E-Katalog
Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe bakım hizmeti, koskoca bir şehrin arasında doğa sevgisini hâlâ yaşayabilmeniz için verdiğimiz hizmettir. Genellikle park, bahçe ve oyun alanlarında, çimlerin, küçük yapraklı bodur ağaçların ve çiçeklerin hep bir bakım uygulaması yapılmalıdır.

Bu sebeple gerçekten ilgilenilmesi ve dikkatlice yapılması gereken işler biridir. Hayalini kurduğunuz bir bahçe dekorasyonu varsa uzman bahçe bakım personellerimiz ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Dokunduğumuz alanları yeşillendirdiğimiz gibi yeşil olan alanların da daha sağlıklı ortamlara dönüşebilmesi için çalışıyoruz.

Çevresel Faktörler Işığında Bahçe Bakım Hizmetleri

Çevresel faktörler ve doğa olayları nedeniyle zarar gören bahçenizde profesyonel ekipmanlarımız ile bakımlarını yapıyoruz. Ağaçların fazlalıklarını kırpıyor, bakıma muhtaç olan alanlara gerekli müdahaleyi sağlıyoruz. Bahçe bakımında önemli olan bir başka konudan bahsetmek gerekirse her bitkinin farklı bir büyüme özelliğinin olduğudur. Bireysel olarak bir bahçe ile uğraşmak sizi işlerinizden alıkoyar. Farkında olmadan onlara zarar verebilirsiniz. Ya da istenmeyen sonuçlarla karşılaşma gibi durumlara davetiye çıkarabilirsiniz. Bu nedenle işi uzmanına bırakmak en doğru tercih olacaktır.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Zemin yapısının özenle oluşturulması bir drenaj (yapıların alt ve üst su kaynaklarından korunma sistemi) sistemi uygulanması, ayrıca otomatik sulama sistemleri gibi yöntemlerle bakım hizmetlerinizi daha düşük maliyetlere yaptırabilirsiniz. Dilerseniz, bitki temini isteyip gerekli araç gereçleri de bizlerden talep edebilirsiniz. Her türlü durumlarda yabancı maddelerden bahçenizi temizlemek gerekecektir. Ayrıca organik gübrelerle besin takviyesi yapmak size canlı bir zemin sağlayacaktır.

Bahçe Bakım Hizmetleri Neye Göre Yapılır?

Her ağacın budama işlemi farklı ve mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bahçe bakım hizmetlerinde bahçenizi yabancı maddelerden arındırmak, düzenli aralıklarla çim biçmek ve ağaç budama işlemleri yapmak yeşil alanlar için oldukça önemlidir. Kış aylarında topraklarınızı çapalayarak mikroorganizmalardan ve bakterilerden arındırıp havalanmasını sağlarız. Bu şekilde yapılan temizlik işleminden sonra toprak dinlenmiş olarak yeniden yüksek verimliliğe sahip olacaktır.

Gerekli ilaçlamalar yine tarafımızdan yapılarak bahçe bakımınız en iyi şekilde üstlenilmektedir. Bakımı yapılmayan bahçelerde yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Gerekli ilaçlamalar ile bahçeniz yeşil ve ferah bir ortama dönüşmektedir.

Hayalinizdeki bahçe ve balkona sahip olmak bir hayal değil. Hemen bahçeniz için periyodik bakım yaptırın. Bu alanda yüksek deneyime sahip ekibimiz tüm ekipmanları ile beraber alanda bulunan bitkilerin tüm bakımını yapacaktır.

Eğer sizler de Bahçe Bakım Hizmetleri için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi