E-Katalog

Kadıköy Özel Güvenlik Kursu

Kadıköy özel güvenlik kursu olan Ritim Güvenlik, özel güvenlik adaylarına gelişmiş ekipmanlar ve teknolojik gereçler ile modern özel güvenlik eğitimi verir.

Kadıköy özel güvenlik kursu. İstanbul Ritim Güvenliğe Emanet - 2021

Eğitim kurumumuz 2014 yılından beri İstanbul ‘un Anadolu Yakası’nda hizmet vermektedir. Özel güvenlik eğitimi almak isteyen adaylar her zaman evine veya çalıştığı yere yakın eğitim kurumu bulmak için araştırmalar yaparlar. Özel güvenlik kursu olan Ritim Grup sizlere en iyi özel güvenlik eğitimlerini sunmak için çalışır.

Sonuç olarak adaylar kendine en yakın özel güvenlik kursunu tercih eder. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda lider konumda olan firmamız sizlere profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Kadıköy Silahlı Özel Güvenlik Kursu

Eğer siz de Kadıköy ilçesinde ikamet ediyorsanız silahlı ve silahsız özel güvenlik özel güvenlik kursu olan firmamızdan eğitim alabilirsiniz. Özel güvenlik hizmetinin en temel kapsamı kişilerin mal ve can güvenliğini sağlamak şeklindedir. Bu gerek silahlı gerekse silahsız özel güvenlik olmakla alakalıdır. Özel güvenlik hizmetleri kapsamında özel güvenliklerin görev süreleri boyunca güvence altına aldıkları ve korudukları gerçek ya da tüzel kişiler bulunmaktadır. İnsanların can ve mal güvenliğinin korunması için verilen özel güvenlik hizmetleri profesyonelce alınmalıdır.

Silahlı güvenlik kursu eğitim merkezimiz alanında uzman ekip ve deneyimli kadrosu ile silahlı güvenlik görevlisi yetiştirmektedir. Zaman içerisinde sektörler daha fazla güvenlik görevlisine ihtiyaç duymuştur. Yenilenen ekipmanlarımız ve uygulama alanlarımız ile özel güvenlik eğitimi veriyoruz.

Ritim Grup, edindiği bilgi birikimi ile aynı zamanda ekibinin de geliştirmesine katkı sağlayan eğitim kuruluşudur.

Kadıköy Silahsız Güvenlik Kursu

Silahsız güvenlik kursumuz Kadıköy ilçemizden gelen tüm kursiyerlere eğitimler verir. Sektörlerde yoğun olarak bazı projelerde tercih edilen ekip genellikle silahsız güvenlik görevlileridir. Güvenlik firmamız, verilen eğitimler neticesinde kurs adaylarına silahsız güvenlik görevlisi olmaları yolunda her türlü eğitim desteğini sağlar.

Sektörler belirli zaman dilimlerin veya kalıcı projelerde daha fazla güvenlik görevlisine ihtiyaç duyabilmektedir. Yenilenen ekipmanlarımız ve uygulama alanlarımız ile özel güvenlik eğitimi vermeye devam ediyoruz.

Özel güvenlik istihdamının günümüzde oldukça fazla olmasının sebebi güvenlik ihtiyacının artmış olmasıdır. Ayrıca özel güvenliğin koruduğu alanlar AVM, hastane, okul, kafe veya bankalardır. Özel güvenlik hizmetleri veren firmamız, en iyi araçları kullanıp deneyimleyebilmeniz için sizi tanışmaya bekliyor.

Alacağınız eğitimler bu alanda yüksek tecrübeli emekli eski emniyet mensupları tarafından sağlanmaktadır. Eğitimlerimiz silahlı, silahsız özel güvenlik kursları ve yenileme eğitimleri ile sunulmaktadır.

Güvenlik Eğitimi Sınıfımızdan Görseller

Özel güvenlik eğitim kurumumuzdaki dersliklerden görüntüleri inceleyebilirsiniz.

İlk Yardım Masası ve Güvenlik Ekipmanları

Hareketli Bariyer Güvenlik ekipmanları

Kadıköy Özel Güvenlik Kursumuzdan görseller - Derslik

Kadıköy Özel Güvenlik Kursumuzdan görseller - Derslik

Kadıköy Özel Güvenlik Kursumuzdan görseller - X-Ray Cihazı

Kadıköy Özel Güvenlik Eğitim Kurumu

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere özel güvenlik eğitim kurumumuz, aynı zamanda Kadıköy özel güvenlik eğitim kursu olarak da adaylara güvenlik eğitimleri vermektedir.

Bu alanda saygın ve nitelikli özel güvenlik eğitimi için her zaman daha iyisini yapacak güce sahibiz. Bu nedenle 2014 yılında çıktığımız bu yolda kursiyerlerimize sağladığımız eğitimler neticesinde başarılarına katkıda bulunduk.

Eğitim kurumumuz eğer size yakınsa ve ulaşımınızı kolayca yapabiliyorsanız bize ulaşın. Siz de geleceğin saygın mesleğinde yerinizi hemen alın.

Nasıl özel güvenlik olunur, konusunda bir araştırma içindeyseniz makalemizi okuyabilir ya da iletişim sayfamızadan bizi arayabilirsiniz. İşlemlerinizi başlatırız, kaydınızı tamamlarız daha sonradan evraklarınızı getirebilirsiniz.

Hemen bize ulaşın. En çok iş ilanına sahip olan meslekte yerinizi şimdiden alın.

Canlı Destek! Çevrimiçi