E-Katalog
Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik ve manyetik kapı kilit sistemleri günümüzde çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Çoğunlukla oteller için kullanılan bu sistem anahtar kullanma derdini ortadan kaldırmaktadır. Anahtarın kaybolması veya zarar görmesi neticesinde kapılar açılamamaktadır. Yedek anahtarınız olmadığı sürece kapınızı kırmadan içeri girmek mümkün değildir. Bu sebepten dolayı otel odalarında kötü bir durum ile karşılaşmamak için her zaman manyetik kapı kilit açma sistemleri kullanılır.

Bu sistemin kart ile açılması ziyaretçilerinizi de memnun edecektir. Çünkü oda için vereceğiniz tanımlanan kart ile odanın kontrolünü tek seferde kontrol etme imkanı sunmaktadır. Ziyaretçiler elektriği aktif etmek için onlara verdiğiniz kartı yuvaya oturtacak ve odayı kullanabilecektir. Odadan çıkış yaptığınızda kartınız ile kapınızı kilitleyip ve bu şekilde çıkış yapabilirsiniz.

Kapılar artık kontrollü bir biçimde açılıp kapanmaktadır. Çünkü kartlı sistemlerde elektrik manyetik alanda aktif edilmektedir. Kartın elektrik kartından kolaylıkla çıkmasıyla birlikte sigortalar kapatılacaktır. 60 ile 1500 kg’a kadar çekim kuvvetine sahip kilit sistemleri ile odalarınızı akıllı hale getirip güvenliğinizi ve anahtar kullanımını ortadan kaldırabilirsiniz. Bütün güvenlik taleplerinizi karşılayan bu sistemin kurulumu tarafımızca yapılmaktadır.

Elektronik ve Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Yaşam alanlarında güvenle kullanılan bu sistem ile anahtar ve kapı kilidi sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Elektronik ve Manyetik Kapı Kilit Sistemleri

Tahta, cam ve PVC malzemelerden üretilen kapılarda kullanıma uygun olan bu sistem hem dayanıklılık hemde uzun seneler boyunca kullanım imkanı tanımasıyla dikkat çekmektedir. Bu sitemlere entegre edilen parmak izi, şifreli geçiş vey yüz tanıma sistemleri ile güvenliği üst seviyelere çıkarabilmektesiniz. Bu özelliği ile yüksek korunma alanına ihtiyaç duyan odalarda veya özel misafirlerinizin odalarında bu önlemleri alabilirsiniz.

Manyetik Kilit Sistemleri

Manyetik kilit elektrik yardımı ile çalışmaktadır. Mıknatıs özellikli kapı kilitleme sistemlerindendir. Manyetik kapı kilidinde düşük enerji akışı bulunmaktadır. Çünkü mıknatıs özelliğininde devreye girmesiyle birlikte kapı kilitleme işlemi gerçekleşmektedir. Bir odanın kapısında bulunan mıknatıs sistemleri karşılıklı olarak çok kuvvetli bir tutunma gerçekleştirirler. Bu sistemlerde elektromanyetik kapı kilidi elektrik kesilse dahi hiçbir şekilde açılmaz. Ürünlerimiz koruma seviyesi en yüksek ürünlerdendir. Bu yüzden kilitleme görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Manyetik kilit sistemleri kullanım kolaylığı yanında oldukça sağlam yapıda ve yüksek güvenliğe dayalı olarak üretilmektedir. Ayrıca bu özelliği onu daha fazla alanda kullanılmak için yeterli sebepler arasına almaktadır.

Dilerseniz personelin veya ziyaretçilerin takibini de bu sistemler üzerinden sağlayabilirsiniz. PDKS cihazıyla çalışabilen manyetik kilitler, kapıyı açacak kişileri kısıtlayabilmenizi sağlamaktadır. Bu sistem ile yüz tanıma, parmak izi okuma, ve kartlı geçiş sistemleri uygulanabilmektedir.

Genel olarak sistem, 12 volt adaptör ile çalışır. Kendi adaptörü ya da cihaz çıkışı olan sistem, kimi zaman adaptöre ihtiyaç duymaksızın da çalışabilir. Manyetik kilit; cam, tahta, metal ve PVC kapılara kullanılabilmektedir. Sistem, -10 ile +55 derecede, herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Çünkü sistem, sertleşmiş alüminyumdan yapıldığı için oldukça dayanıklıdır.

Firmamız istediğiniz özelliklerde elektronik ve manyetik kapı sistemleri montajını sağlamaktadır. Alınacak yüksek güvenlik önlemleri ile odalarınızı koruyabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran çözümler üreten Ritim Grup, güvenliğinizi sağlamak adına sistemlerin kurulum ve ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Sizin de yukarıda bahsedilen kullanım alanlarında elektronik – manyetik kapı kilit sistemleri ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek! Çevrimiçi