E-Katalog
Özel Güvenlik Şirketi ile Çalışmanın Faydaları

Özel Güvenlik Şirketi ile Çalışmanın Faydaları

Konu güvenlik olduğunda özel güvenlik şirketi ile çalışmanın pek çok faydası bulunmaktadır. Özel güvenlik personellerine kanunen tanınan haklar ve yetkiler sayesinde sorumluluk bölgesinde oluşabilecek olaylara ilk müdahalede bulunma yetkisine sahiptir. Bu yetkileri kurum ve kuruluşların güvenliklerini sağlarken birçok fayda da sağlamaktadır. Bu faydaları,

 • Ziyaretçi ve çalışanlarda psikolojik olarak “güvendeyim” hissiyatını oluşturma
 • Suç işlenmesisi önleme
 • Suç unsuru teşkil eden olaylara anında müdahale

şeklinde sıralayabiliriz. Ritim Grup bünyesinde bulunan özel güvenlik personellerinin tamamı özel güvenlik eğitimlerini tamamlamış olup, özel güvenlik kimlik kartına sahiptir. Bu sayede şirketimizden alacağız özel güvenlik hizmetlerinin tamamında profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Özel Güvenlik Şirketine İhtiyaç Duyarız

Bir özel güvenlik şirketi ile çalışıp çalışmamaya karar vermeden önce cevap bulunması gereken bazı sorular bulunmaktadır. Bu soruların başında ise “Herhangi bir olumsuz durumun oluşması nasıl engellecek” ve “kolluk kuvvetleri gelene kadar kişi ve kurum güvenliği nasıl sağlanacak” gelmektedir. Eğer bu sorulara güven verici bir yanıtınız yoksa sizin de özel güvenlik şirketinden destek almanız gerekmektedir.

Son zamanlarda şirket, fabrika, şantiye ve sitelerin güvenlik hizmetlerini kendi imkanları ile kendi bünyelerinde çözmeye çalıştıkları görülmekte, bu durumun ise getireceği çok fazla olumsuzluk bulunmaktadır. Kişi ve kurum güvenliği açısından bu tarz olumsuzlukların oluşmaması ise büyük önem arz etmektedir. Özel güvenlik hizmetleri sağlanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise güvenlik hizmetinin sürekli oluşudur. Kendi bünyenizde çalıştıracağınız güvenlik personelinin çeşitli sebeplerle işten akdinin sonlanması, hasta olması, izin kullanmak durumunda olması gibi anlarda süreklilik sekteye uğramaktadır. Bunlara bağlı olarak yeni personel arayışı, personelin işe uygunluğu ve buna benzer birçok detay özel güvenlik hizmetinin aksamasına sebep olmaktadır.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için özel güvenlik şirketi ile çalışmanız size zaman ve hız kazandırmaktadır. Çünkü personelin iş sözleşmesi, sigortası, izin planması ve acil durumlarda ek personel temini gibi tüm işlemleri özel güvenlik şirketi üstlenmektedir. Bu sayede de özel güvenlik hizmetleri aksamadan profesyonel bir şekilde devam etmektedir. Özel güvenlik şirketleri işlerinin gerektirdiği özen ve disiplin gereği sorunsuz ve kaliteli hizmet vermek zorundadır. Konu kişi ve kurum güvenliği olduğunda ise bu zorunluluk daha da artmaktadır. Ritim Grup, İstanbul’da bulunan sayılı özel güvenlik şirketlerinin başında gelmektedir.

Deneyimli eğitmenlerimiz tarafından yetiştirilen ve son derece profesyonel olan personellerimiz ile ihtiyacınız olan her alanda özel güvenlik hizmetleri sağlayabilmekteyiz. Şirketimiz ayrıca hem eğitim kurumu hem de özel güvenlik şirketi kimliği ile sektörde bulunan nadir özel güvenlik şirketlerindedir. Bu özelliği şirketimizi, İstanbul’da bulunan diğer özel güvenlik şirketlerinden ayırmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana özel güvenlik şirketi ve özel güvenlik eğitim kurumu olarak hizmet veren Ritim Grup, tamamı profesyonel ve eğitimli güvenlik personelleri ile özel güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Özel güvenlik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

İstanbul Özel Güvenlik Şirketi

Güvenlik hizmetine olan ihtiyaç her alanda karşımıza çıkabileceği gibi büyükşehirlerde daha fazla talep görmektedir. Kalabalık nüfusun sebep olduğu kalabalık ortamlar güvenlik açığının oluşmasında büyük rol oynamaktadır. Özellikle İstanbul gibi yüksek nüfusa sahip bölgelerde kişilerin can ve mal güvenliklerinin sağlanabilmesi için özel güvenlik hizmeti büyük önem taşımaktadır. Ritim Gruo, tam da bu noktada İstanbul’un tamamında, ihtiyaç duyulan her alanda en iyi özel güvenlik hizmetini sağlamaktadır.

Özel güvenlik şirketimiz bünyesinde bulunan tüm personellerimiz görev esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı eğitim almaktadır. Almış oldukları bu eğitim görevi sırasında alacağı kararları ve davranışlarını doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple özel güvenlik hizmeti alacağınız şirketi iyi seçmeniz büyük önem arz etmektedir. Özel güvenlik personelleri temelde aynı işi yapıyor gibi görünse de sorumluluk alanında caydırıcı güç olarak bulunmaktadır. Eğer özel güvenlik personeli bu imajı yansıtmıyorsa caydırıcı güç olamayacağı gibi olası kötü senaryolarda da can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atabilmektedir.

Siz de en uygun özel güvenlik hizmetini en iyi şekilde almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden veya teklif formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Hizmetlerinde Güvenlik Şirketi Faktörü

Özel güvenlik şirketleri tarafından sağlanan güvenlik hizmetleri her ne kadar güvenlik personelleri tarafından sunulsa da şirketlere de büyük pay düşmektedir. Güvenlik şirketleri personellerin eğitimi, mesai saatleri, görevleri ve sorumluluklarının belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Personeller bu şekilde çalışma saatlerini ve sorumluluk alanında ne yapacağının farkında olarak göreve başlamaktadır. Buna ek olarak çeşitli sebeplerle izinli olan personelin yerine başka bir personel ataması da yine özel güvenlik şirketi tarafından sağlanmaktadır.

Tüm bu detaylar incelendiğinde güvenlik hizmetinde özel güvenlik şirketinin etki ettiği birçok alan bulunmaktadır. Profesyonel özel güvenlik hizmetinin sağlanabilmesi için de bu detayların göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde görevde aksamalar ve çeşitli olumsuzluklar oluşabilmektedir.

Siz de özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyuyor ve en uygun özel güvenlik teklifini almak istiyorsanız İletişim sayfamız üzerinden veya Teklif Formu sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Özel Güvenlik Şirketi

Pendik özel güvenlik şirketi olarak İstanbul’un Pendik ilçesinde özel güvenlik hizmetleri sunmaktayız. Kurum ve kuruluşların özel güvenlik ihtiyaçlarının tamamını karşılayan şirketimiz, alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

Özel güvenliğe ihtiyaç duyulduğu,

 • Hastaneler
 • Alışveriş Merkezleri
 • Site ve Konutlar
 • Eğitim Kurumları
 • Organize Sanayi Bölgeleri
 • Kamu ve Özel Şirketler
 • Oteller
 • Organizasyon ve Toplantılar

gibi daha birçok alanda özel güvenlik hizmetleri sunmaktayız. Özel güvenlik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için İletişim sayfamız üzerinden, özel güvenlik hizmet teklifi almak için özel güvenlik teklif formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi