E-Katalog

VIP Yakın Koruma İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

ViP yakın koruma için özel güvenlik hizmet teklif formuna bilgilerinizi hemen doldurun. Sizlere en uygun fiyatlara teklifler sunalım.

Yakın koruma hizmetlerimiz son derece önemli, hayati veya siyasi konularında korunması gereken insanların ülkemizde kolayca seyahat edebilmesini sağlamak adına sunduğumuz bir hizmet olmaktadır.

Yakın koruma sayesinde sizlere;

  • Özel koruma eğitimi alan,
  • Yakın savunma tekniklerini bilen
  • Birebir veya daha fazla kişiye karşı koruma yapan
  • Dövüş ve saldırı teknikleri konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bu tür koruma görevini yerine getiren yakın korumalar sertifika sahibi olmak zorundadır. Bu sertifikanın sahibi olduktan sonra görevlendirmeler valilik izniyle sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan özel vip koruma talebinizi bizlerden temin edebilirsiniz.

Özel ViP yakın korumamız talebinize göre araçlı araçsız, silahlı silahsız, tam gün veya yarım gün esasına göre istediğiniz seçilebilmektedir. Yaptığı işten veya görev öneminden dolayı koruma ihtiyacı olan kişilere ViP yakın koruma tahsis etmekteyiz. Sizleri gelebilecek tüm tehlikelere karşı korumak, denetleme ve gözlem yapmak ViP yakın koruma personelimizin görevleri arasındadır. Doğrudan gelen saldırılara karşı sizleri koruma üzerine eğitilen personellerimiz karşısına çıkan sorunlarda caydırıcı nitelikler ortaya koyacaktır. Yüksek refleks ve dayanıklılığı ile hayati risk içeren görevler sırasında cesurca sorumluluk alabilmektedir.

Ayrıca yakın koruma hizmeti talep eden gerek iş adamları, sanatçılar, diplomatlar gerekse yabancı temsilciler bu hizmetten faydalanabilmektedir. Sizlerin güvenliğini sağlamak adına yaptığımız tüm çalışmalar alanında uzman kişiler ile sağlanmaktadır. Bir tehlike durumunda öncelik hep sizin zarar görmemeniz üzerine olacaktır.

VIP Yakın Koruma İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Herhangi bir topluluk içerisinde yüksek koruma şartları gerekliyse yani;

  • Topluluk eğer ani şekilde kişinin etrafını sarabilecekse,
  • Kalabalık herhangi bir galeyana veya kalkışma yapmaya müsaitse
  • Saldırma veya öldürmeye kadar gidebilecek şartları taşıya bir kalabalıktaysa
  • Gözetleme ve takibin kolaylıkla yapılamadığı bölgedeyse ekibimiz caydırıcı davranışlar sergileyecektir.

Kişinin can sağlığı söz konusu olduğunda aldığı yetki ile gerekirse silahına başvuracaktır. Bu nedenle topluluk içinde veya dışında koruma hizmeti alan kişilere özel olarak hassasiyetler de dikkate alınarak ViP koruma hizmeti sağlanmış olacaktır.

ViP Yakın Koruma İçin Özel Güvenlik Hizmeti Fiyat Teklifi Alma

Sabotaj, kesici veya delici madde, silahlı, sözlü saldırı ve patlayıcı maddeler ile tehlike oluşturabilecek insanlar hemen fark edilerek ilgili kişi korunup güvenli alana alınacaktır. Ayrıca bu tür durumlarda sorun yaratan kişi veya gruplar güvenlik güçlerine teslim edilmektedir.

Siz de bu şekilde etkili bir ViP koruma hizmeti sağlayan firmamız ile görüşerek hizmet alabilirsiniz.

ViP yakın koruma için özel güvenlik hizmet teklif formunu doldurup hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Yıllar içerisinde edinilen bilgi ve tecrübeler ışığında yakın koruma taleplerinin arttığını göstermektedir. Ülkemizde çeşitli işler ile ilgilenen müşterilerimize yakın koruma hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca yabancı uyruklu devlet adamları, iş insanlarını da korumaktayız. Yeterli önlemlerin sağlanması adına personelimizi talebinize göre seçeneklendiriyoruz. Tam olarak hangi amaca uygun hizmet almayı düşünüyorsanız ona uygun olarak personel yönlendiriyoruz. Eğer siz de Vip yakın koruma için özel güvenlik teklifi almak istiyorsanız bu konuda sizlere uzman personellerimiz hizmet vermeye hazırdır.

Yakın korumamız aldığı eğitimler ile sizlerin her zaman yanında olacaktır. Yapmanız gereken tek şey hizmet teklif formunu doldurmak ve bizlere göndermektir. Aynı gün içerisinde sizleri arayıp hizmet talebinizi detaylandırıp size en uygun teklifimizi sunuyoruz. Bu şekilde yakın koruma talep etmeniz halinde hem ilk yardım bilgisi hem de olaylara yaklaşımı ile sizleri korumakla görevlidir.

ViP Yakın Koruma İçin Özel Güvenlik Teklif Formu

ViP yakın koruma konusunda sizlere destek olan firmamız bu konuda sizerle özel uygun teklifi sunmaktadır. Firmamız özel güvenlik teklif formunda; ad – soyad, kurum ismi, iletişim bilgileri ve hangi alanda hizmet istediğinizi yazabileceğiniz alanlar sunmaktadır. Hizmet talep formumuzdaki bu alanları doldurduktan sonra sizlere aynı gün içerisinde ulaşıp taleplerinizi dinliyor ve en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Özel güvenlik personellerimiz süreç boyunca görev aldığı alanları korumak ve kargaşaya mahal vermemek üzere çalışmaktadır.

Bu işi layıkıyla yerine getirebilecek düzeye sahip güvenlik kadromuz ile hizmet teklifi sunuyoruz. Bua konuda sizlere taleplerinize göre fiyatlandırmalar yapıyoruz. Ayrıca çalışacak personellerimiz almış olduğu eğitimler de nereyi nasıl korunması gerektiği, nasıl müdahale yapılması gerektiğini ve insanlarla nasıl ilişki kurulması gerektiği konusunda eğitimler almıştır.

Sağlamış olduğumuz özel güvenlik hizmet teklifi için sizlere en iyi güvenlik personellerini yönlendiriyoruz. Bununla birlikte sizlere sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlıyoruz. Rahat bir yaşam ancak güvenli bir ortamla meydana gelmektedir. Sizleri sorumlu olduğu alanda güvenlik tehditlerinden korumak özel güvenlik personelimizin görevidir.

HİZMET TALEP FORMU


Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni
Canlı Destek! Çevrimiçi