E-Katalog
Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe bakım hizmeti, bahçesi bulunan konut ve şirketler için bakım hizmetlerini kapsayan önemli bir hizmettir. Bahçe ve yeşil alanlar görüntüsü itibariyle oldukça şık bir izlenim yaratmaktadır. Şık bir izlenim yaratabilmesi için de bahçenin ve yeşil alanların düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar ağaçların budanması, ilaçlanması ve düzenli olarak kontrol edilmesini kapsamaktadır.

Düzenli olarak bakılmayan bitki ve ağaçlar kötü bir görüntü yaratmaktadır. Kötü görüntü yaratan bitkiler zamanla böcek ve haşerelerin de bahçeye zarar vermesi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple bahçelerin bakım ve ilaçlamaları alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ritim Grup olarak bahçelerin periyodik bakımları ve düzenli olarak ilaçlanması konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bahçe Bakım Hizmeti konusunda bize ulaşmanız halinde ekibimiz öncelikli olarak bahçenizin kontrollerini sağlamaktadır. Bu kontroller neticesinde bahçede bulunan ağaçlar, bitkiler ve çiçekler incelenmektedir. Bu inceleme doğrultusunda periyodik bakım periyotları ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Bu sayede bahçenizin bakım işlemleri rastgele değil, bilinçli şekilde gerçekleştirilmektedir. Siz de Ritim Grup farkı ile bahçenizin daha şık ve bakımlı bir görünüm kazanmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Çevresel Faktörler Işığında Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçe bakımı her ne kadar düzenli yapılması gerekse de bazı durumlarda anlık ihtiyaç olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu ihtiyaçların başında ise çevresel faktörler ve doğa olaylarının payı yer almaktadır. Rüzgar, fırtına ve yağmur gibi doğa olayları sonucunda ağaçların dalları kırılabilmekte, bahçede isteyenmeyen görüntüler oluşabilmektedir. Ekibimiz alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile bahçenizin düzenlenme ve bakım işlemlerini büyük bir ciddiyetle gerçekleştirilmektedir. Yoğun iş temposunda bahçenizle ilgilenmeniz ve bakımını yapmanız epey bir zamanınızı alacaktır. Buna ek olarak eğer bahçe bakımı ve düzenlemesi konusunda bilgiye sahip değilseniz bahçede bulunan bitkilere ve kendinize ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu da kimsenin istemeyeceği bir şeydir.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçe bakımında bir diğer önemli husus ise zemin yapısının özenle oluşturulması ve bir drenaj (yapıların alt ve üst su kaynaklarından korunma sistemi) sistemi uygulanması, ayrıca otomatik sulama sistemleri gibi yöntemlerle bakım hizmetlerinizi daha düşük maliyetlere yaptırabilirsiniz. Dilerseniz, bitki temini isteyip gerekli araç gereçleri de bizlerden talep edebilirsiniz. Her türlü durumlarda yabancı maddelerden bahçenizi temizlemek gerekecektir. Ayrıca organik gübrelerle besin takviyesi yapmak size canlı bir zemin sağlayacaktır.

Tüm bu işlemlerin alanında uzman kişiler ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak yapılması bahçenizin daha iyi görünmesini ve bitkilerin daha sağlıklı büyümesine olanak sağlayacaktır. Eğer siz de bahçenizin uzman ellerde bakımlı ve temiz görünmesini istiyorsanız bahçe bakım hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Bakım Hizmeti Neye Göre Yapılır?

Bitkiler tıpkı insanlar gibi farklı karakteristik özelliklerine sahiptir. Her bitki ve ağacın farklı budama zamanları, farklı ilaçları ve farklı bakımları bulunmaktadır. Bu sebeple bahçe bakım hizmetinde en temel unsur bahçede bulunan bitkilerin analiz edilmesi ve bitkilere göre bakım planı oluşturulmasıdır.

Her ağacın budama işlemi farklı ve mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bahçe bakım hizmetlerinde bahçenizi yabancı maddelerden arındırmak, düzenli aralıklarla çim biçmek ve ağaç budama işlemleri yapmak yeşil alanlar için oldukça önemlidir. Kış aylarında topraklarınızı çapalayarak mikroorganizmalardan ve bakterilerden arındırıp havalanmasını sağlarız. Bu şekilde yapılan temizlik işleminden sonra toprak dinlenmiş olarak yeniden yüksek verimliliğe sahip olacaktır.

Gerekli ilaçlamalar yine tarafımızdan yapılarak bahçe bakımınız en iyi şekilde üstlenilmektedir. Bakımı yapılmayan bahçelerde yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Gerekli ilaçlamalar ile bahçeniz yeşil ve ferah bir ortama dönüşmektedir. Kullandığımız ilaçlar bitki ve ağaçlara zarar vermeyen yalnızca böceklenmesini engelleyen zararsız ilaçlardır. Firmamız tüm bu bahçe bakım faaliyetlerini yürütürken bahçede bulunan hiçbir bitki ve ağaca zarar vermememektedir.

Aklınızdaki bahçe ve balkona sahip olmak bir hayal değil. Hemen bahçeniz için periyodik bakım yaptırın. Bu alanda yüksek deneyime sahip ekibimiz tüm ekipmanları ile beraber alanda bulunan bitkilerin tüm bakımını yapacaktır.

Eğer sizler de Bahçe Bakım Hizmetleri için teklif istiyorsanız hizmet talep formumuzu doldurabilirsiniz. Sizlere hemen ulaşır ve detaylı bilgileri aktarırız.

Canlı Destek! Çevrimiçi