E-Katalog
En Uygun Özel Güvenlik Kursu

En Uygun Özel Güvenlik Kursu

En uygun fiyatlı özel güvenlik kursu arayanlar için hazırladığımız bu yazımızda eğitim kurumumuzdan aldığınız donanımlı, teknolojik ekipmanların kullanımı ve değerli emniyet mensupları ile yapacağınız özel dersler sayesinde geleceğin mesleğinde yerinizi uygun fiyatlara hemen alın.

Birçok özel güvenlik eğitim firmasından daha fazla imkana sahip olan firmamız; sizlere meslek eğitiminizde büyük katkılar sağlamak üzere 2011 yılında kurulmuştur. Ayrıca firmamız hakkında internette herhangi bir yerde bir tane bile şikayet bulunmamaktadır. Bu anlamda güvenilir olan özel güvenlik firmamız sizlerin de gönül rahatlığıyla kayıt yaptırıp eğitim almanızı sağlamaktadır.

Sizlerin iş sahibi olarak çalışmaya başlaması bizleri sevindirip aynı zamanda gururlandırmaktadır. Özel güvenlik eğitimi verdiğimiz adaylar aldığı eğitimden %98 oranında memnun kalmaktadır. Yüksek memnuniyet oranına ulaşmamızda etkili olan etmenlerden kısaca bahsetmek isteriz.

En Uygun Özel Güvenlik Kursu

Özel Güvenlik Kursumuz Tam Size Uygun

  • 11 Yılı Aşkın Tecrübe
  • Uzman Eğitim Kadro
  • Ulaşımı Kolay
  • Modern Eğitim Kurumu
  • Teknolojik Ekipmanlar
  • Dersliklerde Sinema Modeli Koltuklar
  • Klimalı Sınıflar
  • Kantin ve Dinlenme Molası Alanı
  • İlk Yardım Uygulama Sınıfı
  • Kullanılıp Test Edilebilen Güvenlik Ekipmanları

En Uygun Fiyatlı Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Kursu

Uygun fiyatlı özel güvenlik kursumuz sizlere hizmet vermeye hazırdır. Birçok özel güvenlik eğitim firmasından daha kapsamlı eğitimler veriyoruz. Firmamız sizlere meslek edinme yolunda büyük katkılar sağlamaya hazırdır. Ayrıca özel eğitim kurumumuz bölge ilçelerden yüksek oranda özel güvenlik adayı başvurusu almaktadır. Bildiğiniz üzere birçok ilçede 10’dan fazla özel güvenlik adı altında sözde hizmet veren yapılaşmalar mevcuttur.

Tam olarak kurumsallaşamamış sizlere vaat edebileceği hiçbir şey olmayan tüm amacı sadece aday kaydı yaparak ücret toplayan kurumlardan olmadık. Asla da olmayacağımızı belirtmek isteriz. Bu nedenle işini gerçekten severek yapan bir ekibe sahibiz. Kantincisinden çaycısına, temizlik görevlisinden eğitmenine kadar birçok personelimizi en iyi şekilde seçiyoruz. Ritim Grup sizlere en uygun fiyatlı özel güvenlik kursunu sunmayı hedef edinmektedir.

Aynı zamanda birçok kurstan alamayacağınız ders ve silah atış tekniklerini öğretmekteyiz. Sizlere birebir eğitim imkanı sunan Ritim Grup, bünyesinde onbinlerce özel güvenlik personeli kaydı bulundurmaktadır. 2011 yılında özel güvenlik eğitim kurumu olarak başlamış olduğumuz o dönemde bile tüm kursiyerlerimize diğer özel güvenlik personellerinden daha yüksek deneyim ile iş hayatına hazırladık.

Silahlı özel güvenlik görevlisi ve silahsız özel güvenlik görevlisi alanlarından birini size en uygun olanı seçerek mesleğinize adım atabilirsiniz. Ayrıca sağladığımız diğer hizmetler silahsızdan silahlıya fark eğitimi, silahlı yenileme eğitimi, silahsız yenileme eğitimi ve yenileme silah fark eğitimidir. Fakat bu hizmetlerin en az 6 ay en çok 1 yıl içinde yenilenmesi gerektiğini unutmayalım.

En Uygun Fiyatlı Özel Güvenlik Firması

En uygun fiyatlı özel güvenlik firması olarak fiyatlarımız sunduğumuz hizmetlere oranla oldukça uygundur. Çünkü aldığınız eğitimin karşılığını Ritim Grup Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak fazlasıyla sunuyoruz.

Silahlı özel güvenlik kursu ve silahsız özel güvenlik kursu arasından birini seçerek geleceğin mesleğinde yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca özel güvenlik sektörünün en çok iş ilanı açılan meslek grubu olduğunu belirtmek isteriz. Son olarak siz de uygun fiyatlı özel güvenlik eğitimi alabilir kaydınızı hemen iletişim sayfamızdaki formu doldurup gerçekleştirebilirsiniz.

BLOG
Canlı Destek! Çevrimiçi