E-Katalog

Güvenlik Danışmanlığı İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Güvenlik danışmanlığı için özel güvenlik hizmet teklif formuna bilgilerinizi hemen doldurun. Sizlere en uygun fiyatlara teklifler sunalım.

Güvenlik danışmanlığı sağladığımız küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların güvenlik ihtiyaçlarına profesyonel yaklaşımlar sergiliyoruz. En iyi özel güvenlik hizmetini sunmak için risk analizi yapıyor. İhtiyaçlarınızı beraber değerlendiriyoruz. Bu şekilde risklerin oluşmaması için özel çaba harcıyoruz. Çeşitli riskleri ve tehditleri yerinde gözlemliyoruz. Çünkü risk ve tehdit analizlerimizi tüm detayları ile birlikte, kullanılması gereken ekipmanlara kadar sizlerle belirliyoruz. Oluşan rapor sonucunda alınması gereken önlemlerin seviyelerini planlayıp sizlerin daha güvenli bir alanda yaşamınızı sürdürmenize olanak sunuyoruz.

5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında özel güvenlik biriminizin kurulması, personel temini, işe alım süreci ve sonrasında tüm özlük işlemlerinin yerine getirilmesi, vardiya düzeni, ikame personel temini, personelin kıyafet ve teçhizat zimmeti, personelleri gece/gündüz, sırasız ve zamansız denetlenmesi, denetim raporlarının sunulması, personel puantajlarının, hakedişlerinin hesaplanması, bordrolarının oluşturulması, SGK bildirgelerinizin ödemeye hazır hale getirilmesi tarafımızca yapılır. Siz sadece kendi işinize zaman ayırırsınız.

Güvenlik danışmanlığı sağladığımız firmalar oldukça uygun fiyatlara hizmetler sunuyoruz. Çünkü biz bu işi severek yapan ve asla işinin öneminin farkında olmayan personeller ile çalışmıyoruz. Bizim için en iyi kaide işini seven, zeki, hızlı ve insan ilişkilerinde başarılı personeller yetiştirmektir. Bu personellerimiz güvenlik danışmanlığı almak isteyen firmalar için son derece uygun özel güvenlik personelleridir.

Güvenlik Danışmanlığı İçin Özel Güvenlik Fiyat Teklif Formu

Günümüzde artık her alanda özel güvenlik personelleri bulunmaktadır. Güvenliğin sağlanması yaşanabilir bir çevre oluşturmanın ilk anahtarıdır. Bu yüzden hazırladığımız güvenlik teklif içeriğini sizlerle paylaşmak isteriz. Birçok alanda hizmet veren Ritim Grup Güvenlik, sizlere güvenlik danışmanlığı konularında da hizmet vermek istemektedir. Güvenlik konusunda danışmanlık yapan firmamız sizlere çevre güvenliği alınması, araç giriş ve çıkış noktalarının kontrollü geçişlere bırakılması ve iç güvenliğin kapalı devre kamera sistemi ile korunması konusunda hizmet vermektir. Eğer siz de güvenlik danışmanlığı için talepte bulunacaksanız sayfamızdaki özel güvenlik teklif formunu doldurabilirsiniz.

Güvenlik Danışmanlığı İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Güvenlik danışmanlığı için özel güvenlik teklifi formumuzu doldurup bizlerle çalışabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan güvenlik gereçleri dahil olmak üzere birçok alanda destek olmaya hazırız.

Güvenlik danışmanlığı konusunda sunduğumuz hizmetler;

  • Risk analizleri.
  • Kurumsal güvenlik politikası oluşturulması.
  • Risk ve tehdit düzeylerine göre yapısal güvenlik önlemleri tasarımı.
  • Güvenlik hizmeti planlaması.
  • Rutin ve acil durum prosedür ve planlarının hazırlanması.
  • Kriz yönetimi.
  • Güvenlik sistem ve hizmetleri şartnamelerinin hazırlanması.
  • Uygulamaların denetlenmesi.

AVM’ler yapı ve yerleşim olarak çok katlı ve mağaza adedi yüksek ziyaretçi içeren yerledir. Bu nedenle buraların korunması için özel güvenlik devriyeleri düzenlenmesi gerekir. Her an bir tehlike durumunun vuku bulması gibi en temel noktaların izlenmesi görevlerini yürütmekteyiz. Uyguladığımız güvenlik önlemleri, çalışanların ve içeride bulunan ürünlerin güvenliği açısından önem arz etmektedir.

İhtiyaçlarınızı en ince noktasın kadar detaylandırıp taleplerinize eklemeler veya azaltımlar öneriyoruz. Gerekli noktalarda özel güvenlik gereçlerimizle güvenliğinizi en üst düzeye çıkartıyoruz. Uzun yıllar boyunca özel güvenlik eğitimi veren firmamız, birçok firmaya özel güvenlik danışmanlığını yapar. Bu nedenle tecrübelerimizin ışığında teknolojik güvenlik çözümleri üretiyoruz. Bununla birlikte her zaman insanları oluşmaya müsait tehlikelerden korumaktayız.

Sağladığımız özel güvenlik hizmet teklifi ile 7/24 saat esasına dayalı olarak kameralar ile takip yapıyoruz. İşini en iyi şekilde yapan personellerimiz sizlere tüm güvenlik önlemleri kapsamında güvenli çalışma alanı sunmaktadır. Ritim Grup olarak sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri ile güvenliğinizi üst düzeye çıkartıyoruz.

HİZMET TALEP FORMU


Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni
Canlı Destek! Çevrimiçi