E-Katalog
Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?
Dünyada artan güvenlik sorunlar ve insanların kendilerini güvende hissetmeleri noktasında daha geniş ihtiyaçlara sahip olmak istemeleri çeşitli çözümlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Araç altı görüntüleme sistemi de söz konusu ihtiyaçların ortadan kaldırılması ve güvenlik konusunda endişeleri olan bireylerin endişelerinin giderilmesi amacıyla kullanılan sistemlerdir. Araçların alt kısımları çok kontrol edilen yerler olmadığında önemli kişiler için araç altı tam bir tehdit unsuru olur. Bu tehditi ortadan kaldırmak adına Ritim Grup ayrıcalıkları ile araç altı görüntüleme sistemlerini mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. 

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Türleri

Araç altı görüntüleme sistemleri kişi ihtiyaçlarına göre farklı türlerde kullanım imkânı sunar. En çok kullanılan türler sabit ve portatif olmak üzere iki kısımda incelenebilir.

Sabit(Statik) Araç Altı Görüntüleme

Sabit olarak ifade edilen bu araç kontrol sistemleri geçiş yollarının hemen altına monte edilerek araç kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlar. Zaten bu modelin dikkat çeken özelliği geçiş güzergahlarına yerleştiriliyor olması ve uzun süreçli bir kullanım sunmasıdır. Zeminde herhangi bir deformasyona neden olmayan bu sistemi Ritim Grup farkı ile kullanabilirsiniz.

Portatif Araç Altı Görüntüleme

Güvenlik noktalarına kurulan portatif araç altı görüntüleme sistemleri değişken süreler için kullanıma uygundur. Geçiş yollarının üzerine montajı yapılan bu araçların yapısı tıpkı bir tümsek gibidir. Kurulumu oldukça kolay olsa da zeminde bozulmalara neden olur.

Araç Görüntüleme Sistemlerinin Faydaları

Ritim Grup ayrıcalıkları ile araç kontrol sistemlerine sahip olduğunuzda elde edeceğiniz avantajlar sınırsızdır. Size ve sevdiklerinize yönelecek potansiyel tehditleri ortadan kaldırırken patlayıcı taşıyan bir aracın tespitini kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yoğunluğun fazla olduğu bölgelerde araç kontrollerinin hızlı bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan görüntüleme sistemleri yine güvenlik konusunda ön plana çıkar. Plaka okuma ve kontrol etmede de bu sistemlerin faydası büyüktür.

Ritim Grup olarak kullanım amacınız ne olursa olsun Araç altı görüntüleme sistemleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı vaat ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.