E-Katalog

Site ve Özel Konutlar İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Site ve özel konutlar için özel güvenlik hizmet teklif formu üzerinden bilgilerinizi hemen doldurun. Sizlere en uygun fiyatlara teklifler sunalım. Alanında uzman, profesyonel ve güçlü eğitmen kadrosuyla hizmet veren firmamız sektöre farklı bir bakış açısı katmaktadır. Bu özelliğe sahip olan özel güvenlik personellerimiz, sizleri korumak ve kollamak adına hizmet vermektedir. Ayrıca frmamız attığı adımlarla her zaman en yakın rakibine hem eğitim hem de kalite olarak fark atmaktadır.

Bir site ve özel konut düşünün ki; özel güvenlik personeli olmadan, giriş-çıkış yapan hiç kimsenin kaydı tutulmadığında ne kadar güvenli olabilir ki?

İşte bu soruna kökünden çözüm sunan Ritim Grup Özel Güvenlik Kursu, site ve özel konutlar için hizmet teklif formu doldurmak isteyen ayrıca site ve özel konutlar için hizmet alımı talep eden küçük, orta veya büyük işletmelere yerinde, hızlı, etkili ve caydırıcı güvenlik hizmeti sunmaya hazırdır. Site içerisine gelen misafirleri karşılamak, onları ilgili bölümlere yönlendirmek, giriş ve çıkışların kontrollerini sağlıyoruz. Ayrıca sağladığımız hizmetler ile 2011 yılından günümüze kadarki süreçte sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

Site ve özel konutlar için hizmet teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

Site ve özel konutlar için özel güvenlik hizmet teklif formunu doldurup hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Site ve Özel Konutlar İçin Özel Güvenlik Fiyat Teklif Formu

Özel konut ve sitelerde oturanlar için hazırlamış olduğumuz teklif formu üzerinden; ad – soyad, kurum ismi, iletişim bilgileri ve hangi alanda hizmet istediğinizi bize yazabilirsiniz. Hizmet talep formumuzdaki bu alanları doldurduktan sonra sizlere aynı gün içerisinde ulaşıp taleplerinizi dinliyor ve en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak gerekli noktalarda özel güvenlik gereçlerimizle güvenliğinizi en üst düzeye çıkartıyoruz.

Sizlerin güvenliğini sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Bu konuda tüm ekibimiz işin ciddiyetinin farkındadır. Site ve özel konutlar için güvenlik görevlisipersonellerimiz düzeli olarak önleyici devriye görevi düzenlerler. Ayrıca çalışma alanının içerisinde güvenlik sınırlarını aşma girişimlerini, hal ve hareketleri analiz eder ve raporlar. Konutlarınızın, kişilerin veya eşyaların tüm güvenliğini sizler için atamış olduğumuz güvenlik personelleri sağlamaktadır.

Özel olarak düzenleyecekleri devriye hizmetleri ile güvenlik sorunu oluşmaması adına gerekli işlemleri yapacaklardır. Karşılaşılması halinde analiz edip gerekli birimlere raporlayacaklardır. Teklif formumuz üzerinden iletişime geçerek en iyi özel güvenlik personelleri tarafından korunmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca kapalı devre kamera sistemlerimiz ile 7/24 bulunduğunuz alanı kontrol altında tutuyoruz. Yabancı kişilerin içeriye girişleri caydırıcı faaliyetler konusunda emniyet mensuplarından eğitim alan personellerimiz tarafından sağlanacaktır.

Personellerimiz çalışma alanında bulunan hane sakinleri ile iyi ilişkilerde bulunmaktadır. Bu gibi durumlar bir tehlike anında özel güvenlik görevlisini tanıdığı hane sakinin hal ve hareketlerinden yada yanındaki yabancı kişilerden süphelenebilmektedir. Bu gibi durumlarda tehlikeleri önceden sezip hane sakinini korumak adına özel güvenlik amirine durumu aktaracaktır.

Üstün özel güvenlik eğitimi alan personellerimiz sizlerin güvenliği için alanın tüm kontrol ve denetimini üstlenir.

Site ve Özel Konutlar İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Alma

Site ve özel konutlar için özel güvenlik hizmet teklifi alma işlemi sonrasında alanında uzman, bilgili, 5188 sayılı kanunu bilen, dürüst ve ilkeli özel güvenlik personelleri temini sağlamaktayız.

Bu işi layıkıyla yerine getirebilen sitelerin, özel konutların, büyük apartmanların veya blok binaların özel güvenliği için hizmet sunuyoruz. Çalışacak personellerimiz almış olduğu eğitimler de nereyi nasıl korunması gerektiği, nasıl müdahale yapılması gerektiğini ve insanlarla nasıl ilişki kurulması gerektiği konusunda eğitimler almıştır. Bu eğitimi alan site ve özel konutlarda çalışan özel güvenlik personeli; sizlere evinizde veya işyerinizde daha güvenli yaşam alanı sunma adına çalışırlar. Unutmayın ki özel güvenlik personellerimiz sizleri korumakla yükümlüdür.

Sağlamış olduğumuz özel güvenlik personeli alımı hizmetimiz ile; sizlere sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlıyoruz. Rahat bir yaşam ancak güvenli bir ortamla meydana gelmektedir. Sizleri her türlü güvenlik tehditlerinden korumak özel güvenlik personelimizin sorumluluğundadır.

Site ve Özel Konutlar için En Uygun Özel Güvenlik Hizmet Teklifi

Özel güvenlik hizmeti almak isteyen site ve özel konut yetkilileri araştırma yaparken genellikle uygun fiyatlı hizmet almayı amaçlamaktadır. Özel güvenlik hizmeti sunulan site ve konutların ihtiyaç duydukları özel güvenlik hizmetine bağlı olarak teklif sunulmaktadır. Bu teklifin belirlenmesinde en önemli unsur personel sayısı ve personellerin silahlı/silahsız olması durumudur. Çünkü personel sayısı arttıkça personel başı maliyet artmakta, silahlı/silahsız olması da personel maliyetini belirlemektedir. Özel güvenlik hizmetlerinde yüksek fiyat tekliflerinden kaçmak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerin başında ise güvenlik ihtiyacınızın net bir şekilde belirlenmesi gelmektedir. Güvenlik ihtiyacının belirlenmesi fazla personel ve buna bağlı olarak fazladan fiyatın önüne geçmektedir.

Ritim Grup, alanında uzman keşif ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz alanlarda keşif işlemi gerçekleştirmektedir. Yapılan keşif işleminin amacı ihtiyaç duyulan güvenlik tedbirleri ve personel sayısının netleşmesini kapsamaktadır. Keşif işlemi sayesinde ihtiyacınıza en uygun güvenlik hizmeti belirlenir ve en uygun özel güvenlik hizmet teklifi tarafımızca gönderilir.

Sunduğumuz teklif sonrası hizmetin başlaması da hızlıca gerçekleştirilmektedir. Böylelikle site ve özel konutlarda ihtiyaç duyulan hizmet en kısa zamanda aktif hale getirilmektedir. Siz de en uygun özel güvenlik hizmet teklifi almak için aşağıda yer alan formumuzu doldurabilir veya İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

HİZMET TALEP FORMU


Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni
Canlı Destek! Çevrimiçi