E-Katalog

Alışveriş Merkezleri İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Alışveriş merkezleri için özel güvenlik hizmet teklif formuna bilgilerinizi hemen doldurun. Sizlere en uygun fiyatlara teklifler sunalım.

Hafta içi veya hafta sonunda oldukça kalabalık olan alışveriş merkezleri en çok ziyaretin ve sirkülasyonun olduğu yerlerdendir. Bu nedenle güvenlik hizmeti sunarken dikkat ettiğimiz ölçütler can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır. Öncelerden kalabalığın bir anda belirli noktalardan katlara dağılması bazı sorunlara davetiye çıkarabiliyordu.

Genellikle teknolojik cihazların yaygınlaşmasıyla bu süreç el dedektörleri üzerinden işliyordu. Yalnız el dedektörünün ziyaretçiler üzerinden oluşturduğu psikolojik etki çoğu zaman anlaşmazlıklara ve tartışmalara sebep oluyordu. İşte bu yüzden X-Ray ışınlarıyla tarama gerçekleştiren cihazlar geliştirilmeye başladı. Günümüzde her alışveriş merkezinde bulunan bu güvenlik gereçleri, yapının içindeki herkesi koruma görevini üstlenmektedir.

Alışveriş merkezleri hem kullanım alanı itibariyle hem de içinde bulunduğu ziyaretçiler baz alındığında yüksek koruma ve güvenlik ihtiyacı duyulan alanların başında gelmektedir. Güvenliğin sağlanabilmesi için aynı gün içinde onbinlerce kişinin giriş ve çıkış yaptığı noktaların kontrol altında olması gerekmektedir. İşte tam da burada Ritim Grup Güvenlik olarak bu süreci sizin adınıza üstlenmekteyiz.

Ayrıca sunduğumuz özel güvenlik çözümleri ile AVM’lerin hem çevre güvenliğini sağlıyoruz. Hem de koruma hizmetleri sunuyoruz. Ek olarak giriş ve çıkış noktalarına eklenecek güvenlik gereçleri hem ziyaretçilerin sayılarını ve kayıtlarını tutmayı sağlarken aynı zamanda herhangi bir tehdit içerip içermediğini tespit etmemizi sağlayacaktır.

Müşterileriniz için güvenli alanlar sağlanması hem tercih edilebilirliğinizi hem de dışarıdan gelmesi muhtemel tehlikeleri engellemek tekrar tercih edilebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca alışveriş merkezine girişten çıkışa kadarki süreçte ziyaretçilerin güvenliğinin sağlanması gerekmektedir.

Alışveriş Merkezi İçin Özel Güvenlik Fiyat Teklif Formu

Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırladığımız güvenlik teklif içeriğini sizlerle paylaşmak isteriz. Şunu da belirtmek isteriz ki AVM’ler kadın, çocuk, genç veya yaşlı birçok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu durum karşısında amacı sadece alışveriş yapmak olan kişilerin amacı huzur bozmak olan kişilerden ayrılması gerekmektedir.

AVM’ler için en iyi özel güvenlik şirketinden hizmet almaya hazır mısınız? Bu konuda güvenlik çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Alışveriş Merkezleri İçin Özel Güvenlik Hizmet Teklif Formu

Alışveri merkezleri için özel güvenlik hizmet teklif formunu doldurup hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Bizler için olduğu gibi birçok kişi içinde büyük öneme sahip olan alışveriş merkezleri dışarıdan gelebilecek bir tehlike için önceden engelleme mekanizmasını ortaya koymalıdır. Bunun yolu bir özel güvenlik hizmeti almaktır. Alacağınız özel güvenlik hizmetleri sayesinde hem ziyaretçileri hemde mağazaları korumak görevimizdir. Ayrıca sizler için yönlendireceğimiz özel güvenlik personelleri, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bulunduğu alanda göreve başlar başlamaz bölgenin güvenlik önlemlerini hızlıca alabilmektedir.

AVM'ler için özel güvenlik teklifi formumuzu doldurup bizlerle çalışabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan güvenlik gereçleri dahil olmak üzere birçok alanda destek olmaya hazırız.

AVM’lerde alınması gereken güvenlik önlemleri neler olabilir?

  • Otopark giriş ve çıkış noktalarının kontrolü,
  • Ziyaretçi olarak gelen kişilerin güvenlik denetleme cihazları ile aranması,
  • Olası kargaşa, doğal afet vb. durumlarda yönlendirme,
  • Şüpheli davranışlarda bulunanların güvenlik girişlerinden geçişine izin verilmemesi,
  • 7/24 anlık harekat merkezinden stratejik bölgelerin izlenmesi ve dışarıdan gelen tehlikelere karşı anlık olarak korunması,
  • Hırsızlık veya dolandırıcılık olaylarının yaşanmaması için caydırıcı kuvvet uygulanması,
  • Önemli olan alanlar dahilinde gece devriyesi gerçekleştirilmesi gerekir.

AVM’ler yapı ve yerleşim olarak çok katlı ve mağaza adedi yüksek ziyaretçi içeren yerledir. Bu nedenle buraların korunması için özel güvenlik devriyeleri düzenlenmesi gerekir. Her an bir tehlike durumunun vuku bulması gibi en temel noktaların izlenmesi görevlerini yürütmekteyiz. Uyguladığımız güvenlik önlemleri, çalışanların ve içeride bulunan ürünlerin güvenliği açısından önem arz etmektedir.

Alışveriş Merkezlerinde Özel Güvenlik Hizmet Teklifi Alma

Alışveriş merkezlerinde özel güvenlik hizmet teklifi alırken sizleri tüm güvenlik tehditlerinden korumayı hedefliyoruz. Çünkü alanında en iyi özel güvenlik personelleri ile çalışmaktayız. Özel güvenlik eğitimi alan personellerimiz tehlikenin nerelerden oluşabileceğini görmektedir. Ayrıca kişiler ile gerçekleştirdikler pozitif yaklaşımlar ve tehlike anında caydırıcılık göstermek suçların önlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca AVM’ler için özel güvenlik hizmet teklifi alma konusunda yenilikçi çözümler üretmekten memnuniyet duyuyoruz. Hizmet talep formumuzdaki gerekli alanları doldurduktan sonra sizlere aynı gün içerisinde ulaşıp taleplerinizi dinliyoruz. Bu konudaki ve en uygun fiyatlandırmayı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı en ince noktasın kadar detaylandırıp taleplerinize eklemeler veya azaltımlar öneriyoruz. Gerekli noktalarda özel güvenlik gereçlerimizle güvenliğinizi en üst düzeye çıkartıyoruz. Uzun yıllar boyunca özel güvenlik eğitimi veren firmamız, birçok firmaya özel güvenlik danışmanlığını yapar. Bu nedenle tecrübelerimizin ışığında teknolojik güvenlik çözümleri üretiyoruz. Bununla birlikte her zaman insanları oluşmaya müsait tehlikelerden korumaktayız.

Sağladığımız özel güvenlik hizmet teklifi ile 7/24 saat esasına dayalı olarak kameralar ile takip yapıyoruz. İşini en iyi şekilde yapan personellerimiz sizlere tüm güvenlik önlemleri kapsamında güvenli çalışma alanı sunmaktadır. Ritim Grup olarak sunduğumuz özel güvenlik hizmetleri ile güvenliğinizi üst düzeye çıkartıyoruz.

HİZMET TALEP FORMU


Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni
Canlı Destek! Çevrimiçi