E-Katalog
Endüstriyel Temizlik Firması

Endüstriyel Temizlik Firması

Endüstriyel temizlik firması olarak fabrikaların üretim bantlarının mekanik çalışan ekipmanları temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel temizlik işlemlerinde uygulanan zemin kadar kullanılan temizlik ürünleri de oldukça yüksek öneme sahiptir. Profesyonel olarak yaptığımız bu hizmette kullandığımız malzemeler sizlere zaman ve iş yükü olarak kazançlı çıkmanızı sağlamaktadır.

Endüstriyel Temizlik Hangi Sektörlere Yapılır?

Endüstriyel temizlik hizmetleri; genellikle sanayi sitelerinde, iş hanlarının bulunduğu binalarda, ofis, fabrika, restoran, üretimhanelerde, imalathanelerde, tornacılık veya matbaa gibi insanların ve makinelerin yoğun olarak kullandığı alanlarda uygulanır. Temizlik ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm olan Ritim Grup, endüstriyel temizlik alanında sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Ritim Grup, endüstriyel temizlik alanında sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Endüstriyel temizlikte standart temizlik malzemeleri kullanılmamaktadır. Makinelerin yağı veya kullanılan ürün losyonları daha fazla leke ve izle sebep olacaktır. Bu nedenle bir süre sonra makinaların çalışmamasına iş hattında aksaklıklara sebep olacaktır. Çünkü zamanla tozlanan ürün çarkları bir süre sonra dönmemeye başlayacaktır. İnce işçilik ve derin ölçü hesabı ile üretim yapan firmaların işlerinin aksamaması için profesyonel temizlik yaptırmalıdır.

Neden Endüstriyel Temizlik Yaptırmalıyız?

Firmanız şimdiye kadar tüm endüstriyel temizlik işlemlerine profesyonel ekibimiz ile müdahale etmiştir. Teknik ve mekanik olarak kullanılan makinelerin iç mekanizmasına toz ve kir karışması ile sorunlar başlar. Endüstriyel temizlik firması olarak bu konuda ithal ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu şekilde temizliği de net bir şekilde fark edebilirsiniz. Firmamız temizlik ve hijyen açısından özellikle sanayi ve üretim sektörüne hizmet sunar.

Bu alanlarda temizlik ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Bir fabrika için endüstriyel temizlik oldukça önemlidir. Çünkü fabrikada kullanılan malzemelerin zamanla tozlarının iç içe geçmesi; ve makine yağı ile birleşmesi neticesinde üretim verimliliği azalır. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde bize ulaşıp temizlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde birçok fabrika ve imalathaneye personel hizmeti sunuyoruz.

Ritim Grup olarak sunduğumuz diğer temizlik hizmetlerini inceleyin.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi