E-Katalog
Kollu ve Akordiyon Bariyer Sistemleri

Kollu ve Akordiyon Bariyer Sistemleri

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir. Özellikle otopark girişlerinde bulunan kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların geçişlerini engellemek için ve geçişleri kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemlerdir. Kullanıldıkları alanlarında amaçlarına göre bariyerlerde çeşitli farklılıkların gözlemlenebileceğini ifade edebiliriz. Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemler belirli bir sisteme bağlanarak otomatik bir şekilde çalıştırılabileceği gibi birden çok merkezden de manuel olarak yönetilebilmektedir. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri genellikle otopark ve site girişlerinde kullanılmaktadır. bunun yanı sıra bir sokağa ya da bölgeye girişlerin kontrollü bir şekilde yapılması gerektiğinde yine kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinden faydalanabilmek mümkündür. Peki, kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin özellikleri nelerdir? Hangi alanlarda çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kollu ve Akordiyon Bariyerleri Sistemlerini Kullanım Alanları

Yukarıda da bahsedildiği gibi kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların kontrollü bir şekilde geçişlerinin sağlanması için kullanılan sistemlerdir. Bu kapsamda kullanım alanlarının da son derece fazla olduğundan bahsedebilmek mümkündür. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Miting alanlarında kullanılır.
  • Otopark giriş ve çıkışlarını kontrol etmek amacı ile kullanılır.
  • Nizamiye giriş ve çıkışlarını kontrol etmek amacı ile kullanılır.
  • Konser ve etkinlik alanlarında kullanılır.
  • Olay yeri geçişlerini engellemek için kullanılır.
  • Yoğun ve kalabalık olan yerlerde kişileri belirli bir noktaya yöneltmek için kullanılır.
  • Güvenlik sağlanması için daha farklı alanlarda da kullanılabilmektedir.

Ritim Grup Farkı İle Kollu Ve Akordiyon Bariyerleri Sistemleri

Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin çeşitli kullanım alanlarından ve özelliklerinden bahsettik. Bu kapsamda firmamız Ritim Grup, kurulduğu günden bu yana çeşitli güvenlik sistemleri ile ilgili hizmetleri en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktadır. Eğer sizin de yukarıda bahsedilen kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmektir. Bu kapsamda en kaliteli kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerine sahip olabilirsiniz.