E-Katalog

Fabrikalar ve Tesisler İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Fabrikalar ve tesisler için özel güvenlik hizmet teklif formuna bilgilerinizi hemen doldurun. Sizlere en uygun fiyatlara teklifler sunalım.

Fabrikalar günün büyük bölümü aktif şekilde çalışan ve üreten bölgelerdir. Burada özel güvenlik ihtiyaçlarının sağlanması için bir takım girişimlerde bulunulmalıdır. Bunlar giriş ve çıkış noktalarına yerleştirilecek kollu bariyer, plaka tanıma sistemi ve X-Ray cihazlarıdır. Bunlara neden mi değiniyoruz? Çünkü fabrikalarda değerli hammadde ve üretim imkanları mevcuttur. Aynı zamanda bu hammadde kimya, gıda maddeleri, ilaç ve petrol sanayisi üzerine olabilmektedir.

Peki “fabrikalar ve tesisler için alınması gereken güvenlik önlemleri nedir?” diye sorarsanız eğer;

  • Personel giriş ve çıkış noktalarının tam kontrol aranması ve denetlenmesi gerekmektedir.
  • Misafir ve ziyaretçi giriş noktalarında bomba arama materyalleri ve plaka takibi yapılması gerekir.
  • Fabrikaların olası kargaşa, doğal afet vb. durumlarda yönlendirilmesi gerekir.
  • Şüpheli davranışlarda bulunan veya bulunmaya müsait olan kişileri tespit etmek potansiyel tehlikeyi engellemek gerekir.
  • Her alanı ayrı olarak ve özel kamera sistemleri ile izlenmesi gereken fabrika ve tesisler dışarıdan gelen tehlikelere karşı anlık olarak korunmalıdır.
  • Yaşanmaya müsait hırsızlık veya dolandırıcılık olaylarında yakaladığı kişileri güvenlik güçlerine teslim etmek gerekir.
  • Üretim tesisinin, idari kadronun, hammadde alanlarının ve üretim bandının olduğu birçok alanda gece devriyesi gerçekleştirilmesi gerekir.

Bir fabrika veya tesis müdürü olarak en iyi özel güvenlik şirketinden hizmet almaya hazır mısınız? Bu konuda güvenlik çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Fabrikalar ve Tesisler İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Fabrikalar ve tesisler için özel güvenlik hizmet teklif formunu doldurup hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Çalışma alanlarının korunması için özel güvenlik devriyeleri düzenleyen bir ekibiz. Bu devriyeler her saat başı olabileceği gibi düzensiz denetim de olabilmektedir. Fabrikaların gece güvenliğinin sağlanması odaklandığımız en temel noktalardır. Bu nedenle burada uygulanan güvenlik önlemleri çalışanların ve içeride bulunan maddelerin güvenliği açısından önemlidir.

Uzun yıllar boyunca özel güvenlik eğitimi veren firmamız, birçok firmaya güvenlik danışmanlığını yapar. Bu nedenle tecrübelerimizi harmanlayıp çağın gerekliliğine uygun olarak teknolojik güvenlik çözümleri üretiyoruz. Bununla birlikte her zaman insanları oluşabilecek tehlikelerden korumaya çalışıyoruz.

Fabrikalar ve Tesisler İçin Özel Güvenlik Fiyat Teklif Formu

Şimdi fabrikalar ve tesisler için özel güvenlik teklifi formumuzu doldurup bizlerle çalışabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan güvenlik gereçleri dahil olmak üzere birçok alanda destek olmaya hazırız. Fabrikanın içerisinde bulunan hammade, gıda ürünleri, ilaç veya diğer maddelerin dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmasını sağlıyoruz.

Potansiyel tehlikelerden korumak için alanında en iyi şekilde eğitim almış özel güvenlik personellerimizi size yönelendiriyoruz. Çünkü özel güvenlik eğitimi alan personellerimiz tehlikenin nerelerden oluşabileceğini görmektedir. Ayrıca kişiler ile gerçekleştirdikler pozitif yaklaşımları ve tehlike anında caydırıcı özelliği ile suçun önlenmesini sağlayan kişilerdir.

Hizmet talep formumuzdaki gerekli alanları doldurduktan sonra sizlere aynı gün içerisinde ulaşıp taleplerinizi dinliyor ve en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı detaylandırıp taleplerinize eklemeler veya azaltımlar öneriyoruz. Gerekli noktalarda özel güvenlik gereçlerimizle güvenliğinizi en üst düzeye çıkartıyoruz.

Fabrikalar ve Tesisler İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Alma

Fabrikalarda güvenlik oldukça önemli bir konudur. Çünkü kimyasal maddeler de içerebilen yerler olduğu için oluşabilecek herhangi bir yangın ve patlama olaylarında erken müdahale önemlidir. Hele de bunun gece vakti olması bu konuda eğitim alan personelimizin müdahale edeceği bir durumdur. Ya da hızlı bir şekilde itfaiye ve kolluk kuvvetlerine haber vermesi demektir. Bu gibi durumlarda erken müdahale fabrika ve ürünlerin daha az zararla kurtulması demektir.

Sağladığımız özel güvenlik hizmet teklifi ile 7/24 saat esasına dayalı olarak kameralar ile takip yapıyoruz. İşini en iyi şekilde yapan personellerimiz sizlere tüm güvenlik önlemleri kapsamında güvenli çalışma alanı sunmaktadır. Ritim Grup olarak sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri ile güvenliğinizi üst düzeye çıkartıyoruz.

HİZMET TALEP FORMU


Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni
Canlı Destek! Çevrimiçi