aynı zamanda hizmet sağlayacak personel sayısı da yine ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

Tüm bu detayların hesaplanması ve ihtiyacınıza en uygun hizmeti alabilmeniz için bir özel güvenlik şirketinden hizmet almanız gerekmektedir. Aksi taktirde çeşitli olumsuzluklar ve sorunlar ortaya çıkabilmekte ve hizmet alanı içerisinde aksamalar yaşanabilmektedir. Ritim Grup tam da bu noktada en iyi güvenlik hizmetini en iyi personelleri ile sunmaktadır.

Özel Güvenlik Personellerimiz ve Sunduğumuz Hizmetler

Herşeyden önce çalışanların, iş yerinin, ekipmanların güvenliği için hizmet alınması en temel sebeplerdendir. Ayrıca özel güvenlik personellerinin eğitim almış kişiler olmalıdır. İçişleri Bakanlığı’nın izni ile görevlerini yapan personellerimiz alanında tecrübeli ve etkin şekilde görev yapmaktadır.

Personellerimiz aynı zamanda eğitimli ve alanında uzman kişilerden oluştuğu için sorumluluk bölgesinde yaşanabilecek olumsuz bir durumda ne yapması gerektiğini bilmektedir. Bu konuda personellerin yetkinlikleri de bir hayli önem taşımaktadır. Aksi taktirde oluşabilecek olumsuz durumların hem maddi hem de manevi zararları oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için güvenlik hizmetini kendi bünyenizde almaktan ziyade bir güvenlik şirketinden almanız daha faydalı olacaktır.

Bunu şunun için belirtmek istedik. Birçok özel firma, personelini kendi bünyesinde barındırmakta ve genellikle tek kişi olup gece çalışmaktadır. Herhangi bir şekilde tehlike ve tehdit anında sergileyeceği davranışları bilmediği için hatalı müdahaleler yapabilir. Bu konuları kurs ortamında öğrenmediği için hatalı davranışlar sergilemeye müsait olmaktadır. Bu gibi durumlar sorunların çözümüne katkı sağlamak yerine daha da büyük sorunlara veya güvenlik zaafiyetlerine davetiye çıkarmaktadır.

Ancak Ritim Grup Güvenlik bünyesinde bulunan tüm personellerimiz tecrübeli, eğitimli ve sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sorumluluk alanı neresi olursa olsun ne yapacağını bilerek hareket etmektedir. Aynı zamanda da olası bir tehlike ve tehdit anında da bulunduğu bölgenin korunmasını sağlayabilmektedir. Güvenlik hizmeti eğitimsiz kişiler aracılığı ile alındığında ne yazık ki geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Siz de en uygun özel güvenlik hizmeti ve profesyonel bir şirketten özel güvenlik hizmeti almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Firması Neler Sunar?

Ayrıca özel güvenlik şirketleri personellerini 3. Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası konusunda sigorta hizmeti yaptırmaktadır. Bu da işveren üzerindeki yükü alır ve sorumluluğu firmaya aktarır. Şuna da değinmeden geçmek istemeyiz. Firmalar yanlarında çalıştırdıkları personelin giderlerinin bir kısmını vergiden düşebiliyorken bizler firma olarak bu giderlerin tamamını gider masrafı olarak gösterebiliyoruz.

Ek olarak, bir özel güvenlik görevlisi grev ve lokavt gibi durumlara karışamaz. Bu nedenle işvereni zor durumda bırakamaz. Eğer bir kimlik kartına sahip olmayan görevli ile çalışıyorsanız işin sonunda zor durumda kalabilirsiniz. Oldukça ciddi zaman ve çaba isteyen shift, nöbet, tutanak ve acil durum planlarının nasıl yapılması gerektiği ile işveren ilgilenmek zorunda kalmadığı için işler güvenlik firması tarafından profesyonelce iş bilen personeller ile ilerler. Çalışanların sağlığı ile ilgili bir problem olduğunda mutlaka yerine nöbet süresi boyunca başka bir personel ataması firmamımızın sorumluluğundadır.

Bir güvenlik şirketi ile çalışmak işveren yükünü hafiflettiği gibi sorumluluklarının da bir kısmını almaktadır. Çünkü güvenlik görevlilerimiz kanunun gerekli gördüğü ve sorumlu olduğu alanlarda hizmet vermektedir.

Konuyu kısaca toplarlayacak olursak; güvenlik firması ile çalışma sizin hem maddi hem de sorumluluklarınızı azaltacak, bu şekilde daha fazla iş odaklı çalışmanıza katkı sunacaktır. Ritim Grup‘tan özel güvenlik hizmeti için talep oluşturabilirsiniz. Yerinizde ziyaret edelim, ihtiyaçlarınıza çözüm olacak seçenekleri beraber değerlendirelim.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi